تعرفه تبلیغات در بلاگفا

دسته: تبلیغات در سایت های پر بازدید
بدون دیدگاه
جمعه - ۶ مرداد ۱۳۹۶

توجه : ایران رادا تنها یک مرجع اطلاع رسانی می باشد و مسئولیتی در قبال نقل انتقالات مالی و یا کیفیت تبلیغات ندارد.

.

.

آدرس سایت : http://blogfa.com

نام سایت : بلاگفا

موضوع سایت : سرویس وبلاگ

سطح کیفی : ۲

لازم به ذکر است ایران رادا سایت ها را از نظر تعداد مخاطب به ۲۰ سطح طبقه بندی کرده است. سطح ۱ بیشترین و سطح ۲۰ کمترین بازدید را دارا می باشد. همچنین لازم به ذکر است سطح ۱ بالاترین و سطح ۲۰ کمترین تعرفه را خواهد داشت.

برای مشاهده جدول درجه بندی اینجا کلیک کنید.

برای ثبت سایت جدید اینجا کیک کنید.

.

چگونگی نمایش آگهی در وبلاگها
بنر یا تصاویر تبلیغاتی مشتریان با توجه به تعداد نمایش درخواستی توسط مشتری و در طول شبانه روز در بالای وبلاگهای زیر مجموعه بلاگفا (گوشه سمت راست) نمایش داده می شود. هر بنر میتواند یک لینک به سایت مشتری یا صفحه مدنظر ایشان داشته باشد تا پس از کلیک کاربر روی آگهی، سایت یا صفحه اشاره شده برای کاربر نمایش داده شود.
بطور مثال اگر مشتری آگهی کلاس B را انتخاب کند بنر یا تصویر آگهی ایشان به مدت سی روز و جمعاً ششصد هزار بار به کاربران و بازدیدکنندگان وبلاگها نمایش داده می شود (در این کلاس آگهی روزانه حدود بیست هزار بار نمایش داده می شود). نمایش اگهی در طول شبانه روز خواهد بود و قاعدتاً با توجه به ساعاتی که سایت از بازدید بیشتری برخوردار است و یا وبلاگهایی که فعالتر و بازدید بالاتری دارند تعداد نمایش آگهی بالاتر خواهد بود. مشتریان میتوانند بصورت لحظه ای با توجه به پنلی که در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت تعداد کلیک روی آگهی و لاگ تک تک کلیک ها را مشاهده کنند.

مشاهده یک نمونه از نحوه نمایش آگهی در وبلاگها

مشخصات بنرها
آگهی در وبلاگها بصورت نمایش بنر (تصویر) در اندازه (۱۲۰ پیکسل عرض و ۲۴۰ پیکسل در طول) است. بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا JPG و یا فلش SWF باشند. حداکثر حجم فایل بنر میتواند بیست و نه کیلو بایت ( ۲۹KB) باشد. در صورتی که بنر در فرمت GIF یا JPG باشد و سایز فایل بنر بیش از ۲۹ کیلوبایت باشد همکاران ما نسبت به تغییر و کاهش سایز بنر اقدام خواهند کرد. بنرهای فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال سازی لینک یا فراخوانی آدرس وب یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربر غیر مجاز می باشد. با توجه به غیر فعال بودن  فلش در مرورگر بسیاری از کاربران ( بخصوص کاربران موبایل ) پیشنهاد میکنیم بنر بصورت JPG یا GIF یا انیمیشن GIF باشد.

تعرفه نمایش آگهی

جدول تعرفه نمایش آگهی بر اساس تعداد نمایش در صفحات وبلاگها
کلاس تعداد نمایش بنر در روز مدت نمایش(روز) تعداد کل نمایش آگهی تعرفه آگهی به ریال
A ۲۰٫۰۰۰ ۱۰ ۲۰۰,۰۰۰ ۸۰۰,۰۰۰
A2 ۴۰٫۰۰۰ ۱۰ ۴۰۰,۰۰۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰
B ۲۰٫۰۰۰ ۳۰ ۶۰۰,۰۰۰ ۲,۰۰۰,۰۰۰
C ۴۰,۰۰۰ ۳۰ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۳,۵۰۰,۰۰۰
D ۱۰۰,۰۰۰ ۳۰ ۳,۰۰۰,۰۰۰ ۸,۰۰۰,۰۰۰
E ۲۰۰,۰۰۰ ۳۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰ ۱۵,۰۰۰,۰۰۰
F ۴۰۰,۰۰۰ ۳۰ ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ ۲۵,۰۰۰,۰۰۰

