خالق و توسعه دهنده کسب و کارهای اینترنتی

دورهمی استارتاپی پاتوق ، یک دورهمی دوساعته است که معمولا هر ماه در شهر های مختلف ایران برگزار می شود. هدف از برگزاری آن ارتقای سطح دانش اکوسیستم و هم افزایی در زمینه های مختلف است.

انتقال دانش

رسالت پاتوق ، انتقال دانش و اطلاعات در هرسطحی باسایر اعضای فعال در اکوسیستم است. به اشتراک گذاری دانش توسط اعضای پاتوق با یکدیگر کمک می کند تا از تجربه های گران بها در یک فضای کاملا استارتاپی استفاده کنیم.

دانش افزایی

پاتوق به دنبال افزایش سطح دانش همه کسانیست که در این دورهمی شرکت می کنند. افزایش دانش در هر زمینه می تواند باشد، از کسب و کار گرفته تا مباحث فنی و هر آن چیزیکه به درد استارتاپ ها می خورد.

شبکه سازی موثر

پاتوق با ایجاد بستر کمک به شناخت افراد با تخصص های مختلف با یکدیگر می کند و شبکه سازی موثر کمک می کند تا افراد با دانش و تخصص های گوناگون شناسایی شده و استارتاپ هاییکه نیاز به نیرو دارند از این طریق تامین شوند.

کمی بیشتر درباره رویداد پاتوق

رویداد استارتاپی پاتوق، یک رویداد خودجوش است که هدف آن دانش افزایی و هم افزایی عمومی اکوسیستم شهر است. این رویداد توسط افراد فعال اکوسیستم مدیریت و اجرا می شود. برای آنکه این به درستی برگزار و به رشد بیشتر جمع کند نیازمند موارد زیر است. 

برگزار کننده رویداد: رویداد پاتوق درهربار برگزاری دو ساعته خودش نیازمند یک مکان برای تجمیع افراد و اطلاع رسانی برای برگزاری است.

اسپانسرینگ رویداد: رویداد پاتوق برای تامین هزینه های خود و برگزاری باکیفیت تر نیازمند اسپانسرینگ در زمینه های مکان، پذیرایی و… می باشد.

سخنران رویداد: اگر فکر میکنید که دانش شما می تواند به جمع کمک کند خوشحال می شویم به عنوان سخنران در رویداد پاتوق حضور داشته باشید.

درصورتیکه در هریک از موارد بالا می توانید به برگزاری پاتوق کمک کنید، از روبرو اقدام کنید.

شبکه های اجتماعی پاتوق

اطلاع از آخرین برگزاری ها

 

درباره ایران رادا

تخففیفات ایران رادا

تماس با ایران رادا