درباره شبکه پیمان

هم پیمان با شما

شبکه پیمان متشکل از شرکت های مختلف سرویس دهنده در حوزه اینترنت است که با بستن پیمان همکاری میان یکدیگر ، می توانند با خیال راحت پروژه های خود را برون سپاری کرده یا پروژه سایر شرکت ها را دریافت و انجام دهند. اگر شما هم سرویس دهنده یا خدمات دهنده هستید به پیمان دعوتید !

چرا شبکه پیمان؟

در این شبکه علاوه بر هم پیمان شدن با سایر شرکت های حاضر، می توانید از مزایای مختلف آن از جمله بسته های حمایتی ، مدیریت مشارکتی ، اشتراک زیر ساخت ، تعاملات پروژه ای میان شرکتی و توسعه برند موثر با هدف ایجاد سهم بازار بیشتر با در نظر گرفتن چهارچوب و قوانین طرفین بهره مند شوید.

مزایای شبکه پیمان

 • ۰۱

   

  خودگردان

  از مهم ترین ویژگی های شبکه پیمان ، خودگردان بودن آن است. منظور از خودگران بودن یعنی مدیر یا متولی برای اجرا ندارد و مدیران شرکت ها خود برروند پروژه و تصمیماتی که در شبکه گرفته می شود نظارت دارند. این ویژگی کمک می کند تا شرکت های تازه وارد یا با سابقه زیاد برای تعامل بیشتر با سایر شرکت ها و انجام پروژه بیشتر به این ساختار ورود پیدا کنند. جالب است بدانید که این شبکه شباهت به زنجیره بلوک یا همان بلاکچین نیز دارد.

 • ۰۲

  تعامل پروژه

  مهم ترین بخش در شبکه پیمان تعامل پروژه های میان شرکت هاست. این تعامل کمک می کند تا توانمندی های شرکت های به جای رقابت و ایجاد هزینه های اضافی برای راه اندازی تیم ، به صورت اشتراکی بین یکذیگر قرار گرفته و از پتانسیل های موجود نهایت استفاده صورت بگیرد . تعامل پروژه با چهارچوب و پروتکل کلی میان شرکت ها و شبکه پیمان صورت می پذیرد.

   

  ۰۲

 • ۰۳

   

  شخصی سازی سرویس ها

  سومین ویژگی که شبکه پیمان برای شرکت ها دارد، شخصی سازی کردن سرویس هاست. این ویژگی کمک می کند تا هر شرکت برروی پتانسیل سرویس هاییکه می تواند بیشتر تمرکز کند و خود را برای ارائه هرچه بهتر خدمات به سایر شرکت های هم پیمان شبکه تقویت کند. این امر سبب می شود تا کیفیت سرویس ها روز به روز بیشتر شده و درنتیجه رضایت از انجام برای مشتری نیز بالا برود.

 • ۰۴

  بسته های حمایتی

  شرکت ها برای ادامه راه نیاز به تشویق و پشت گرمی دارند. در شبکه پیمان با ارائه بسته های حمایتی مثل : حامی شدن در رویداد های مختلف ، ارائه تخفیف ویژه در پرداخت هزینه سرویس ها یا خدمات دیگر باعث می شود تا از هدر رفت هزینه های اضافی جلوگیری شود و درنتیجه شرکت هم پیمان تعهد بیشتر به شبکه پیمان و هم پیمانان خودش برای ارائه خدمات داشته باشد.

   

  ۰۴

 • ۰۵

   

  مدیریت مشارکتی

  مدیریت مشارکتی از دیگر امرهاییست که در شبکه پیمان به صورت جدی پیگیری و اجرا می شود. بعضی از پروژه های دیجیتال مارکتینگ ، طراحی سایت یا اجرای کمپین ها نیازمند مشارکت چندین تیم متخصص و ورود متخصصین مجرب در آن موضوع برای اجرای دقیق و باکیفیت آن است. حال باتوجه به این موضوع اکثر شرکت ها در حوزه های مختلف تیم مد نظر را ندارند، اما در شبکه پیمان با طرح مدیریت مشارکتی می توان کیفیت پروژه ها و میزان دقت در انجام پروژه ها را به میزان قابل توجهی بالا برد.

 • ۰۶

  اشتراک زیرساخت ها

  یکی از مزیت های بزرگ شبکه پیمان ، اشتراک زیرساخت انجام پروژه و تحویل آن به مشتری است. با مزیت هر شرکت بسته به توان و زیرساختی که در دست دارد آنرا با دیگر هم پیمان هایش در شبکه پیمان به اشتراک میگذارد و باعث رشد خودش و هم پیمانش می شود.

   

  ۰۶

 • ۰۷

   

  توسعه برند شما

  آخرین و مهم ترین ویژگی شبکه پیمان برای هم پیمان های خودش، توسعه و تقویت برند است. شبکه پیمان به واسطه هم پیمان های قوی خودش و شبکه ارتباطی که دارد، می تواند برند هم پیمان های خودش را در زمینه های مختلف تقویت کند.

شما هم به شبکه پیمان دعوتید

اگر شرکت خدمات و سرویس دهنده در بستر اینترنت هستید یا زیرساخت لازم برای ارائه به سایر هم پیمان ها را دارید، ما بی صبرانه منتظر حضور شما در شبکه پیمان هستیم.

گفتگو
1
نیاز به مشاوره دارید؟
کارشناسان واحد پشتیبانی ایران رادا 24 ساعته پاسخگوی سوالات قبل خرید شما هستند.
Powered by