پرتال نمایندگان ایران رادا

ورود به حساب کاربری

آدرس ایمیل:
کلمه عبور:

فراموشی رمز عبور

اخبار نمایندگان:

* درصد همکاری ارتقا یافت.

* پاداش خرداد ماه در پنل نمایندگان فعال شارژ شد.

* نسخه جدید پرتال نمایندگان راه اندازی شد.

.

لینک کانال تلگرام نمایندگان ایران رادا  =  https://t.me/radacompany

.

سخن مدیر عامل : شعار ما و سیاست ما در ایران رادا افزایش رضایت مشتریان است. ما با همکاری شرکای تجاری (شما) و همکاران (دپارتمان های ایران رادا) هر روز میکوشیم تا سطح کیفیت خدمات را ارتقا دهیم و رضایت مشتریانمان را افزایش بدهیم. افزایش رضایت مشتریان از رضایت پرسنل ، همکاران و شرکای تجاری آغاز می شود و به خوبی از این موضوع آگاه هستیم.

سعید شجاعی

.

تلفن پشتیبانی : ۰۹۳۹۵۳۰۴۶۱۶  و  ۰۹۹۱۳۸۰۶۷۳۷

هر روز از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۰ شب پاسخگوی تماس های شما هستیم

.

کارشناسان ما شما را راهنمایی می کنند تا با توجه به توانایی هایی که داریم به شبکه فروش ایران رادا بپیوندید و از درآمدی عالی بهره مند شوید.

اگر تیم فروش دارید و یا توانایی تشکیل یک تیم فروش در وسعت شهر ، استان و حتی ملی را دارید از شما دعوت می کنیم به شبکه فروش ایران رادا بپیوندید.

معمولا کسانی که به شما مراجعه می کنند و می خواهد تا شما یک سایت حرفه ای برای آنها طراحی کنید پس از ان تمایش دارند در اینترنت تبلیغات کنند و یا سایتشان را در کلمات کلیدی مد نظرشان به صفحه اول گوگل بیاید که با توجه به این که شما در این زمینه زیر ساخت لازم را ندارید معمولا در این مرحله مشتریتان را به سایت های دیگر ارجا می دهید و سودی نمی برید. ما پیشنهاد می کنیم با همکاری تیم ایران رادا خودتان سرویس های مورد نیاز مشتریانتان را با قیمت همکاری از ما تهیه کنید. حتما مطلع هستید که مشتریان شما یک بار هزینه بابت طراحی سایت پرداخت می نمایند اما سال ها و بار ها بابت تبلیغات و رشد همان سایت به شما مبلغ پرداخت می نمایند.

ما رقیب شما نیستیم. بسیاری ایران رادا را یک شرکت دیجیتال مارکت می دانند اما چنین نیست. ما خدمات تکمیل کننده دیجیتال مارکت ها را ارئه می کنیم. خدماتی مثل رپورتاژ در رسانه های خبری مجموعه ایران رادا و یا تبلیغات بنری و حتی انتشار ویدیویی که شما برای مشتریانتان تولید کرده اید. همکاری ما با شما یک تجارت برد برد است و می تواند به افزایش فروش و درآمد هر دو شرکت کمک نماید. ما آگاه هستیم که شما به درصدی نیاز دارید تا بتوانید بازاریاب ها و پرسنلتان را ساپورت مالی نماید . لطفا برای اطلاع از چگونگی نحوه همکاری با کارشناسان ما تماس بگیرید

اگر یک آژانس تبلیغاتی هستید چه دیجیتال و چه غیر دیجیتال از شما دعوت به همکاری می کنیم . بسیاری از افرادی که به شما مراجعه می کنند می خواهند در فضای مجازی تبلیغات کنند. تبلیغات بنری ، انتشار ویدیو های تبلیغاتی ، انتشار تبلیغات متنی (خبر رپورتاژ) ، تبلیغات در اینستاگرام و …. که همه این سرویس ها در مجموعه ایران رادا دیده شده است. شما می توانید در کنار سایر سفارشات تبلیغاتی از مشتریان برای تبلیغات در موارد مذکور سفارش دریافت نمایید و در پنل همکاری با قیمت همکاری ثبت نمایید.

