افزایش ممبر آفلاین کانال تلگرام

ممبر واقعی آفلاین چیست ؟ در این روش افراد آفلاینی که تلگرام غیر رسمی داشته اند عضو کانال میشوند و به همین دلیل امکان خارج شدن کمتر است . لازم به ذکر است در بین این کاربران کاربرانی که شماره های مجازی عضو شده اند وجود دارد.

آیا این روش بازدید هم دارد ؟ بازدید بین ۱۰ الی ۲۰ درصد میباشد ، ممکن است تعدادی از آن ها از مطالب کانال دیدن کنند (فعالیت ممبر ها بسیار کم میباشد)

آیا این روش ریزش دارد ؟ بله ، تمامی روش های ممبر گیری ریزش دارند . اما در این روش ریزش بسیار پایین ( و با سرعت کم ) و حدود ۱۰ تا ۳۰ درصد خواهد بود

زمان مورد نیاز برای انجام سفارش چقدر خواهد بود ؟ پس از ثبت سفارش ، ما بررسی میکنیم و طی چند ساعت استارت سفارش زده خواهد شد (۱ الی ۴۸ ساعت)

.

تذکر:با توجه به آپدیت های جدید تلگرام تضمینی برای عدم ریزش ممبرهای خریداری شده وجود ندارد و در صورت حذف شماره ها از سمت تلگرام سایت ایران رادا مسوولیتی نمیپذیرد لذا در هنگام خرید به این مورد توجه فرمایید.

.

 

۱۰۰ ممبر ۲۰۰ ممبر ۵۰۰ ممبر ۱۰۰۰ ممبر ۲۰۰۰ ممبر ۵۰۰۰ ممبر ۱۰۰۰۰ ممبر
۴۰۰۰ تومان ۷۵۰۰ تومان ۱۵۰۰۰ تومان ۳۰۰۰۰ تومان ۶۰۰۰۰ تومان ۱۵۰۰۰۰تومان ۲۹۰۰۰۰تومان

.

خرید ممبر آفلاین

.

قوانین :

۱- در هنگام پر کردن فرم خرید ممبر تلگرام نام کاربری کانال تلگرام (Yourchannel)  و یا لینک مستقیم کانال تلگرام  (telegram.me/yourchannel) خود را در قسمت مربوطه وارد کنید.

۲- برای انجام سفارش های خرید ممبر تلگرام ما فقط به ایدی کانال تلگرام شما نیاز داریم و نیازی به دسترسی به اکانت شما نداریم.

۳- کل ظرفیت سیستم ۱۰ هزار کاربر می باشد. در صورتی قبلا این تعداد را خریداری نموده اید از خرید مجدد خود داری نمایید.

۴-اعضایی که به کانال شما اضافه میشود که ممبرهای غیرفعال می باشد .

۵-امکان افزایش بازدید پست های شما وجود دارد.