خالق و توسعه دهنده کسب و کارهای اینترنتی

تبلیغات در گوگل Google Ads

گوگل پرمخاطب ترین سایت در ایران و در جهان است و روزانه میلیون ها نفر نیازهای خود را در این موتور جستجوگر جستجو می کنند. شما با کمک تبلیغات گوگل می توانید در کلمات کلیدی مد نظرتان در کمتر از ۲۴ ساعت به صفحه نخست بیایید و بر اساس تعداد کلیک بروی تبلیغاتتان توسط کاربران پرداخت کنید. تبلیغات گوگل یکی از روش های سریع و تاثیرگذار در فروش اینترنتی به شمار می رود و تقریبا در سراسر جهان (بجز چین و روسیه) مرسوم است. همچنین با کمک تبلیغات گوگل می توان در یوتیوب و حتی گوگل پلی تبلیغات کرد.

آماری شگفت آور از گوگل

۰
درصد تجربه ها از سرچ هستند
۰
درصد صفحه اول را می بینند
۰
درصد قبل از خرید سرچ می کنند
۰
درصد به سرچ های ارگانیک اهمیت میدهند

یک روزه به صفحه اول گوگل برسید

بجز تبلیغات در گوگل با کمک Google Ads هیچ روش دیگری برای رسیدن به صفحه اول گوگل در کوتاه مدت وجود ندارد

چرا ایران رادا را برای تبلیغات گوگل انتخاب کنیم ؟

کارشناسان ایران رادا با هدف تاثیرگذاری بیشتر تبلیغات با حوصله هرچه بیشتر تلاش می کنند تا تعرفه پایین تری برای کلیک از گوگل دریافت کنند. بهینه کردن کمپین برای افزایش فروش و تاثیر بیشتر بسیار اهمیت دارد. کارشناسان ایران رادا علاوه بر بهینه کردن کمپین به شما راه کارهایی برای صفحه فرود ارائه می کنند تا نرخ ورود به فروش شما افزایش یابد.

تفاوت تبلیغات گوگل با سئو در چیست ؟

در تبلیغات گوگل سایت شما در کمتر از ۲۴ ساعت به صفحه اول گوگل خواهد رسید اما بابت هر ورودی باید مبلغی به گوگل پرداخت کنید اما در سئو شما یک بار برای همیشه هزینه می کنید و سایتتان را در کلمات کلیدی مد نظرتان به صفحه نخست می آورید و پس از آن هیچ هزینه ای بابت ورودی پرداخت نخواهید کرد. اما سئو یه روند طولانی مدت دارد. بهتر است شما در ابتدا از تبلیغات گوگل استفاده کنید و همزمان روند سئو سایتتان را نیز شروع کنید.

پکیج های ادوردز

شما باید کمپین گوگل ادوردز خود را به میزانی شارژ کنید تا گوگل برای هر ورودی از شارژ کمپین شما کم کند. هر زمان که شارژ کمپین شما به اتمام برسد تبلیغات شما از صفحه نخست گوگل حذف خواهد شد. اگر تعداد کلمه بیشتر و یا مدت بیشتری مد نظر دارید از کمپین های با شارژ بیشتر استفاده نمایید. شارژ بیشتر تاثیری بروی ارزش هر کلیک ندارد.

پلن شروع

۱۰۰ دلار

۳.۱۰۰.۰۰۰ تومان

۲۰۰ دلار

۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان

۵۰۰ دلار

۱۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان

۳۰۰ دلار

۹.۰۰۰.۰۰۰ تومان

۷۵۰ دلار

۲۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان