خالق و توسعه دهنده کسب و کارهای اینترنتی

خدمات سئو سایت

با خدمات سئو سایت شما در کلمات کلیدی مرتبط در صفحه اول گوگل دیده خواهد شد.

 

[supsystic-price-table id=9]

بهبود قدرت دامنه Domain Authority

سوشال سیگنال برای سئو

کاهش اسپم اسکور سایت

لینک سازی شبکه ای PBN

بهبود سئو داخلی سایت

گوگل ادوردز

چرا سئو سایت برای همه سایت ها پیشنهاد می شود ؟

 

گوگل یکی از پرمخاطب ترین ابزار ها برای یافتن نیازها در فضای مجازیست . در روز میلیاردها جستجو در گوگل انجام می شود. اگر سایت شما در کلمات مرتبط با کسب و کارتان در صفحه اول نتایج گوگل باشد می تواند کاربران هدفمند (مشتریان) زیادی به سایت شما هدایت کند.

رسیدن به صفحه اول گوگل نیاز دارد تا شما قوانین گوگل را بشناسید و به آنها عمل کنید و فرایندهایی را دنبال کنید تا سایت شما به صفحه اول گوگل دست یابد.

در برخی از کلمات و کسب و کار ها به دلیل رقابت بالا رسیدن به صفحه اول گوگل تقریبا شبیه به یک رویا شده است. اما نگران نباشید ایران رادا دارای یکی از بزرگترین تیم های سئو در جهان است. تیم ما دارای متخصصان حرفه ای و با سابقه هندی و ایرانی می باشد و هزاران نمونه کار موفق را تاکنون به مشتریان تحویل داده ایم. ایران رادا سعی دارد با روند سئو کلاه سفید یک نتیجه ماندگار و باکیفیت را برای شما رقم بزند.

توجه داشته باشید می توان با هزینه کمتر و با خرید بک لینک سایت را موقت در برخی از کلمات به نتایج نخست گوگل رساند که این کار با توجه به هزینه آن بصرفه نیست. یکبار هزینه کنید و همیشه در صفحه اول گوگل بمایند.

برخی سئو را با گوگل ادورز (تبلیغات در گوگل) مقایسه می کنند. یک مقایسه ساده نشان می دهد هزینه یک ماه ادورز برابر است با هزینه سئو وب سایت.

واتس اپ