مدیریت صفحات شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی ؛ بازوی ارتباطی قوی میان کسب و کار و مشتری

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی ممکن است از نام بردن اسم کوچک مشتری شروع و تا استراتژی‌های پیچیده‌ی به عنوان هدفگیری افرادی که در یک سازمان و حیطه کاری مشغول هستند، درنظر گرفته شود.

شبکه‌های اجتماعی همواره درحال به روزرسانی پلتفرم‌های خود هستند تا محیط مناسب‌تری برای کسب‌وکارها فراهم شود و بازاریابی و دسترسی به مخاطب هدف راحت‌تر صورت بگیرد.

از طرفی برای تمام کسب‌وکارها، حفظ و نگهداری یک تصویر عمومی مثبت در میان مخاطبین یکی از مهم‌ترین راه‌های رسیدن به موفقیت است. اینجاست که رسانه‌های اجتماعی وارد کار می‌شوند و نقش اساسی را در این راستا ایفا خواهند کرد.

تیم هدایت و مدیریت شبکه های اجتماعی ایران رادا با درنظر گرفتن متد های مهم برای کسب و کار ها در فضای شبکه های اجتماعی مختلف ایرانی و خارجی، جدیدترین و متفاوت ترین پلن های مدیریت صفحات را با هدف بازدهی و برندسازی موثر برای کسب و کار پیاده سازی کرده است.

ادمین اینستاگرام

ادمین اینستاگرام

پکیج طلایی

تنظیم استراتژی محتوا

جذب فالور هدفمند

بهبود تعامل پیج

طراحی گرافیکی پست/استوری

تعداد پست و استوری در ماه بسته به نیاز

پاسخ به دایرکت/کامنت ها هر ۸ ساعت کاری یکبار

آنالیز رقبا/ انتخاب هشتگ و ساعت درج محتوا

تبادل تبلیغات با سایر پیج ها : ۴ بار درماه

بروز رسانی بر اساس تقویم تولید محتوا

طراحی/اجرای مسابقه/نظرسنجی

طراحی فتو کلیپ : ۱ بار درماه

اهمیت شبکه های اجتماعی برای کسب و کار ها

بر این اساس برآورده شده است که میزان کاربران شبکه های اجتماعی تا ۳ میلیارد نفر خواهد رسید که این تعداد می تواند بر توسعه و رونق کسب و کارهای دیجیتالی تأثیرات شگرفی بر جای بگذارد. در حال حاضر وجود گوشی های هوشمند دسترسی کاربران را به اینترنت تسهیل کرده است که همین امر موجب شده بسیاری از شرکت ها به فکر بهره برداری از این فرصت باشند. آنها بدون هیچ معطلی اقدام به راه اندازی کمپین های تبلیغاتی کرده اند که در آن اطلاعاتی در رابطه با خدمات و تولیدات در اختیار طرفداران کمپین قرار می گیرد. تکرار مداوم نام تجاری یا برند موجب می شود مخاطب با آن همنوا شود و پس از مدتی برای خرید محصولات اقدام کند.

این امر به تدریج بسیاری از کاربران را از حالت بالقوه به مشتریان وفادار تبدیل می کند. امروزه مشتریان به طور چشمگیری رفتارهای شان را همراستا با تکنولوژی و محیط اقتصادی دنیا تغییر می دهند. آنها حجم زیادی از اطلاعات را به دست می آورند، از محصولات با خبر و با آنها آشنا می شوند و اعتمادشان را نسبت به تبلیغات از دست می دهند. محصولات و خدمات سفارشی را ترجیح می دهند و کانال های خرید خود را تغییر می دهند.

بنابراین کسب و کارها برای بقای خود مجبور به اصلاح یا حتی تغییر استراتژی های تبلیغاتی خود برای از عهده بر آمدن تغییرات، حقایق و رفتارهای مشتریان خود هستند. شبکه های اجتماعی در سال های اخیر جایگاه قابل توجهی در اینترنت پیدا کرده اند و به رده پربیننده ترین های فضای مجازی راه یافته اند. گرایش به سایت های شبکه های اجتماعی در سراسر دنیا همچنان رو به رشد است.

شبکه های اجتماعی با اینکه عمر خیلی زیادی ندارند اما در زندگی روزمره افراد نقش بسیار پررنگی داشته اند و بسیاری از کاربران روزانه حداقل یک بار به صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی که عضو هستند سر می زنند. به همین خاطر توجه به آنها از اهمیت فوق العاده زیادی برخوردار است. در ادامه به شبکه های اجتماعی محبوبی اشاره می کنیم که می توان برای بازاریابی کسب و کار و دستیابی به مشتریان جدید از آنها استفاده کرد.

ادمین اینستاگرام

ما بازوهای کسب و کار شما را می سازیم

روی تیم شبکه های اجتماعی ایران رادا حساب کنید…

گفتگو
1
نیاز به مشاوره دارید؟
درباره مدیریت شبکه های اجتماعی سوال دارید؟ کارشناسان پشتیبانی در خدمت شما هستند.
Powered by