همکاری در فروش ایران رادا

با حامی ؛ درآمد فوق العاده را تجربه کنید

در سیستم همکاری در فروش سرویس ایران رادا ؛ هر کس می تواند با یک عضویت ساده و کمک به فروش سرویس های دیجیتال مارکتینگ، به ازای خرید هر کاربر، پورسانت دریافت کند. این روش که افیلیت مارکتینگ نام دارد، از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است که همه می توانند به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام و یا سایت، کانالی برای کسب درآمد آنلاین خود ایجاد کنند.

دیجیتال مارکترها ؛ سئوکارها، کارآفرینان به گوش باشین !

در حامی (سیستم همکاری در فروش ایران رادا) دیجیتال مارکتر ها ، سئو کارها و کارآفرینان فضای دیجیتال می توانند بدون دغدغه به فروش سرویس ها و خدمات از سمت خود اقدام کنند. با همه گیر شدن شبکه های اجتماعی و پتانسیل خوب برای برندسازی شخصی، دیجیتال مارکتر ها نیز مثل سایر قشرها به فکر این موضوع هستند. اما مشکلی که بیشتر گریبان گیر آنهاست، حجم سفارشات بالاست که باعث رد شدن بیشتر آنها می شود. در حامی می توانید سفاشات خود را بدون دغدغه به سیستم ارجاع داده و از کیفیت انجام آن مطمئن باشید.

۲۵/۰۰۰ تومان اعتبار هدیه

۲۵۰/۰۰۰ تومان حداقل برداشت

عدم سقف برداشت!

۷ روز فاصله بین برداشت

همکاری در فروش یا بازاریابی پورسانتی چیست؟

شاید شما هم اصطلاح افیلیت مارکتینگ Marketing Affiliate یا بازاریابی پورسانتی و همکاری در فروش به گوشتان آشنا باشد. به کمک سیستم‌های همکاری در فروش، شما می توانید به درآمدهای عالی برسید؛ اما چطور؟ همکاری در فروش یعنی شما می توانید درآمد خودتان را از زمان و مکان جدا کنید، یعنی از هرجای دنیا در هر زمانی بتوانید کسب درآمد کنید. شاید از خودتان بپرسید که آیا از این راه می توان درآمد کافی بدست آورد یا اصلا این مدل کسب درآمد چگونه عمل می کند؟

همکاری در فروش یک روش کسب و کار اینترنتی است که هم فروشنده و هم همکار در فروش را به سود می رساند. یعنی یک رابطه برد برد. سیستم های همکاری در فروش یعنی بازاریابی بر پایه میزان عملکرد که در آن صاحب کسب و کار، پورسانتی را به بازاریابان و همکاران خود در فروش به ازای هر بار خرید مشت بازدید کنندگان از وب سایت یا فروشگاه آنلاین خود پرداخت می‌کند.

افیلیت مارکتینگ یا همان همکاری در فروش هم برای افرادی که صاحب وب سایت هستند مناسب است و هم در شرایطی که شخص وب سایت ندارد قابل اجراست. به این صورت که بازاریاب شروع به تبلیغ محصول ارائه شده می‌کند و آن را به مشتری ارائه می دهد، بعد از اینکه محصول توسط مشتری خریداری شد، سود بازاریاب به حساب بانکی او واریز می شود.

این کسب و کار مدت های طولانی است که در خارج از کشور انجام می شود، امروزه در ایران هم چنین کسب و کارهایی رونق زیادی گرفته و هم صاحبان کسب و هم بازاریابان از این طریق به درآمدهای میلیونی یا میلیاردی رسیده اند.

در بازاریابی پورسانتی یا همان آفیلیت مارکتینگ ۴ بازیگر نقش اصلی را بازی می‌کنند:

۱- تأمین کننده یا همان صاحب کسب و کار

۲- شبکه بین فروشنده و بازاریاب که امورات – مالی را در این بین انجام می دهد

۳- بازاریاب یا همکار در فروش

۴- خریدار یا مشتری

روش کار با سیستم همکاری در فروش یا بازاریابی پورسانتی:

سیستم همکاری در فروش تنها بر روی انگیزه های مالی برای جذب سفارش از طریق همکار تکیه دارد. این روش کار بسیار ساده است و ادامه به مواردی اشاره خواهیم داشت که این سیستم چگونه عمل می کند؟ خریدار تصمیم دارد محصولی را خریداری کند. او در گوگل سایتی را برای خرید محصول مدنظرش جستجو میکند. سایتی را پیدا می کند و وارد آن سایت جهت خرید می شود (سایت همکار فروش یا پورسانت گیرنده) جهت سفارش بر روی تصویر محصول کلیک می کند خریدار به سایت دیگری از طریق آن کلیک برده می شود (سایت فروشنده) و از طریق آن سایت خرید انجام می شود. تأمین کننده یا صاحب فروشگاه یا همان فروشنده مبلغی را به عنوان پورسانت فروش به حساب بازاریاب واریز می کند.

۳ روش ساده برای افزایش درآمد از سیستم همکاری در فروش

۳ روش ساده برای افزایش درآمد از سیستم همکاری در فروش به شما ارائه می‌دهم که بتوانید خیلی راحت از همین امروز با سیستم همکاری در فروش به کسب درآمد اینترنتی بپردازید و خیلی ساده در کنار کارهای دیگر بتوانید افزایش درآمد را تجربه کنید و همچنین به مزایا و معایب سیستم های همکاری در فروش در ایران اشاره کردم.

