افزایش بازدید سایت

پکیج های تخفیف بهار ۹۷

پکیج های تخفیف ۵۰ درصدی فقط تا نیمه شعبان ( ۱۲ اردیبهشت )

پکیج تخفیف شماره ۳

شامل:

۱۰.۰۰۰ بازدید ویژه

۱۰.۰۰۰ بازدید ۳۰ ثانیه ای

۱۰.۰۰۰ بازدید ۱۵ ثانیه ای

۱۰.۰۰۰ بازدید ۱۰ ثانیه ای

قیمت اصلی : ۳۵۰ هزار تومان

قیمت با تخفیف : ۱۷۵ هزار تومان

پکیج تخفیف شماره ۲

شامل:

۱۰.۰۰۰ بازدید ویژه

۵۰۰۰ بازدید ۳۰ ثانیه ای

۷۰۰۰ بازدید ۱۵ ثانیه ای

۱۰.۰۰۰ بازدید ۱۰ ثانیه ای

قیمت اصلی : ۲۶۴ هزار تومان

قیمت با تخفیف : ۱۳۲ هزار تومان

پکیج تخفیف شماره ۱

شامل:

۵۰۰۰ بازدید ویژه

۵۰۰۰ بازدید ۳۰ ثانیه ای

۵۰۰۰ بازدید ۱۵ ثانیه ای

۵۰۰۰ بازدید ۱۰ ثانیه ای

قیمت اصلی : ۲۲۵ هزار تومان

قیمت با تخفیف : ۱۱۲ هزار تومان

یکی از بهترین گزینه های برای افزایش قدرت دامنه و رشد سایت در گوگل و همچنین بهبود رتبه در الکسا استفاده از سامانه های افزایش بازدید سایت است. اما توجه داشته باشید بازدید های فیک و غیر واقعی به سایت شما آسیب می زند. تیم ایران رادا با استفاده از سامانه رادا باکس با پرداخت مبلغ به کاربران برای مشاهده سایت ها کاربران واقعی ایرانی را با کلیک به روی کلیدواژه مد نظر شما به سایت شما هدایت می کند و برای مدت مشخص شده در سایت شما باقی خواهند ماند. کیفیت این بازدید ها بالاترین کیفیت موجود نسبت به سایر سامانه ها و روش های افزایش بازدید سایت است.

برای اطلاع از تخفیف ها کانال تلگرام ما را به نشانی T.me/iranrada دنبال نمایید

بازدید های ویژه VIP

بازدید های ویژه بر رتبه گوگل و الکسا تاثیر بیشتری دارند

در سرویس بازدید های ویژه امکان تعداد ارسال روزانه وجود دارد

کارشناسان ما در تلگرام  iranrada1@  آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند

بازدید های تایمردار

بهبود درصد سرچ ترافیک در الکسا

با توجه به آبدیت های جدید الکسا نیاز است برای بهبود رتبه الکسا درصد سرچ ترافیک سایت شما از ۲۵% بیشتر باشد. برای بهبود درصد سرچ ترافیک در الکسا از این سرویس استفاده کنید.

این سرویس به رشد سایت شما در گوگل کمکی نمی کند و تنها برای بهبود درصد سرچ ترافیک در الکسا کاربرد دارد.

لازم به ذکر است برای رسیدن درصد سرچ ترافیک شما در الکسا به بالای ۲۵% ممکن است نیاز باشد چندین مرحله از این سرویس استفاده نمایید

بهبود درصد Bounce Rate

یکی از گزینه های پر اهمیت برای گوگل و الکسا درصد Bounce Rate یا به زبان ساده تر درصد غیر مفید بودن سایت یا نرخ پرش است. این درصد نشان می دهد چند درصد از مخاطبان سایت شما را نپسندیده اند.

هر چه این درصد به ۱ نزدیک تر باشد بهتر و هرچه به ۱۰۰ نزدیگ تر باشد بد تر است. بسیاری Bounce Rate استاندارد را زیر ۴۰% می دانند. اما متاسفانه برخی از سایت ها با خرید پاپ آپ و یا استفاده از سیستم های بازدید بی کیفیت و یا استفاده بازدید تایم پایین و با Pageviews پایین باعث شده اند درصد Bounce Rate سایتشان به بالای ۵۰ و حتی ۶۰ و ۷۰ درصد برسد. البته لازم به توضیح است سرعت بارگذاری سایت (زمان لود) و همچنین مطالب بیکیفیت و تصاویر حجم بالا نیز بر این درصد تاثیر گذار هستند.

