سفارش سئو

سفارش سئو

سفارش سئو به یک تیم سئوکار حرفه ای شما را به آرزوهایتان خواهد رساند

سئو چیست ؟

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

سئو (بهینه‌سازی موتور جستجو) به معنای فریب و یا دستکاری موتور‌ های جستجو با روش‌ های غیر اخلاقی نیست. آنها برای کمک کردن به بهبود رویت و ارتباط وب سایت‌ ها در نتایج جستجوی طبیعی با هدف رسیدن به رتبه‌ بندی بالا ، ایجاد شده‌اند.

سئو فرآیند ساده‌ ای نیست که به راحتی پیاده‌ سازی شود زیرا نیازمند دانش زیاد، علم پیش زمینه‌ ای و صبر است. موتور‌ های جستجو با تغییر مداوم الگوریتم‌ های رتبه‌ بندی خود غیر قابل پیش‌ بینی هستند ؛ بنابراین وظیفه مهندسین سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در این زمینه است. بهتر است سفارش سئو خود را به یک تیم متخصص سئو بسپارید.

سفارش سئو

آنچه باید قبل از سفارش سئو در مورد پکیج های فوق بدانید

.

تیم ایران رادا با در نظر گرفتن کامل قوانین گوگل در سئو سعی بر آن دارد سرویس سئو کلاه سفید به مشتریان خود ارائه نماید و با شفاف سازی کامل از فرایند سئو و آگاه سازی کاربران از رفتن کلاه بزرگ سئو کاران کلاه سیاه بر سر استارت آپ ها جلوگیری نماید. در زیر کیفیت تک تک سرویس های فوق بررسی خواهد شد.

.

لینک بیلدینگ چیست و چگونه کار می کند ؟

سرویس لینک بیلدینگ ایران رادا به صورت روزانه به امر افزایش بک لینک های دائمی و با کیفیت فعال است. این کار به صورت دستی و بدون هیچ رباتی و توسط متخصصان سئو انجام می شود تا از کیفیت بالایی برخوردار باشد. استفاده از بک لینک های فالو و نوفالو و همچنین در نظر گرفتن محتوای مرتبط و همچنین دائمی بودن بک لینک ها موجب تاثیر گذاری چند برابری و کاهش ریسک جریمه به دلیل افزایش بک لینک نموده است. این کار در وسعت خیلی محدود و تنها برای لینک سازی طبیعی سایت انجام می شود.

سعی ما در این راه این است تا با هزینه مناسب تاثیر گذاری بالایی داشته باشیم و با برنامه ریزی هدفمند و دقیق موجب افزایش کاربران واقعی وب سایت ها شویم. در این میان نقش سئو داخلی و محتوا گذاری نیز بسیار پر اهمیت است که مشاوران ما همواره پاسخگوی سوالات شما با هدف بهبود کیفیت سایت ها هستند. همچنین می توانید بهبود سئو داخلی سایتتان را به تیم حرفه ای سئوکار ما بسپارید.

.

سوشیال سیگنال چیست و چگونه کار می کند ؟

انتشار لینک صفحات سایت را سوشیال سیگنال می نمامند. هر لینکی که از سایت شما در شبکه های اجتماعی منتشر شود حکم یک بک لینک دائمی و تاثیر گذار را برای شما دارد. در سال ۲۰۱۷ گوگل اهمیت سیگنال های شبکه های اجتماعی یا سوشیال سیگنال را بر سئو بسیار بالا برد که این روند در سال ۲۰۱۸ نیز ادامه دارد. این کار به صورت دستی و بدون استفاده از ربات توسط کارشناسان حرفه ای سئو انجام می گیرد. عدم استفاده از ربات موجب افزایش کیفیت این سرویس شده است. برخی از سئوکار ها بر این باور هستند استفاده از ربات های اشتراک گذاری موجب جریمه سایت می شود. روند اشتراک گذاری دستی به صورت روزانه بر روی تمامی پکیج های فوق اجرا می گردد.

.

R&G چیست ؟

گفتگو و متن هایی که در سایر سایت ها (بدون لینک) در مورد برند شما و یا دامنه شما رخ می دهد موجب افزایش اعتبار سایت شما می گردد. استفاده از رپورتاژ و گفتگو در فروم ها موجب بهبود R&G می شود. این سرویس را کمتر سئو کاری استفاده می کند و یا در مورد آن اطلاع و آگهی دارد. اما باید بدانید یکی از گزینه های حیاتی برای سئو به شمار می رود.

.

Bounce Rate چیست و چگونه بهبود می یابد ؟

Bounce Rate یا درصد غیر مفید بودن سایت یا نرخ پرش میزان غیر مفید بودن سایت ها را نشان می دهد. هرچه درصد Bounce Rate به یک نزدیک تر باشد یعنی سایت شما مفید تر و در بین کاربران محبوب تر است. گوگل و موتور های جستجو علاقه دارند سایت هایی را به کاربرانشان معرفی کنند که دارای Bounce Rate بهتری هستند تا کابران از نتایج گوگل رضایت بیشتری داشته باشند. ماسفانه برخی از مدیران سایت ها این موضوع را بی اهمیت دانسته و ندانسته دست به اشتباه بزرگی مثل خرید پاپ آپ و یا بازدید های بی کیفیت می نمایند. Bounce Rate حداقل باید زیر ۵۰ % باشد اما کارشناسان بر این اعتقاد هستند که Bounce Rate زیر ۴۰ % استاندارد است. تیم سئو ایران رادا با استفاده از بازدید و بازدید کنندگان واقعی و با کیفیت درصد Bounce Rate را بهبود می بخشند تا محبوبیت سایت شما به موتور های جستجو و به خصوص گوگل اثبات شود تا در نتایج بهتری در سرچ گوگل قرار بگیرید.

