خدمات سئو سایت

سئو ؛ شاهراه معرفی کسب و کار

سایت بدون سئو مثل فروشگاه بدون مشتری است! سئو یک راه قوی برای معرفی کسب و کار ، محصولات و سرویس هاست. سئو یعنی رشد طبیعی صفحات مختلف سایت در موتورهای جستجو و ظاهر شدن در کلمات کلیدی که مشتری شما از طریق آنها به دنبال گرفتن خدمات از شماست. سئوی صحیح یک نوع رقابت درست در فضای دیجیتال است.

سئو را می‌ توان مجموعه‌ای از روش‌ها برای تغییر استراتژیک وب سایت‌ها دانست. این فرآیند به بیان مهمترین عوامل مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه نتایج جستجو، می‌پردازد.

هدف سئو کمک به وب سایت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتایج جستجوی طبیعی و افزایش ارتباط بین صفحات و کلمات کلیدی وارد شده توسط کاربران است. نمایش دادن بیشترین صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوی جستجوی وارد شده دارای مزایای زیادی هم برای کاربر و هم برای موتور جستجو است که در آن کاربر بیشترین نتایج مرتبط جستجو شده را پیدا می‌کند و موتور جستجو قابل اعتماد می‌شود چرا که الگوریتم آن بیشترین صفحات مرتبط را نشان می‌دهد.

خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت

کسب و کارت را رشد بده

همین حالا کسب و کارت را با سفارش سئو رشده و از رقبای خودت بیشتر دیده شو. سئو و بهینه سازی در ایران رادا توسط کارشناسان مجرب و کاربلد ایرانی ، هندی و روسی با به کارگیری آخرین متد سئو در دنیا انجام می شود که رشد طبیعی سایت کسب و کار شما را در موتورهای جستجو تضمین می کند.

سئو ؛ کلاه سفید ، کلاه خاکستری و کلاه سیاه ! فرق آن در چیست؟

سئو کلاه سفید به مجموع روش‌هایی که در سئو براساس اصول سئو پیاده سازی می‌شود و در روند طبیعی سئو تاثیری ندارد، “سئو کلاه سفید” یا “سئو اخلاقی” گویند. گوگل همواره بر سئو کلاه سفید تاکید می‌کند.

اصولا نتایج حاصل از سئو کلاه سفید ممکن است سال‌ها طول بکشد چون هدف جذب کاربر به صورت طبیعی است و براساس مشتری‌مداری پیش می‌رود، به عبارت دیگر شما به سمت کاربر نمی‌روید، محتوا و محصول خوب تولید می‌کنید و کابر خود به سمت شما می‌آید و در این روند هم هیچ نوع دستکاری نکرده باشید. هر چند باید قبول داشته باشیم که با روش کلاه سفید به دلیل طولانی بودن روند پروژه سئو، تسلیم تاخیر زمانی در کسب رتبه می‌شویم.

روش ها و تکنیک های سئو کلاه سفید عبارت‌اند از: تولید محتوای باکیفیت، کدنویسی اصولی، انتخاب عناوین و توضیحات مناسب، لینک سازی داخلی اصولی، ایجاد بک لینک طبیعی بدون دخالت صاحب کسب و کار به شکل مستقیم، بررسی کلمات کلیدی و …

سئو کلاه سیاه، به مجموع روش‌هایی که در سئو براساس اصول سئو پیاده سازی نشده‌اند و هدف، تغییر روند طبیعی سئو است تا سریع‌تر به رتبه‌های برتر گوگل دست یابند. که در اکثر موارد گوگل متوجه و با سایت خاطی برخورد می‌کند. و اگر نیاز باشد سخت‌گیرتر رفتار کند صفحه آن وبسایت خاطی را حتی پنالتی می‌کند. به عبارتی از نتایج به شکل طولانی مدت و یا حتی دائمی در کلمات کلیدی مورد نظر حذف می‌کند.

هدف اصلی سئو سیاه این است که بر نتایج تاثیرگذار باشند درحالی که فاکتورهای تجربه کاربری و یا اصول کدنویسی و لینک سازی را رعایت نمی‌کنند. همانند زرد نویسی در رسانه‌ها عمل می‌کنند و از روش‌های مبتذل برای جذب مخاطب استفاده می‌کنند معمولا از معیارهای روشنفکرانه و علمی تبعیت نمی‌کند و به دنبال نتایج زودگذر هستند.

لینک سازی‌های اسپم و مخرب، استفاده بیش از حد از کلمه کلیدی، محتوای تکراری و … از روش‌های مرسوم این تکنیک سیاه است.

سئو کلاه خاکستری، مابین سئو سفید و سئو سیاه است، اصولا یک متخصص سئو در این بخش قرار دارد و سعی دارد به روش‌های سئو کلاه سفید سرعت ببخشد، ولی نه در حدی که باعث حساسیت موتورهای جستجو شود. همانند یک کاتالیزور عمل می‌کنند.

مرز بین یک سئو کلاه خاکستری با سفید و سیاه بسیار نزدیک است و گاهی یک روش ممکن است حتی در یک زمانی خاکستری به نظر برسد ولی الان سیاه شناخته شده است و یا حتی ممکن است یک متخصص سئو روش x را انجام دهد ولی به شکل خاکستری ولی یک متخصص سئوی دیگر همان روش x را به شکل سئو سیاه انجام دهد هر چند شاید ناخودآگاه و یا خودآگاه صورت گرفته باشد.

