نخستین کنسرت رسمی مهدی جهانی ۱۸ شهریور برگزار می شود

دسته: برنامه کنسرت ها
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۹ شهریور ۱۳۹۶

پس از مجوز دار شدن چهره های بسیاری در ماه‌های گذشته، روند اعطای مجوز به خواننده‌ها سرعت بیشتری پیدا کرده است و این روند از سوی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این بار به «مهدی جهانی» رسید تا خواننده «آروم آروم» نیز به جرگه خواننده های رسمی کشور بپیوندد.
روابط عمومی این کنسرت، به نقل از مهدی جهانی درباره نخستین اجرای مجوز دار او گفت: حس بسیار زیبایی دارم و امیدوارم بتوانم در کشورم در بهترین و مقبول ترین حالت برای دوستداران موسیقی بخوانم و این برایم ارزشمند است. همصدا شدن با هموطنانم برای من بهترین اتفاق است همیشه سعی می کنم که بتوانم بهترین آثار را برای آنها تولید کنم.
این کنسرت به تهیه کنندگی «رسول ترابی» در دو سانس روی صحنه می‌رود .
او نیز با تایید صدور مجوز رسمی برای کنسرت مهدی جهانی گفت: رویه دفتر موسیقی واقعا مثبت و قابل احترام است. ارکستری قوی را تدارک دیده ایم و امیدواریم این اجرا سکوی پرتاب این خواننده برای حضور در دل مردم باشد.
ترابی افزود: نسل خواننده‌ها در ایران در حال پوست اندازی است. تمام آثار پرطرفدار مهدی جهانی اجرا خواهند شد و قطعا اجرای قوی ای را در پیش خواهیم داشت.
وی درباره آلبوم این خواننده نیز اظهار داشت: آلبومی با آثار جدید آماده است که پس از چند اجرای زنده قطعا آلبوم هم روانه بازار موسیقی خواهد شد.
بلیت فروشی کنسرت مهدی جهانی از ساعت ۱۴ امروز (دوشنبه ۶ شهریور) آغاز شد.

 


نوشته شده توسط:admin - 28 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 82
برچسب ها:
دیدگاه ها