نحوه سفارش و پرداخت مبلغ آگهی 

  • جهت سفارش آگهی کافیست آدرس سایت یا صفحه یا لینکی که مایل به تبلیغ آن هستید و فایل بنر ( بصورت پیوست نامه) را به ایمیلads@blogfa.com ارسال نمایید. در صورتی که فایل بنر آماده نیست کافیست صرفاً آدرس سایت یا صفحه مدنظرتان و توضیحی درباره موضوع آگهی را برای ما ارسال کنید. در صورت تمایل شما همکاران ما امکان طراحی بنر با توجه به خواست شما را دارند. پس از بررسی سایت و بنر (از لحاظ فنی و محتوایی) تاییدیه از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از دریافت تاییدیه آگهی میتوانید مبلغ آگهی را با توجه کلاس آگهی درخواستی به شماره حساب یا شماره کارت زیر واریز و مشخصات واریزی را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید.
   شماره حساب ۲۱۰٫۸۰۰٫۱۰۳۳۷۹۷٫۱ بانک پاسارگارد به نام علیرضا شیرازی
   شماره کارت ۵۰۲۲۲۹۱۰۰۶۵۹۱۲۵۷ بانک پاسارگاد
   شماره شبا IR220570021080001033797001 بانک پاسارگارد به نام علیرضا شیرازیلطفاً در صورتی که واریزی را از طریق شعبه انجام دادید تاریخ، میزان مبلغ واریزی و شماره سند (فیش واریزی) و در صورتی که کارت به کارت کردید تاریخ، میزان مبلغ واریزی و شماره کارت واریز کننده (شماره کارت مبداً) و در صورتی واریزی از طریق پایا یا ستنا بودهتاریخ، نام واریز کننده و شماره سند یا پیگیری را ارسال نمایید. توجه کنید که مشخصات واریزی را نهایتاً تا پانزده روز پس واریزی به اطلاع ما برسانید، در غیر اینصورت سایت هیچ مسولیتی برای بررسی و تایید واریزی شما نخواهد داشت. همچنین توجه داشته باشید که واریز مبلغ آگهی به معنای قبول قوانین سایت و تایید نهایی سفارش آگهی است بنابراین حتما قبل از واریز مبلغ شرایط و قوانین جذب آگهی را مطالعه فرمایید
   بطور معمول آگهی حداکثر در دو روز کاری از تاریخ دریافت ایمیل واریزی فعال  می شود. پس از فعال سازی آگهی به مشتریان از طریق ایمیل اطلاع داده شده و همچنین لینک پنلی برای مشاهده تعداد و لاگ کلیکها بصورت آنلاین و لحظه ای برای ایشان ارسال خواهد شد.
 • در صورتی که هرگونه سوالی در ارتباط با نحوه سفارش آگهی یا مراحل مرتبط با آن دارید و یا مایلید آگهی شما در تعداد نمایش یا روزهای متقاوتی از کلاسهای  تعریف شده نمایش داده شود میتوانید از طریق ایمیل ads@blogfa.com و یا با تلفن ۰۹۱۲۳۲۴۸۳۴۹ با ما در تماس باشید.

قوانین و شرایط جذب آگهی

 • از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.
 • نمایش آگهی پس از واریز وجه  تبلیغات به حساب مسئولین سایت  و یا دفتر بازرگانی آن صورت خواهد گرفت.
 • درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در بلاگفا (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در بلاگفا باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.
 • هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.
 • مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال بلاگفا در قبول بنر و آگهی مختار است.
 • تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.
 • طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم بلاگفا آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.
 • پذیرش آگهی مربوط به فعالیتها یا شخصیتهای سیاسی تنها پس از هماهنگی با مدیران سایت امکان پذیر خواهد بود.
 • در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.
 • در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد)  نسبت به حذف یا توقف نمایش یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
 • پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران یا بخش بازرگانی سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیاناً از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.
 • واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید.مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای بلاگفا نخواهد داشت.

برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم

 • شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی
 • تبلیغات شبکه ها و سایتهای کسب در آمد براساس کلیک ( Pay Per Click ) یا همکاری اشتراکی
 • گروههای ایمیل (مانند گروههای یاهو ) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیلها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوه
 • شبکه های اجتماعی ، دوستیابی و سایتهایی که فعالیتی مشابه با سرویس وبلاگ دارند یا به نحوی چنین سایتی را تبلیغ میکنند.
 • صفحات یا کانالها یا گروههای مجازی که در شبکه های اجتماعی یا سرویس های پیام رسان فعال هستند.
 • فروشگاهها یا وبلاگهایی که در سایتهای میزبانی رایگان ، شبکه های اجتماعی، یا سرویس های وبلاگ  دیگر (بغیر از بلاگفا) میزبانی می شوند
 • سایتهایی در زمینه انتشار موزیکهای غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت میکنند.
 • هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.
 • سایتهایی که به نحوی محتوای سایتهای فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ میکنند.
 • بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.
 • هرگونه آگهی که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی هدایت کند که صرفاً اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند.

.

.

.

چنانچه از تبلیغات در بلاگفا رضایت کافی نداشتید موضوع را با پشتیبانی ایران رادا در میان بگذارید.

.

هرگونه کپی برداری از این مطلب پیگرد قانونی دارد

.

.

نظرات خود را در مورد سایت بلاگفا با سایر آگهی دهندگان به اشتراک بگذارید.


نوشته شده توسط:سعید شجاعی - 41 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 40
برچسب ها:
دیدگاه ها