خالق و توسعه دهنده کسب و کارهای اینترنتی

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

تلفن مرکز تماس : ۰۹۹۱۳۸۰۶۷۳۷

پاسخگویی ۹ صبح الی ۶ عصر فقط در روزهای کاری

+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-

چنانچه تمایل دارید همکاران ما جهت مشاوره پیش از خرید با شما تماس بگیرند اطلاعات تماس خود را ثبت نمایید و منتظر تماس همکاران ما باشید.

همچنین می توانید سوالات خود را از طریق پشتیبانی آنلاین ایران رادا به نشانی my.iranrada.com با دپارتمان مربوطه از طریق ارسال تیکت دنبال نمایید. برای این کار لازم است ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

چنانچه سرویس مورد نظر خود را قبلا سفارش داده اید و یا برای رشد کسب و کارتان به مشاوره نیاز دارید خواهشمندیم درخواست خود را از طریق سامانه یاد شده دنبال نمایید.

این بخش مربوط به درخواست مشاوره پیش از خرید می باشد و قادر به پشتیبانی سرویس های شما نمی باشد و برای پشتیبانی استفاده از سامانه my.iranrada.com الزامی می باشد.

پس از ثبت درخواست شما در این بخش جهت مشاوره پیش از خرید همکاران ما در اولین روز کاری با شما تماس خواهند گرفت و شما را در تهیه و انتخاب سرویس مناسب یاری می کنند.

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را با مدیران ایران رادا از طریق پیامک و تماس با شماره ۰۹۳۹۵۳۰۴۶۱۶ درمیان بگذارید. ایران رادا در تلاش است تا با ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان کیفیت خدمات ارائه شده را بالاتر برده و رضایت شما را نسبت به خدمات بالاتر ببرد. از همراهی شما سپاس گذاریم.