طراحی سایت آماده

طراحی سایت آماده ؛ کم هزینه و مقرون به صرفه

در طراحی وب سایت قالب آماده که معمولا توسط یکی از CMSهای متداول و رایج در دنیا مانند طراحی سایت وردپرس و یا طراحی سایت جوملا مورد استفاده قرار میگیرد، از پیش طراحان قالب هایی را طراحی نموده اند و آن را در اختیار عموم طراحان و برنامه نویسان دیگر قرار داده اند.

بیشترین زمانی که در انجام ۰ تا ۱۰۰ پروژه می تواند صرف شود بخش طراحی استاتیک یا همان UI وب سایت میباشد چرا که در این بخش است که طراح باید از رنگ ها به درستی در سایت استفاده نماید و تمامی المن ها از صفحه اصلی سایت گرفته تا صفحات جزئیات محصولات یا تماس با ما و درباره ما.

تازه بحث اختلاف سلیقه ها بین طراح بخش استاتیک سایت با خود صاحب وب سایت را هم باید به کل زمان انجام پروژه اضافه نماییم. بنابراین در طراحی سایت قالب آماده از پیش زمان گذاشته شده و با توجه به استانداردها و قابلیت های موجود در آن سایت صفحات و بخش های مختلف آن کاملا طراحی شده است تا این طرح برای برنامه نویسی آغاز شود.

سریع و فوری

طراحی سایت آماده به شما این امکان را می دهد تا سریع و در کمترین زمان ممکن باتوجه به امکاناتی که نیاز دارید آماده و تحویل شما شود. جهت بهره مندی و اطلاع از پکیج های طراحی سایت آماده از دکمه زیر اقدام کنید.

کمی بیشتر درباره طراحی سایت آماده

در طراحی سایت آماده که از قالب های آماده استفاده می شود باید بدانید که قالب های آماده تماما یکجور نمیباشد. به عنوان مثال قالب آماده طراحی سایت شرکتی با قالب آماده طراحی سایت فروشگاهی با قالب آماده طراحی سایت بیمارستان کاملا با یکدیگر متفاوت می باشد و حتما طراحان این موضوع را در زمان طراحی نیز کاملا دقت نموده و آن را رعایت می نمایند.

بنابراین میتوان گفت که طراحی سایت آماده، به تنهایی میتواند در کوتاه نمودن زمان طراحی سایت و حتی هزینه طراحی وب سایت نیز تاثیر بسیار مستقیمی داشته باشد. البته اینطور نخواهد بود که قالبی که از پیش آماده شده باشد را نتوان تغییر داد بلکه تا حدی می توان آن را به لحاظ طراحی و چیدمان المان ها و رنگ ها تغییر داد.

سیستم های مدیریت محتوای آماده مانند وردپرس و جوملا و … قابلیتی را در اختیار طراح و برنامه نویس قرار می دهد که تا حد بسیار زیادی می تواند بر روی همان قالب آماده کار برنامه نویس از پیش آماده شده و نهفته در درون خود را استفاده نماید و شاید در بسیاری از موارد حتی برای اجرایی کردن آن پروژه نیازی نباشد که برنامه نویس را برای آن پروژه در نظر گرفت.

این قالب های آماده را می توان به خوبی برای طراحی سایت سازمانی و طراحی سایت ترجمه آنلاین و طراحی سایت املاک و طراحی سایت آژانس مسافرتی و طراحی سایت فروش بلیط هواپیما و طراحی سایت پوشاک و طراحی سایت خودرو و بسیاری دیگر از طراحی وب سایت ها مورد استفاده قرار داد.

البته طراحی سایت قالب آماده برای هر پروژه ای و برای هر جایی اصلا گزینه اول نمی تواند باشد. در بخشی از پروژه های طراحی وب سایت که محاسبات و ارتباط های بسیار پیچیده ای می تواند وجود داشته باشد و نیاز است تا تجزیه و تحلیل فراگیرتری بر روی آن انجام شود نمیتواند گزینه مناسبی باشد و مطمئنا باید از روش طراحی سایت اختصاصی نیز بهره مند شد.

شبیه دیجی کالا

شبیه به نت برگ و تخفیفان

شبیه به خبرگزاری مهر

نمایندگان مجلس

فروش فایل

نیازمندیها و ثبت آگهی

خرید و فروش خودرو

کاریابی آنلاین

شبیه به بیتوته

همایش و رویداد

تحویل فوری

در طراحی سایت آماده، تحویل فوری و در کمترین زمان مد نظر است. این تحویل می تواند از ۴ تا ۱۰ روز بسته به امکانات و فیچرهایی که در نظر گرفته می شود باشد. این نوع طراحی سایت به دلیل مقرون به صرفه بودن طرفداران زیادی میان استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا دارد.

همین الان طراحی سایت آماده خود را سفارش دهید.

مزیت های طراحی سایت آماده

در استفاده از روش طراحی سایت قالب آماده میتوان مزیت های زیر را در نظر گرفت که عبارتند از:

  • کاهش زمان طراحی و برنامه نویسی سایت
  • کاهش هزینه های طراحی و برنامه نویسی سایت
  • مدیریت راحت تر توسط کنترل پنلی که قالب آماده در اختیار شما قرار می دهد
  • توسعه و گسترش آسان و ساده پروژه در آینده بطوریکه می توانید طراح و برنامه نویس آن قالب آماده را به راحتی پیدا نمایید
  • بروز رسانی سایت به راحتی انجام میپذیرد
  • رفع مشکل و خطاها در سایت حتی در زمانی که طراح و برنامه نویس آن در دسترسی نباشد
  • استفاده از قالب های متنوع و آماده به صورت فوری
  • امکان طراحی و برنامه نویسی اختصاصی بر روی قالب آماده با توجه به نیازهای جاری و حتی آینده نگری هایی که می تواند وجود داشته باشد

و بسیاری از موارد و قابلیت ها که حتما توسط کارشناسان ما در شرکت طراحی سایت اطلس وب در مورد آنها به تفضیل چه در جلسه حضوری و چه در مکالمه تلفنی صحبت خواهیم نمود.

بنابراین در ابتدا نگاه کنید که آیا پروژه ای که میخواهید برای آن کار طراحی سایت را آغاز نمایید چقدر زمان و هزینه برای شما اهمیت دارد و یا اینکه در آن سایت کار خاصی انجام میشود که نتوان آن را توسط روش طراحی سایت قالب آماده انجامش داد.

ما در کمترین زمان طراحی سایت آماده شما را تحویل می دهیم

تیم طراحی سایت ایران رادا آماده ی تحویل سفارشات طراحی سایت آماده است

گفتگو
1
به مشاوره نیاز دارید؟ درکنار شماییم
سلام !
من کارشناس پشتیبانی دیجیتال مارکتینگ ایران رادا هستم. چطور می توانم به شما کمک کنم؟
Powered by