تامین تبلیغات سایت شما

.

اگر سایت پر مخاطب دارید با ما همراه شوید

.

تیم ایران رادا آمادگی خود را برای تامین تبلیغات سایت های پر مخاطب را اعلام میدارد. در همین راستا چنانچه سایت پر مخاطبی دارید از شما دعوت می نماییم با ما همراه شوید.

 

 

.

قوانین : (حتما مطالعه نمایید)

۱- سایت های فیلتر شده و دارای محتوای مجرمانه تایید نمی شوند.

۲- سایت های همسریابی ، چت روم ، دوستیابی ، شرط بندی ، غیر اخلاقی ، سیاسی و سایت هایی که قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمی کنند تایید نمی شوند.

۳- سایت هایی که درجه کیفی بیشتر از ۲۰ داشته باشند تایید نمی شوند.

۴- وبلاگ ها و سایت های بدون محتوا و یا با گرافیک نا مناسب تایید نمی شوند.

۵- کاهش و یا افزایش رتبه الکسا موجب می شود درجه کیفی شما تغییر کند. این بررسی دو بار در هر ماه صورت می پذیرد.

۶- سایت های تبلیغاتی مشابه ایران رادا و یا سایت های دارای محتوای آموزش سئو و یا انجام سئو تایید نمی شود.

۷- تعرفه کارشناسی بر اساس درجه کیفی سایت شما محاسبه می گردد .

۸- ایران رادا تنها یک مرجع اطلاع رسانی می باشد و کارمزدی بابت ثبت آگهی دریافت نمی نماید.

۹- چناچه ثبت تخلفی مبنی بر عدم درج آگهی یا بی کیفیت بودن آگهی در سامانه ثبت شود بنا به صلاح دید ناظر سامانه سایت شما جریمه می شود.

جریمه های سامانه : کاهش درجه کیفی سایت شما ، محروم شدن برای مدت زمان مشخص ، محروم شدن دائم ، اعلام عمومی به عنوان کلاه بردار

۱۰- چنانچه مدیر سایتی پس از دریافت وجه اقدام به انجام تعهدات خود نکند و به تیم پشتیبانی ایران رادا پاسخگو نباشد و یا عدم دلیل کافی برای انجام ندادن به تعهدات خود نداشته باشد ایران رادا آن سایت و مدیر آن سایت را به کاربران به عنوان کلاه بردار معرفی کرده و مدیر سایت با پر کردن فرم درخواست این موضوع را پذیرفته است و حق شکایت ندارد.

۱۱- مدیران سایت ها مکلف هستند حداکثر ۴۸ ساعت پس از ثبت درخواست به نیاز مشتری رسیدگی نمایند. چنانچه مدیر سایتی بدون ذکر دلیل موجه بیش از این زمان به سفارش مشتری رسیدگی ننماید به ازای هر روز تاخیر ۱ سطح برای مدت یک ماه جریمه می شود و چنانچه بیش از ۷ روز کاری زمان ببرد سایت مطابق با ماده ۹ جریمه می شود . لازم به ذکر است اگر مدیر سایت بیش از ۱۵ روز کاری به سفارش درخواستی مشتری رسیدگی نکند مطابق با ماده ۱۰ آن سایت و مدیر آن به عنوان کلاه بردار تلقی خواهد شد و ایران رادا مجاز است آن را به کاربران به عنوان کلاه بردار معرفی نماید و مدیر سایت مذکور حق هیچگونه شکایتی را ندارد.

۱۲- روز های تعطیل رسمی ، پنج شنبه ها و جمعه ها مشمول قانون تاخیر در ثبت سفارش نمی شود.

۱۳- چنانچه سفارش تبلیغ پیش از زمان مشخص شد از روی سایت شما خذف شود و مشتری اعلام نارضایتی گردد مطابق با بند ۹ و ۱۰ با مدیر سایت برخورد خواهد شد.

۱۴- چنانچه سایت شما دچار مشکلی فنی شود و یا به هر دلیلی بیش از ۲ ساعت قطع باشد یک روز به زمان سفارش اضافه خواهد شد. و چنانچه سایت شما به هر دلیلی برای مدت بیش از یک روز قطع شود به ازای هر روز قطع شدن یک روز به زمان سفارش اضافه خواهد شد و در صورت عدم رضایت مشتری مطابق با بند ۹ و ۱۰ با مدیر سایت برخورد خواهد شد.

۱۵- چنانچه سایت شما به هر دلیلی برای مدت بیش از سه روز قطع باشد سفارش لغو و در صورت عدم توضیح علمی و منطقی سایت شما از سیستم حذف می شود و مطابق با بند ۹ و ۱۰ با مدیر سایت برخورد می گردد.

۱۶- می بایستی هرگونه تغییر در جایگاه ها و یا نوع تبلیغات و یا قالب سایت به اطلاع تیم پشتیبانی ایران رادا و مشتریان برسد و در صورت عدم رضایت مشتری بند ۹ و ۱۰ با مدیر سایت برخورد نماید.

۱۷- لازم به ذکر است سفارشاتی که  لغو می شوند نیاز است مبلغ تبلیغات به حساب آگهی دهنده طی ۴۸ ساعت برگشت بخورد در غیر اینصورت مطابق با بند ۹ و ۱۰ با مدیر سایت برخورد می گردد.

۱۸- ایران رادا تعهدی بر پر کردن جایگاه های تبلیغاتی شما ندارد و تنها سایت شما را به مخاطبان معرفی می نماید.

۱۹- سفارش دهندگان می توانند در صورت بروز هر گونه مشکل پس از در جریان گذاشتن ایران رادا شکایت خود را از طریق پلیس فتا و یا مراجع قانونی دنبال نمایند.

۲۰- تنها مالک دامنه مجاز به ثبت درخواست بوده و شماره حساب و سایر مدارک می بایستی با مشخصات مالک دامنه یکسان باشد.

مراحل ثبت سایت در سامانه :

۱- ابتدا بررسی نمایید سایتتان درجه کیفی ۱ الی ۲۰ داشته باشد. برای این کار جدول درجه بندی کیفی سایت ها را مطالعه نمایید.

۲- درج تعرفه تبلیغات در سایت خودتان و ارائه لینک صفحه در فرم زیر

۳- تلفنی که در فرم زیر وارد می نمایید می بایستی در سایتتان موجود باشد (صفحه تماس با ما و یا صفحه تبلیغات )

۴- تنها مالک دامنه مجاز به تکمیل فرم زیر می باشد.

.