مطلب نویسی حرفه ای

اگر می‌خواهید سایتتان در نتایج گوگل دیده شو باید محتوای استاندارد بسازید. کافی است محور های مهم را بگویید تا تحریریه ما ایده پردازی کند و برایتان تولید محتوا کنیم. مطلب نویسی حرفه ای موجب می شود محتوا های شما در موتور های جستجو مثل گوگل ، یاهو ، بینگ و ask در صفحات نخست دیده شوید . لازم به تضویح است مطلب نویسی  حرفه ای به تنهایی برای صفحه اول بودم در کلمه مد نظرتان کافی نیست و این تنها بخشی از فرایند سئو می باشد.

ما در این سرویس محتوایی برای وب سایت شما آماده می نماییم که استاندارد های موتور های جستجو را دارا باشد و این موضوع موجب پیشرفت چشم گیر سایتتان در موتور های جستو می شود. بهتر است پیش از استفاده از این سرویس با کارشناسان سئو ایران رادا گفتگو نمایید و در صورت لزوم مشکلات مربوط به سئو داخلی سایتتان را رفع نمایید.

مطلب نویسی حرفه ای تخصص ماست

مطلب نویسی حرفه ای

یک مطلب استاندارد حداقل ۳۰۰ کلمه است و دارای یک تصویر مرتبط می باشد. و لازم است بک لینک های داخلی و خارجی مناسب داشته باشد. همچنین لازم است تصویر سئو شود. در مطلب نویسی حرفه ای نباید تنها موتور های جستجو را در نظر گرفت و باید به کاربران نیز اهمیت داد. در واقع اهمیت اصلی در این سرویس به کاربران داده می شود زیرا این کاربران هستند که برای ما اهمیت دارند و محتوای با کیفیت باعث افزایش رضایت مندی کاربران می گردد.

 

تعرفه مطلب نویسی تخصصی = هر پست ۳۰ هزار تومان

تعرفه رپورتاژ نویسی حرفه ای = ۱۰۰ هزار تومان

 

برای مشاوره و سفارش با ای دی تلگرام  @iranrada1 تماس بگیرید.

 

 

مزایای مطلب نویسی حرفه ای چیست ؟

* بررسی توسط کارشناسان بازرگانی برای جذاب شدن محتوا و جذب کاربران بیشتر

* تنظیم سئو محتوا و افزایش احتمال دیده شدن در موتور های جستجو از جمله گوگل

* افزایش اعتبار شما نزد مخاطبان محتوا

 

ترجمه و تولید مطالب دست اول، باعث پیشرفت ما نخواهد شد

صرفا اینکه شما محتوای دست اول تولید می کنید و از سایت های دیگر کپی برداری نمی کنید، تضمینی برای گرفتن نتیجه مناسب نیست. تولید محتوا استانداردهای خود را دارد و برای اینکه محتوایی که تولید می کنیم ورودی مناسبی برای ما ایجاد کند باید با چرخه سئو آشنا باشیم و استانداردهای سئو را در تولید مطلب رعایت کنیم.

 

کیفیت بالاتر از کمیت

کیفیت مطالب تولیدی بسیار با اهمیت تر از کمیت آنهاست. این موضوع نه تنها برای کاربران اهمیت دارد، بلکه موتورهای جستجو نیز به این موضوع دقت میکنند. پرکردن سایت با کلمات کلیدی مشابه و مطالبی که به هم شباهت دارند ارزشی برای ما ایجاد نخواهد کرد و تغییر مطالب دیگران نیز به همین صورت.