افزایش درآمد از سیستم همکاری در فروش در سیستم همکاری در فروش تمام مراحل کسب درآمد اینترنتی بازاریاب به صورت آنلاین انجام می شود. از ثبت نام در سیستم تا تمامی مرحله‌های تبلیغات و محصول که از طریق اینترنت انجام می شود و در حالت کلی در این روند تنها وظیفه نماینده فروش، تبلیغات محصول است.

۳ روش ساده برای افزایش درآمد از سیستم همکاری در فروش

۱- انتشار در تمام رسانه‌های دیجیتال:

در این روش بازاریابی پورسانتی باید خدمات با محصولات را بطور وسیع در اینترنت و در تمام شبکه های اجتماعی که عضو هستید، منتشر کنید. برای این‌کار از وبلاگ ها و تالارهای گفتگو هم استفاده کنید. هرجایی که مخاطب بیشتری وجود داشته باشد احتمال فروش شما بیشتر خواهد بود. همچنین می توانید از طریق ایمیل یا پیام های گروهی تلگرام و پیامک، لینک اختصاصی خود را براب دوستان تان ارسال کنید.

پیشنهاد ایران رادا استفاده از اینستاگرام و شبکه های داخلی مشابه اینستاگرام مثل : هورسا ، پاتوق ، نزدیکا ، باهم و ویسگون است.

۲- از دیگران هم کمک بگیرید:

با معرفی محصولات و خدمات به دوستان و آشنایان خود هم می‌توانید فروش‌تان را افزایش دهید. با معرفی محصولات تان و ارسال لینک به تلگرام آنها فقط یک کلیک تا کسب درآمد اینترنتی فاصله دارید. کافیه بر روی محصولات یا خدمات کلیک کرده و آنها را سفارش دهند و پورسانت یک خرید جدید به حساب بانکی‌تان واریز شود. افزایش درآمد از سیستم همکاری در فروش

۳- استفاده از سرویس های پرفروش

در اینکه هرچه سرویس گرانتر باشد، نرخ پورسانت یا درصد همکاری شما هم بیشتر خواهد بود و افزایش درآمد شما باعث انگیزه و تلاش بیشتر شما خواهد شد شکی نیست. اما استفاده از سرویس های پرفروش یا پیشنهادات ویژه ایران رادا می تواند به شما درصد پورسانت بدهد.

به همین سادگی می‌توان از طریق اینترنت و یک سیستم کامپیوتری کسب درآمد داشت. البته تصور شما این نباشد که از همان ابتدا به درآمدهای نجومی خواهید رسید. با صبر و پشتکار و فعالیت های بازاریابی مداوم، تعداد مشتریان شما به سمت خرید گسترش خواهد یافت.

چطور شروع کنم؟

در ۴ مرحله حساب حامی خود را فعال کنید و به خانواده بزرگ ایران رادا بپیوندید.
 1. ابتدا در پنل مشتریان ایران رادا (ثبت نام) کنید
 2. سپس (وارد) پنل مشتریان شوید.
 3. به بخش بازاریابی بروید
 4. برروی دکمه ” فعالسازی حساب رابط ” کلیک کنید.

طبق عکس زیر : 

تبریک ! حامی شما فعال شد و از طریق لینک می تواند همکاری در فروش خود را شروع کنید.

سوالات متداول حامی

 1. آیا پس از ثبت نام می توان همکاری در فروش را آغاز کرد؟ بله. ۲۵/۰۰۰ تومان اعتبار هدیه اولیه نیز در حساب کاربری شما شارژ می شود.
 2. حداقل برداشت در حامی چقدر است؟ ۲۵۰/۰۰۰ تومان است.
 3. آیا پایین تر از این مبلغ نیز قابل برداشت است؟ خیر. تنها زمانیکه به سقف ۲۵۰/۰۰۰ تومان رسید یا بیشتر می توان درخواست داد.
 4. آیا سقف برداشت وجود دارد؟ خیر. هیچ سقف برداشتی وجود نداد.
 5. اگر مشتری از لینک من به ایران رادا آمد و خریدی نکرد، پس از چند روز برگشته و به خرید خود ادامه داد پورسانت برایم لحاظ می شود؟ بله. اطلاعات شما در کوکی مرورگر مشتری تا ۹۰ روز باقی می ماند
 6. اگر بنا به هردلیلی مشتری که میشناختم از لینک من به سایت نیامد و خرید کرد چکار کنم؟ با ارائه مدارک لازم در صورت صحیح بودن آنها، پورسانت در حساب کاربری شما شارژ می شود.
 7. آموزش و ابزارهای لازم را از کجا به آن دسترسی پیدا کنم؟ از طریق پنل مشتریان و اکانت شما همه چیز در دسترس است.
 8. اگر درحین انجام به مشکلی برخورد کردم چه کنم؟ از حساب کاربری، به دپارتمان حامی تیکت بزنید. کارشناسان بخش فروش در اولین فرصت جوابگوی شما هستند.
 9. به جز تلگرام و اینستاگرام چه بسترهایی برای فعالیت وجود دارد؟ شبکه های مشابه داخلی مثل هورسا، پاتوق، نزدیکا، باهم، ویسگون، ایتا، بله، گپ و آیگپ و همینطور انجمن ها و بلاگها
 10. از کجا بدانم لینکی که به من داده می شود اختصاص به خودم دارد؟ پس از ثبت نام، شما دارای پنل اخصاصی شده و کلیه محصولات با لینک مخصوص شما به فروش می رسد. 

گفتگو
1
نیاز به مشاوره دارید؟
کارشناسان واحد پشتیبانی ایران رادا 24 ساعته پاسخگوی سوالات قبل خرید شما هستند.
Powered by