.

قدرت عمومی دامنه یعنی چی ؟

پیج رنک یا دامین اتوریتی دو گزینه ای هستند که قدرت یک دامنه در گوگل را نشان می دهند. اما عمر این دو گذشته است و واقعیت چیز دیگریست. امروز شاهد آن هستیم سایت هایی با دامین اتوریتی ۱ در نتایج بهتری از سایت هایی با دامین اتوریتی ۴ قرار دارند. توضیح آن خیلی ساده است ، گوگل برای بررسی قدرت دامنه فاکتور های بیشتری را چک می کند پس باید با تلاش بسیار و پرداختن به فاکتور های مورد اهمیت گوگل قدرت دامنه را بالا برد و درگیر اعداد پیج رنک و دامین اتوریتی نشویم. ما با بهبود طبیعی گزینه های مورد اهمیت گوگل قدرت واقعی دامنه شما را به صورت چشم گیری افزایش می دهیم. قدرت دامنه یعنی با وقتی مطلب جدیدی درج می کنید سریع در گوگل ایندکس شود و حتی در نتایج و صفحات اول دیده شود.

.

Pageviews چیست ؟

به صورت خلاصه و ساده Pageviews یعنی تعداد صفحه ای که هر بازدید کننده از سایت شما مشاهده می کند. این کار موجب بهبود Bounce Rate و مفید شناخته شدن سایت شما برای موتور های جستجوگر می شود. ما با استفاده از بازدیدکنندگام واقعی سعی و تلاشمان را برای بهبود Pageviews سایت شما انجام می دهیم. کارشناسان و سئو کارهای حرفه ای بر این باور هستند Pageviews  بین ۳ تا ۵ استاندارد است.

.

بازدید های تایمردار چگونه تامین می شود ؟

ایران رادا با استفاده از سیستم کسب درآمد از مشاهده سایت رادا باکس با پرداخت مبلغی به کاربران برای هر مشاهده آنها را تشویق به مشاده سایت شما می کند. این کار که نوعی تبلیغات برای افزایش کاربران واقعی سایت ها نیز به شمار می رود موجب رشد سایت در موتور های جستجوگر می شود. یکی از فاکتور های بسیار مهم موتور های جستجوگر تعداد بازدید و بازدیدکننده واقعی سایت ها است. لازم به توضیح است تمامی کاربران رادا باکس ایرانی و واقعی هستند و این سیستم از فعالیت هر نوع ربات یا سرور جلوگیری می نماید. کیفیت بالای بازدید موجب شده است رادا باکس به انتخاب اول مدیران سایت های پرمخاطب و موفق تبدیل شود.

.

بهبود رتبه الکسا و رابطه آن با سئو چیست ؟

در واقع رتبه الکسا به جایگاه گوگل شما هیچ ارتباطی ندارد. اما افزایش ترافیک واقعی و ورودی از گوگل موجب بهبود رتبه الکسا می شود. الکسا یک ابزار سنجش برای رشد سایت است. رتبه خوب در الکسا موجب می شود کاربران راحت تر به شما اعتماد کنند و بهبود این رتبه باعث افزایش کاربران وفادار به سایت شما خواهد شد. افزایش کاربران وفادار موجب می شود گوگل سایت شما را برای کاربران مفید تلقی کند و این موضوع موجب بهبود جایگاه شما می شود.

.

سئو موبایلی چیست ؟

با رشد تلفن های همراه هوشمند گوگل سرویسی را ارائه کرد که سایت هایی که در گوشی موبایل بهتر دیده می شوند را به کاربران بیشتر معرفی نماید و در سرچ در تلفن های همراه جایگاه بهتری دهد.مدیران سایت ها برای بهبود در سرچ موبایلی سعی بر تغییرات ساختاری در قالب خود نموده و سایتشان را واکنشگرا یا رسپانسیو کرده تا در گوشی های همراه به نسبت سایز مانیتور نمایش مناسب را ارائه نمایند. اما این کافی نیست و برای بهبود جایگاه در گوشی های هوشمند نیاز است بازدید کنندگان واقعی سایت با تلفن همراه نیز افزایش یابد.

.

سئو محلی چیست ؟

برخی از سایت ها به خصوص سایت های شرکتی و خدماتی برای شهر خاصی کاربرد دارند. گوگل برای بهبود نتایج خود نتایج هر شهر را مناسب با همان شهر ارائه می کند. چنانچه سایت شما قابلیت محلی دارد کارشناسان ما روند سئو را به شکلی جلو خواهد برد تا در منطقه مد نظرتان به صفحه اول و نتایج اولیه گوگل دست پیدا کنید.

.

.

در هر مرحله چنانچه نیاز به مشاوره داشتید

در تلگرام با پشتیبانی با ای دی t.me/iranrada1 در در تماس باشید

.

.

صفحه اول گوگل حق شماست