تعرفه انجام سئو

تعداد ورودی روزانهمدت انجام پروژهتعرفه انجام
۱۰۰۶ تا ۹ ماه۵ میلیون تومان
۱۰۰۰۶ تا ۱۸ ماه۲۰ میلیون تومان
۲۰۰۰۶ تا ۲۴ ماه۴۰ میلیون تومان
۵۰۰۰۶ تا ۲۴ ماه۱۰۰ میلیون تومان
۱۰.۰۰۰۶ تا ۳۰ ماه۲۰۰ میلیون تومان
۲۰.۰۰۰۶ تا ۳۶ ماه۴۰۰ میلیون تومان
۳۰.۰۰۰۶ تا ۳۶ ماه۶۰۰ میلیون تومان
۵۰.۰۰۰۶ تا ۳۶ ماه۱ میلیارد تومان
۱۰۰.۰۰۰۶ تا ۳۶ ماه۲ میلیارد تومان
۲۰۰.۰۰۰۶ تا ۴۸ ماه۴ میلیارد تومان
۳۰۰.۰۰۰۶ تا ۴۸ ماه۶ میلیارد تومان
۵۰۰.۰۰۰۱۲ تا ۴۸ ماه۱۰ میلیارد تومان
۱.۰۰۰.۰۰۰۱۲ تا ۴۸ ماه۲۰ میلیارد تومان

خدمات سئو سایت

یکبار برای همیشه

هدف اصلی سئو موتورهای جستجو نیستند بلکه هدف ما رضایت کاربر است. گوگل توجه ویژه ای به رضایت کاربران از نتایج جستجو دارد و تلاش میکند تا سایت هایی را در رتبه های بالا قرار دهد که محتوای آنها برای کاربران رضایت بخش است.

پرداخت با شرایط اقساطی ویژه !

سفارش سئو

ماندگاری ؛ رونق ، برندسازی

طی چند سال اخیر فرهنگ جستجو در میان تمام مردم دنیا رواج یافته و البته رونق استفاده از تلفن های همراه موجب شده تا دسترسی به اطلاعات نسبت به گذشته بسیار سریع و ساده باشد. در حال حاضر روزانه میلیاردها جستجو از طریق گوگل انجام میشود که بسیاری از آنها با هدف خرید کالا یا دسترسی به خدمات هستند.

چرا براساس کلید واژه تعرفه نداریم؟!!؟

این موضوع را باید از دو وجه مختلف در نظر گرفت :

۱ – بُعد اقتصادی : رایج ترین نوع تعرفه دادن برای انجام پروژه های سئو، تعرفه بر اساس کلیدواژه است. این نوع تعرفه گذاری باتوجه به سختی کلمه و رقابت روی آن کلمه کلیدی قیمت گذاری می شود که گاها رقم های نجومی و بسیار زیادی برای کلیدواژه هایی که حتی ارزش و هدفمندی خاصی برای سایت کسب و کار ندارد گذاشته می شوند.

۲ – بُعد فنی : بالا آمدن سایت و بعضی از صفحات سایت ها در برخی کلید واژه ها تنها به رشد مقطعی آن سایت کمک می کند. به طوریکه سایت مد نظر تنها برای چندین ماه در نتایج موردانتظار بالاست و بعد از مدتی به خاطر قوی نبودن سایر صفحاتش افت شدیدی را تجربه می کند و همین امر سبب می شود تا هزینه های انجام شده به ثمر نرسد.

خدمات سئو سایت ایران رادا چکار می کند؟

تیم سئو و بهینه سازی ایران رادا با کار برروی صفحات مختلف سایت ، رشد و تقویت آنها در موتورهای جستجو بستر را برای رشد همه صفحات با کلمات کلیدی هدفمند و صحیح ایجاد می کند. در این روش به جای رشد چندین صفحه با یکسری کلیدواژه خاص، صفحات مختلف با کلیدواژه های مختلف در نتایج گوگل ظاهر می شوند و همین امر سبب می شوند در طیف زیادی از کلمات کلیدی (چیزی بالای ۱۰۰ کلمه کلیدی هدفمند که بسته به تعداد ورودی می تواند افزایش هم پیدا کند) ظاهر شده و سایت به خوبی رشد چشمگیری کند. 

لازم به ذکر است که هر کلمه کلیدی یک میزان سرچ در گوگل دارد و ما براساس جمع میزان ورودی هاییکه کاربران از گوگل به سایت شما انجام میدهند تعرفه انجام پروژه را می بندیم. 

این یعنی : 

شما دیگر هزینه بر اساس کلمه کلیدی نمی دهید (صرفه جویی در هزینه ها) و براساس جمع تعداد ورودی شما از همه کلمات کلیدی که روی آنها کار شده هزینه می دهید.

ملاک ما برای اثبات ورودی ها ، ابزار سرچ کنسول گوگل است.

اینگونه رشد نه تنها ورودی های گوگل را افزایش می دهد، بلکه فروش خدمات و محصولات کسب و کار را به هدف می رساند. 

ما به رشد فروش و معرفی کسب و کار شما کمک می کنیم

تیم سئوی ایران رادا آماده همکاری با کسب و کار های نوپا ، در حال توسعه و پیشرفته است

گفتگو
1
نیاز به مشاوره دارید؟
کارشناسان واحد پشتیبانی ایران رادا 24 ساعته پاسخگوی سوالات قبل خرید شما هستند.
Powered by