فتومارکتینگ

بیشتر از متن دیده می شود

فوتومارکتینگ یکی از بازاریابی های جدید براساس عکس است که پخش گسترده آن با هدف دیده شدن محصولات و خدمات کسب و کار انجام می گیرد. این نوع بازاریابی درکنار ویدیو مارکتینگ و سایر روش های دیجیتال دربازاریابی می تواند معجزه بزرگی را برای کسب و کار رقم بزند.

آمار نشان می دهد که عکس و ویدیو می تواند بیشترین تاثیر را برروی انتقال مفهوم و پیام به مخاطب بگذارد. طراحی و پیاده صحبح آن یک طرف ، بازاریابی صحیح آن هم یک طرف دیگر.

امروزه شبکه‌های اجتماعی اینترنتی متنوع جای خود را به خوبی در زندگی ما باز کرده‌اند و روز به روز بر کاربرد آنها در حوزه‌های مختلف افزوده می‌شود، به طوری که کاربرد آنها از به اشتراک گذاری تجربیات شخصی فراتر رفته و حتی به فعالیت های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی کشیده شده است.

راه اندازی کسب و کار و تجارت یکی از حوزه هایی است که فعالیت حول آن در شبکه های اجتماعی روزبه روز گسترده تر می شود.

رشد واقعی

از مزای فوتو (عکس) را می توان به رشد واقعی آن در شبکه های اجتماعی اشاره کرد. به طوریکه می توان پیام عکس را به میلیون ها نفر در کمترین زمان ممکن رساند. جهت فوتومارکتینگ و اطلاعات بیشتر در این رابطه از طریق زیر اقدام کنید.

مزایای استفاده از مالتی مدیا در کسب و کار

مالتی مدیا که به فارسی چند رسانه ای ترجمه می شود و در حقیقت تکنیک ترکیب کردن رسانه های مختلف برای بیان یک ایده به شمار می رود. کاری که مالتی مدیا انجام می دهد این است که بین رسانه های مختلف نظیر گرافیک، عکاسی، صدا، نوشته، ویدئو، انیمیشن و … به منظور رساندن یک پیام مشخص تعامل ایجاد می کند. با توجه به موقعیت و کاربرد های مختلف از مولتی مدیا به عنوان رسانه ی دو وجهی، فرا رسانه یا رسانه ی ترکیبی یاد می کنند. 

با ورود ویندوز ۹۵ و ارتقا کیفیت صوتی تصویری سیستم های کامپیوتری، مالتی مدیا به عنوان یک تکنولوژی جدید مطرح  شد. در واقع، در گذشته سیستم عامل هایی که استفاده می شد حالت متنی داشتند و کاربر ناگزیر بود خواسته های خود را تایپ کند تا سیستم عامل متوجه ی آن شده و فرامین مورد نظر را برای ماشین ترجمه کند، برای اولین بار در سال ۱۹۸۴ اولین رابط گرافیکی کاربر توسط شرکت اپل طراحی شد و به واسطه ی آن سمبل ها و تصاویر گرافیکی  به عناصری با معانی خاص  تبدیل شدند و به این ترتیب کار با کامپیوتر بسیار ساده تر شد. با پدید آمدن این تکنولوژی، اکثر نرم افزار ها چند رسانه ای شدند. 

تعرفه فوتومارکتینگ

تعداد بازدید از عکس تعرفه اعتبار هدیه (نمایش)
۵۰.۰۰۰ ۱ میلیون تومان ۵.۰۰۰
۱۰۰.۰۰۰ ۲ میلیون تومان ۱۰.۰۰۰
۲۰۰.۰۰۰ ۴ میلیون تومان ۲۰.۰۰۰
۳۰۰.۰۰۰ ۶ میلیون تومان ۳۰.۰۰۰
۵۰۰.۰۰۰ ۱۰ میلیون تومان ۵۰.۰۰۰
۱ میلیون نمایش ۲۰ میلیون تومان ۱۰۰.۰۰۰
۲ میلیون نمایش ۴۰ میلیون تومان ۲۰۰.۰۰۰
۳ میلیون نمایش ۶۰ میلیون تومان ۳۰۰.۰۰۰
۵ میلیون نمایش ۱۰۰ میلیون تومان ۵۰۰.۰۰۰

سریع و پربازده

تاثیر فوتومارکتینگ در بازاریابی محتوا نسبت به سایر کانال ها بیشتر است. البته نمیتوان از تاثیر ویدیو غافل شد. اما بسیاری از شبکه های اجتماعی بر پایه عکس نهاده شدند و این فرصت بسیار خوبی برای بازاریابی از طریق عکس است. 

همین الان فوتومارکتینگ سفارش دهید.

ما به رشد کسب و کار شما از طریق فوتومارکتینگ اقدام می کنیم

تیم دیجیتال مارکتینگ ایران رادا آماده ی همکاری برای فوتومارکتینگ با کسب و کار شماست

گفتگو
1
به مشاوره نیاز دارید؟ درکنار شماییم
سلام !
من کارشناس پشتیبانی دیجیتال مارکتینگ ایران رادا هستم. چطور می توانم به شما کمک کنم؟
Powered by