رپورتاژ

REXPANSIVE – صفحه ساز برای وردپرس

Rexpansive Builder یک راه ساده و زمانمند برای ایجاد طرح بندی بدون نیاز به برنامه نویسی ارائه می دهد. با این وجود این فقط یک پلاگین ساخت صفحه نیست. به طور خودکار روش Rexpansive ، گسترش محتوای منحصر به فرد است واین پلاگین را خاص می کند. برای تغییر اندازه یک تصویر یا یک بلوک محتوا، طراح سایت ابتدا ابعاد دلخواه را مشخص می کند و سپس محتوا را به آن ابعاد متصل می کنند. با Rexpansive، به طور خودکار شما با بزرگنمایی یا کوچکنمایی تغییر اندازه می دهید تا زمانی که به نتیجه مورد نظر دست یابید.

CSS Hero

شما می توانید ظاهر یک سایت وردپرس را در یکی از دو روش، راه دشوار یا روش آسان سفارشی کنید. فرض کنید نظر شما برای دومی است، پلاگین CSS Hero بیش از هر پلاگین دیگری برای شما مفید است. رابط کاربری WYSIWYG و ابزار ویرایشگر CSS شما را قادر می سازد تا بهینه سازی غیر مخرب یک CSS صفحه را انجام دهید. همچنین به شما امکان می دهد تا نتیجه را همان زمان مشاهده کنید زیرا صفحه در دستگاه های تلفن همراه ظاهر می شود.

Helpie Knowledge Base Wiki

Knowledge Base Helpie یک پلاگین وردپرس است که می تواند برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار گیرد. با Helpie می توانید وب سایت Wiki را برای تیم خود، یک منبع دانش خصوصی برای مشتریان خود یا یک مخزن اطلاعات اسناد و محصولات و خدمات برای کاربران وب سایت ایجاد کنید.

شما می توانید رشته های کاربر مبتنی بر دانش را تعریف کنید و از آن محافظت می شود.

Heroic Knowledge Base

Heroic Knowledge Base برخی ویژگی های فرعی را که مفید است، ارائه می دهد. هنگامی که پایه دانش ایجاد می شود، می توانید فرآیندهای تجزیه و تحلیل بازخورد این پلاگین را اعمال کنید. آنها شما را قادر می سازد تا میزان دانش پایه که به نفع کاربران خود است را تعیین کنید و محتوایی که نیاز به بهبود دارد را مشخص می کند.

شما می توانید محتوای پایگاه اطلاعات را هر چند که می خواهید سفارش دهید، همچنین می توانید فایل های قابل انتخاب را برای کاربران انتخاب کنید.

Final Tiles Gallery

پلاگین Final Tiles Gallery طراحی شده است که شما را از یک عادت بیرون بکشد یک تجمع است که در آن هر گالری که شما ایجاد می کند، یک معنی خاص دارد . این هنگامی اتفاق می افتد که گالری ها برای استفاده از تصاویر با همان اندازه و نسبت ابعاد محدودیت دارند.

با Final Tiles Gallery شما می توانید یک گالری با مخلوط از اندازه ها ی تصویر و نسبت ابعاد ایجاد کنید . راه مطمئنی برای ایجاد طرح های منحصر به فرد و جذاب ایجاد کنید.

Essential Grid WordPress Plugin

پلاگین Essential Grid وردپرس یکی دیگر از ابزارهای مفید برای زمانی است که شما می خواهید از همبستگی در طرح ها جلوگیری کنید. این، راه حل نرم افزار # ۱ وردپرس برای ساخت شبکه، باعث می شود که شما بتوانید محتوا را در یک سیستم شبکه سفارشی انتخاب کنید.

پلاگین Essential Grid یک ابزار عالی برای ایجاد گالری تصاویر و اوراق بهادار، طراحی سایت فروشگاهی  WooCommerce ، وبلاگ ها و فرمت های رسانه های اجتماعی است.

نتیجه گیری

اگر ۱۰ عدد از این پلاگین ها را دارید، تصور کنید که چه کاری می توانید انجام دهید.

ما پیشنهاد می کنیم که یک رویکرد واقع گرایانه تر داشته باشیم. فقط یک یا دو مورد را انتخاب کنید که نیاز خاصی را بر عهده دارد و مشتریان و کاربران نهایی شما تحت تاثیر قرار می گیرند.

 

گروه فنی مهندسی باتیس طراح سایت در اصفهان آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 2 =