راه حل جالب شفر برای استقلال از ۴ هافبک دفاعی

دسته: اخبار فوتبال , فوتبال داخلی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۶

در ابتدای فصل و زمانی که علیرضا منصوریان امید نورافکن، روزبه چشمی، امید ابراهیمی و فرشید باقری را در استقلال نگه داشت، برای خیلی ها این سوال پیش آمده بود که چطور قرار است این ۴ بازیکن با کیفیت در کنار هم بازی کنند و شاید از خوش شانسی سرمربی سابق آبی ها بود که باقری و امید ابراهیمی فصل را با مصدومیت شروع کردند.
اما  حالا که این ۴ بازیکن به مرز آمادگی کامل رسیده اند شفر خیلی زود راه حل برای استفاده از آنها در ترکیب پیدا کرده است و قصد دارد به شکلی جالب از آنها استفاده کند.
بخشی از تمرین امروز استقلال به فوتبال درون تیمی اختصاص داشت و تیمی که کاور نارنجی برتن داشت به نظر بخش عمده ای از ترکیب اصلی استقلال را در بازی با نساجی تشکیل خواهد داد.
در این تیم فرشید باقری و روزبه چشمی در پست دفاع وسط بازی می کردند و امید ابراهیمی و امید نورافکن هم در پست هافبک دفاعی به میدان رفتند تا به این شکل هر ۴ بازیکن شانس حضور در ترکیب استقلال را داشته باشند.
روزبه چشمی که به طور قطع تا پایان فصل در پست دفاع وسط  بازی می کند و به نظر شفر هم در حال تست فرشید باقری است تا در صورت موفقیت در این پست او هم به پست دفاع وسط منتقل شود.


نوشته شده توسط:admin - 346 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 126
برچسب ها:
دیدگاه ها