پاتوق
دورهمی استارتاپی

دورهمی استارتاپی پاتوق ، یک دورهمی دوساعته است که معمولا هر ماه در شهر های مختلف ایران برگزار می شود. هدف از برگزاری آن ارتقای سطح دانش اکوسیستم و هم افزایی در زمینه های مختلف است.

انتقال دانش

رسالت پاتوق ، انتقال دانش و اطلاعات در هرسطحی باسایر اعضای فعال در اکوسیستم است

دانش افزایی

پاتوق به دنبال افزایش سطح دانش همه کسانیست که در این دورهمی شرکت می کنند.

شبکه سازی موثر

پاتوق با ایجاد بستر کمک به شناخت افراد با تخصص های مختلف با یکدیگر می کند

کمی بیشتر درباره رویداد پاتوق

رویداد استارتاپی پاتوق، یک رویداد خودجوش است که هدف آن دانش افزایی و هم افزایی عمومی اکوسیستم شهر است. این رویداد توسط افراد فعال اکوسیستم مدیریت و اجرا می شود. برای آنکه این به درستی برگزار و به رشد بیشتر جمع کند نیازمند موارد زیر است. 

برگزار کننده رویداد : رویداد پاتوق درهربار برگزاری دو ساعته خودش نیازمند یک مکان برای تجمیع افراد و اطلاع رسانی برای برگزاری است.

اسپانسرینگ رویداد : رویداد پاتوق برای تامین هزینه های خود و برگزاری باکیفیت تر نیازمند اسپانسرینگ در زمینه های مکان، پذیرایی و… می باشد.

سخنران رویداد : اگر فکر میکنید که دانش شما می تواند به جمع کمک کند خوشحال می شویم به عنوان سخنران در رویداد پاتوق حضور داشته باشید.

درصورتیکه در هریک از موارد بالا می توانید به برگزاری پاتوق کمک کنید، از طریق راه ارتباطی روبه رو به تیم برگزار کننده پاتوق پیام بدهید.

جهت هماهنگی برای برگزاری رویداد ، اسپانسرینگ و یا سخنران شدن در رویداد استارتاپی پاتوق کافیست تا از طریق واتس اپ به تیم برگزاری پاتوق پیام بدهید. برای ارتباط و ارسال پیام از طریق دکمه زیر اقدام کنید.

دنبال کنید

گفتگو
1
نیاز به مشاوره دارید؟
کارشناسان واحد پشتیبانی ایران رادا 24 ساعته پاسخگوی سوالات قبل خرید شما هستند.
Powered by