افشای راز ۲۶ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در اردبیل

دسته: مواد مخدر
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۴ آبان ۱۳۹۶

۲۶ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در هفت ماهه امسال در اردبیل منهدم شد .

 سردار ‘حسین عبدی’ فرمانده انتظامی استان اردبیل روز یکشنبه گفت : در همین مدت ۷۱۷ کیلو انواع مواد مخدر در استان از قاچاقچیان و توزیع کنندگان موا مخدر کشف و ضبط شده است.

وی بیان کرد: این مقدار کشف مواد مخدر در مقایسه با مدت مشابه پارسال که ۵۸۵ کیلو بود ۲۲ درصد افزایش را نشان می دهد.
عبدی اضافه کرد: ۲ هزار و ۵۰ سوداگر مرگ نیز امسال دستگیر و ۱۸۶ خودروی مورد استفاده آنها نیز توقیف و به پارکینگ انتقال داده شده است.
فرمانده انتظامی استان اردبیل با بیان اینکه امسال ۷۱۸ معتاد در استان جمع آوری شده است، تشریح کرد: مأموریت جمع آوری و دستگیری معتادان متجاهر با جدیت در مجموعه فرماندهی انتظامی استان پیگیری می شود چرا که این مهم گامی مؤثر در پیشگیری از جرایم به ویژه سرقت است.
سردار عبدی از تلاش جهادی و مسئولانه مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در مسیر مقابله با قاچاقچیان و سوداگران مرگ خبر داد و اظهار داشت: مواد مخدر بسترساز و تسهیل کننده وقوع جرایم و آسیب های اجتماعی بوده و دشمن با تبلیغ و ترویج آن انحطاط جوانان و تزلزل در کانون خانواده را با جدیت پیگیری می کند.
وی اثربخشی اقدامات در حوزه مقابله با مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد را مستلزم مشارکت همگانی و احساس مسئولیت جمعی دانست و گفت: مشارکت اجتماعی توفیقات پلیس در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر و مقابله با فعالیت های مجرمانه سوداگران مرگ را تضمین می کند.
استان اردبیل بواسطه باورهای مذهبی و نیز اقدامات مناسب نیروی انتظامی استانی با وضعیت سفید از نظر مواد مخدر می باشد.


نوشته شده توسط:admin - 641 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 75
برچسب ها:
دیدگاه ها