از آنجایی که سئو یک کار چند وجحی است و نیاز به زیر سایت خایی دارد. ما پیشنهاد می کنیم نیاز هایتان را در پنل همکاری ما با قیمت همکاری تامین نمایید. انتشار خبر رپورتاژ در رسانه های ایران رادا ، افزایش بازدید واقعی سایت با کمک سامانه رادا باکس ، افزایش سیگنال های اجتماعی با کمک سامانه تی گوگل و … شما را در سئو سایت های مشترانتان یاری می کند. برای شروع با کارشناسان ایران رادا تماس بگیرید.

به طور معمول اکثر افراد و یا شرکت هایی که به گرافیست ها مراجعه می کنند نیاز به تبلیغات دارند. شما می توانید با پیشنهاد تبلیغات در مجموعه ایران رادا به مشترانتان تبلیغات آنها را به عهده گرفته و در پنل همکاریتان با قیمت همکاری ثبت نمایید. با این کار شما به راحتی می توانید درآمد خود را به صورت چشم گیری افزایش دهید. ایم یک بازی برد برد است و برای شروع کافیست با کارشناسان ایران رادا تماس بگیرید.

مشتریان شما علاوه بر این که نیاز دارند شما محتوایی برای سایت هایشان بنویسید معمولا نیاز های دیگری دارند. مثلا انتشار خبر رپورتاژ در رسانه های پربازدید و یا درج بنر تبلیغات در سایت ها و رسانه های پر مخاطب و … شما می توانید با در دست گرفتن مدیریت تبلیغات مشتریانتان سفارشات مشترانتان را گرفته و در پنل ایران رادا با قیمت همکاری درج نمایید. این کار شما را از رقیبانتان متمایز کرده و درآمد شما را نیز چندین برابر می کند.

اکثر مشتریان شما پس از تولید فیلم یا موشن گرافی توسط شما نیاز به انتشار آن دارند. ما با بهره گیری از رسانه های پر مخاطبمان ویدیو تولید شده توسط شما را به صورت گسترده منتشر می کنیم. شما می توانید با پیشنهاد انتشار به مشتریانتان و یا حتی پیشنهاد سایر روش های تبلیغاتی مثل انتشار خبر رپورتاژ ، تبلیغات بنری و … مدیریت تبلیغات مشتریانتان را برعهده گرفته و سفارشات آنها را دریافت و در پنل همکاری ایران رادا با قیمت همکاری درج نمایید.

ما از تمام راه کار های موثر در زمینه فروش استقبال میکنیم. برای شروع با کارشناسان ما تماس بگیرید

سرویس های موجود در پنل

خدمات و سرویس های موجود در سایت های زیر همه در نهایت به پنل ایران رادا متصل می شوند و شما می توانید با ورود به حساب کاربریتان (حساب همکاری) سفارشات خود را با قیمت همکاری ثبت نمایید. لازم به ذکر است در مرحل نهایی (فاکتور) یک مرحله قبل از پرداخت تخفیف همکاری در فاکتور به صورت اتوماتیک اعمال می شود

فروش بک لینک

اسپانسرپست

backlinkfollow.ir

افزایش بازدید سایت

rank10.ir

تبلیغات بنری

تبلیغات ویدیویی

تبلیغات در اینستاگرام

banerads.ir

انتشار خبر رپورتاژ

تولید محتوا

contentads.ir

سیگنال شبکه های اجتماعی

tgoogle.ir

طراحی سایت

portalsazan.ir

در حال توسعه هستیم . . .

بهبود رتبه الکسا

hamyaralexa.ir

سئو و بهبود رتبه در گوگل

seoirani.ir

پکیج های شتاب دهندگی

پکیج های استارت آپی

novinstartup.ir

انتشار آگهی استخدام

karjoha.ir

.

تلفن پشتیبانی : ۰۹۳۹۵۳۰۴۶۱۶  و  ۰۹۹۱۳۸۰۶۷۳۷

هر روز از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۰ شب پاسخگوی تماس های شما هستیم

.