تبلیغات شبکه های اجتماعی

وایرال سریع ، بازدهی بیشتر با تبلیغات شبکه های اجتماعی

یکی از کارکردهای مهم رسانه‌ها جریان سازی است که از آن با عنوان جریان سازی رسانه‌ای یاد می‌کنند. جریان سازی رسانه‌ای فرآیندی است که رسانه‌ها از آن به منظور همراه کردن مخاطبان استفاده می‌کنند. جریان سازی می‌تواند هم با هدف مثبت و هم با هدف منفی انجام گیرد.

به همین دلیل می‌توان آن را یک شمشیر دو لبه دانست. جریان سازی رسانه‌ای می‌تواند اهدافی همچون راه اندازی و اجرای هجمه‌های فرهنگی را دنبال کند. از طرف دیگر می‌تواند به منظور نهادینه شدن یک تفکر استفاده شود. در صورتی که اهداف جریان سازی به درستی انتخاب شود حتماً جنبه سازندگی خواهد داشت.

جهت جریان سازی اجتماعی بیشترسمت شبکه های اجتماعی و دست به دست شدن توسط کاربران است. با این روش می توان با هزینه پایین بیشترین وایرال (پخش ویروسی) را تجربه کرد.

تبلیغات شبکه های اجتماعی

تبلیغات شبکه های اجتماعی

موج موثر

جریان سازی اجتماعی می تواند موج مثبتی را برای کسب و کار و شما پیدا کند. این جریان به دنبالش جریان درآمد یا برندسازی یا هرچیزی که مدنظر شماست را می تواند بسازد. همین الان میتوانید جریان سازی اجتماعی را سفارش دهید.

تبلیغات شبکه های اجتماعی و نکات آن

جریان سازی رسانه‌ای می‌تواند اهدافی همچون راه اندازی و اجرای هجمه‌های فرهنگی را دنبال کند. از طرف دیگر می‌تواند به منظور نهادینه شدن یک تفکر استفاده شود. در صورتی که اهداف جریان سازی به درستی انتخاب شود حتماً جنبه سازندگی خواهد داشت. در رابطه با جریان سازی رسانه‌ای به چند نکته باید توجه داشت:

۱ – هدف از جریان سازی تغییر یا تثبیت نگرش و افکار عمومی نسبت به یک مقوله به طور دلخواه است

۲ – وسایل ارتباط جمعی همانند تلویزیون، رادیو، خبرگزاری‌ها، شبکه‌های اجتماعی و … ابزارهای ایجاد و انتشار جریان سازی هستند

۳ – مالکان رسانه‌ها، حکومت‌ها، سیاست گذاران، بنگاه‌های تبلیغاتی و … می‌توانند منبع جریان سازی باشند

۴ – جریان سازی در قالب‌های رسانه‌ای ارائه می‌شود مانند برنامه‌های آموزشی، تفریحی، خبری و … . در این زمینه پیام رسانه، نقش ویژه‌ای را دارد

۵ – جریان سازی در طول یک فرآیند و به صورت تدریجی، نظام مند و غیر مستقیم ارائه می‌شود.

در جریان سازی سه مرحله مهم را باید مد نظر داشت: شناخت مخاطب و تفسیر نگرش او برای برنامه ریزی فرآیند جریان سازی اقناع مخاطب تثبیت ایجاد جریان به عنوان حساس‌ترین مرحله جریان سازی. همچنان که گذشت، باید توجه داشت که جریان سازی رسانه‌ای می‌تواند در خدمت اهداف مثبت و مبارزه با هجمه‌های دشمنان قرار گیرد. در نتیجه می‌توان به آن به عنوان یکی از مزیت‌ها و فرصت‌های رسانه نگاه کرد.

تعرفه تبلیغات شبکه های اجتماعی

میزان نمایشتعرفه 
۱۰۰.۰۰۰۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان
۲۰۰.۰۰۰۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان
۵۰۰.۰۰۰۱۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان
۱.۰۰۰.۰۰۰۳۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
۲.۰۰۰.۰۰۰۶۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
۵.۰۰۰.۰۰۰۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان

تبلیغات شبکه های اجتماعی

یک موج ماندگار

موج های رسانه ای و اجتماعی عموما با استقبال کاربران در شبکه های اجتماعی مواجه می شود. در نتیجه بازدهی بسیار بیشتری نسبت به سایر روش های تبلیغاتی دارد. همین الان می توانید جریان سازی اجتماعی را سفارش دهید.

ما به فکر جریان سازی موثر در شبکه های اجتماعی هستیم

تیم دیجیتال مارکتینگ ایران رادا آماده همکاری با شماست

گفتگو
1
نیاز به مشاوره دارید؟
کارشناسان واحد پشتیبانی ایران رادا 24 ساعته پاسخگوی سوالات قبل خرید شما هستند.
Powered by