خالق و توسعه دهنده کسب و کارهای اینترنتی

داستان برند ایران رادا

شروع ماجرا :

شاید داستان برند ایران رادا برای خیلی از شما جذاب باشد. این که بدانید داستان شکل گیری این برند چیست ممکن است به شما برای شروع کمک کند و این که بدانید در ادامه داستان برند ما به شکل بوده است شاید نقشه راهی برای رشد شما نیز باشد. با این دیدگاه سع بر نوشتن داستان شکل گیری برند و توسعه آن آمده ایم. امید است که مفید واقع شود.

در آخرهای دهه ۱۳۸۰ بود که نیازی در بازار آنلاین حس می شد. نیاز به یک تیم صادق که تمایل داشته باشد آگاهی مشتریان و مردم را بالا ببرد. در آن زمان بسیاری از کارفرماها به دلیل عدم آگاهی از نحوه کسب و کار آنلاین در تله های کلاهبرداران می افتادند. برخی پول بسیار زیادی بابت کار ساده ای می دادند و برخی دیگر چون نمی توانستند راستی آزمایی کنند کارشان و پولشان را به شیادی می سپردند. آنجا بود که پی بردیم راه آبادی دانش است و باید این پیام به کل ایران مخابره شود. پس شعار ایران ، راه آبادی دانش است شکل گرد.

بعد از آن که شعار شکل گرفت دیدیم برای ثبت سایت و برند این نام کمی طولانی به نظر می رسد پس راه آبادی دانش است مخفف شده و به رادا تبدیل شد و از آنجایی که قرار بود این پیام به کل ایران مخابره شود ایران رادا شکل گرفت.

 

یک شروع عالی :

در روزهای نخست کار تیم ها و افرادی به ما پیوستند و یک صدا شدند و استارتاپ هایی شکل گرفت. از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۴ ایران رادا در استارتاپ ها به صورت گرفتن سهم به ارائه خدمات می پرداخت. کم کم و ناگهان ایران رادا به یک مجموعه ای قوی و بنام در ایران تبدیل شد. صداقت و آگاهی کار خودش را کرده بود. مردم آگاه شده بودند و شیاد های بازار منزوی شده بودند.

 

یک توسعه بزرگ : 

ایران رادا در سال ۱۳۹۷ ایران رادا تصمیم به توسعه تیم خود گرفت و رشد سریع در این زمینه اتفاق افتاد. تیم های مختلف به ایران رادا پیوستند و ورود سرمایه گذار ها به این مجموعه توسعه را سریع تر کرد.

 

ورود به بازارهای جهانی :

در سال ۹۸ با پیوستن تیم های هندی به این مجموعه ایران رادا وارد فاز جدیدی شد و توانست از محدودیت ها عبور کند و وارد بازارهای جهانی شود. این رخ داد توسعه تیم را با سرعتی باور نکردی بالا برد و انگیزه تیمی را تقویت کرد.

 

توسعه طلبی :

ایران رادا در تاریخ خود نشان داده که توسعه طلب است و همیشه علاقه دارد رشد کند. ما هر روز شاهد توسعه تیم هستیم.

.