آموزش وردپرس

آموزش وردپرس برای کسانی که مایل هستند به یک طراح سایت تبدیل شوند و برای مدیران سایت های وردپرسی یک امر ضروریست. در بخش آموزش وردپرس ما سعی داریم نکته های مهم در زمینه وردپرس با شما به اشتراک بگذاریم و شما را از آخرین تحولات این برنامه مدیریت محتوا آگاه سازیم.

برخی بر این باور هستند که آموزش های وردپرسی هیچ گاه تمام نمی شود . کسانی که تجربه استفاده از وردپرس را دارند می دانند هر روز افزونه ها و قالب های جدیدی در این برنامه اضافه می شود و نیاز است تا آموزش استفاده از آن را داشته باشید.

پس اگر مدیر یک سایت وردپرسی هستید همیشه با مطالب جدید این بخش می توانید به رشد وب سایتتان کمک کنید.

ما در این بخش آموزش استفاده از قالب های وردپرس ، آموزش استفاده از افزونه های وردپرس و سایر مباحث آموزشی مرتبط با وردپرس از جمله امنیت وردپرس ، سئو وردپرس و … را به شما به صورت رایگان با شما درمیان خواهیم گذاشت.

همچنین اگر تمایل به راه اندازی و طراحی سایت با وردپرس دارید در این بخش ما شما را یاری می کنیم تا بتوانید یک سایت وردپرسی اصولی داشته باشید. در بسیاری از موارد استفاده از یک سایت وردپرسی می تواند نیاز های شما را به طراحی سایت رفع کند. وردپرس برای سایت های شخصی ، مجله ای و خبری ، شرکتی و فروشگاهی مناسب است. برخی از قالب ها و افزونه های وردپرس به شما کمک می کند تا سایت های آگهی یا آموزشی یا … را با هزینه خیلی کمی طراحی کنید.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن