خالق و توسعه دهنده کسب و کارهای اینترنتی

از ۱۳۹۰ با ارائه خدمات پایه وب به کسب و کارها شروع کردیم. و هم اکنون خرسندیم که توانسته ایم به هزاران کسب و کار فارسی کوچک و بزرگ خدمات بروز و هدفمند ارائه کنیم. این خدمات توانسته به گسترش کسب و کارها و افزایش درآمد آنها کمک کند.

ایجاد یک زیرساخت و بستر مناسب برای گسترش روزافزون اینترنت ، یکی از اهداف ایران رادا برای پیشرفت اینترنت فارسی است. زیرساختی که هر کسب و کار بتواند با به کارگیری آن رشد چشمگیری را تجربه کند.

زیرساخت ، توسعه و آگاهی (زات) شعار اصلی ایران رادا است که برای آن شبانه روزی تلاش می کند. ما با توسعه زیرساخت و توسعه آن به آگاهی سطح عمومی دانش فنی و تکنولوژی کمک می کنیم. ایران رادا برای رشد کسب و کار های نوپا ، درحال توسعه و پیشرفته برنامه و پلن مرتبط با رشد آن را دارد. به این ترتیب رشد برای همه میسر می شود

داشتن زیرساخت در زمینه های مختلف برای یک کسب و کار می تواند سرعت پیشرفت را چندین برابر کند. این زیرساخت در اینترنت می تواند کسب و کار را به اهداف مدنظرش برساند و باعث شکوفایی هرچه بیشتر آن شود.

تیم ایران رادا در تلاش است تا با ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ سطح عالی به کسب و کارها و استارتاپ ها کمک به رشدو  توسعه آنها در فضای مجازی کند. آرزوی ما سربلندی ایران عزیز و کسب و کارهای آن است چراکه کسب و کارها چرخه اقتصاد کشور هستند که همیشه باید در حال چرخیدن باشند.

سعید شجاعی - مدیرعامل

سعید شجاعی

جلال ترابی - رئیس هیئت مدیره

جلال ترابی

تماس با ایران رادا

درباره ایران رادا

تخفیفات ایران رادا