ایران رادا به عنوان تنها تیم فعال در زمینه بهبود Bounce Rate در جهان امروز افتخار ارئه خدمات به شما در زمینه بهبود درصد Bounce Rate را دارد.

بهبود Bounce Rate موجب رشد رتبه الکسا و بهتر شدن جایگاه سایت شما در گوگل می شود. چنانچه درصد Bounce Rate سایت شما در الکسا از ۵۰% بیشتر است برای بهبود آن اقدام نمایید.

لازم به توضیح است این سامانه نهایت تا Bounce Rate حدود ۴۵ درصد توانایی کاهش دارد همچنین ممکن است نیاز باشد برای رسیدن به درصد مد نظرتان چندین بار از این سرویس استفاده کنید.

بهبود درصد Pageviews در الکسا

یکی از عواملی که در رتبه الکسا و گوگل سایت شما بسیار تاثیر گذار است Pageviews یا میانگین تعداد بازدید از صفحات هر بازدید کننده است. به زبان ساده تر هر بازدید کننده چند صفحه از سایت شما را مشاهده می کند .

اگر Pageviews سایت شما از حدود ۴ و یا بیشتر باشد عالیست اما اگر Pageviews سایت شما از ۳ کمتر است بهتر است برای بهبود Pageviews از این سرویس استفاده کنید

لازم به ذکر است برای افزایش و رساندن Pageviews به بالی ۴ ممکن است نیاز باشد چندین بار از این سرویس استفاده نمایید. این سرویس تا Pageviews حدود ۳۰ می تواند شما را یاری کند.

همچنین این سرویس به بهبود درصد Bounce Rate و همچنین افزایش قدرت دامنه شما در گوگل کمک زیادی می نماید.

سوالات متداول

خرید بازدید واقعی برای سایت چه حسنی دارد ؟

نسل جدید تبلیغات برای بالا بردن مخاطب سایت است که به شما کمک می کند رتبه سایتتان را در سایت الکسا بهبود ببخشید و جایگاه سایت شما در موتور های جستجوگر مثل : گوگل ، بینگ ، یاهو و … بهتر شود.

 .

Pageviews چیست و چه کاربردی دارد ؟

میزان دیدن از صفحات توسط هر کاربر را Pageviews می گونید و برای بهبود درصد Bounce Rate کاربرد دارد.

.

Bounce Rate چیست و چه کاربردی دارد ؟

درصد غیر مفید بودن سایت را Bounce Rate می گویند. اگر درصد Bounce Rate سایت شما مناسب باشد در موتور های جستجو بهتر و بیشتر دیده می شوید.

.

چگونه متوجه شوم Bounce Rate سایت من چند درصد است ؟

به سایت alexa.com مراجعه کنید و رتبه سایتتان را ببینید. کمی پایین تر از رتبه ۳ گزینه برای شما مشخص شده است. اولین گزینه درصد Bounce Rate را به شما نشان می دهد دومین گزینه میانگین Pageviews را نشان می دهد و گزینه Time on Site میانگین میزان زمان ماندگاری کاربران در سایت را نشان می دهد.

لینک گزارش الکسا از سایت ما:

http://www.alexa.com/siteinfo/iranrada.com

.

Time on Site چه تاثیری دارد ؟

Time on Site به تنهایی برای گرفتن جایگاه بهتر در موتور جستجوگر موثر است اما بهبود این گزینه به بهبود درصد Bounce Rate کمک می کند.

.

چگونه می توانم Time on Site مربوط به سایتم را بهبود دهم ؟

با خرید بازدید ۵ و یا ۱۰ دقیقه ای می توانید این گزینه را بهبود دهید.

.

Time on Site بیشتر در بهبود درصد Bounce Rate تاثیر دارد یا Pageviews  ؟

قطعا پیج ویو تاثیر بیشتر در درصد Bounce Rate سایت شما دارد.

.

آیا با خرید بازدید ممکن است سایت ما در گوگل جریمه شود ؟

در صورتی که بازدید توسط نرم افزار های افزایش بازدید سایت و یا ربات ها باشد سایت شما جریمه خواهد شد. اما در صورتی که بازدید توسط افراد واقعی صورت بگیرد هیچگونه تاثیر منفی برای سایت شما ندارد و بسیار هم به رشد شما در موتور های جستجو کمک می کند. ما از هیچ ربات یا نرم افزاری برای شما بازدید ارسال نمی کنیم و تمامی بازدید ها با کیفیت بالا هستند و توسط کاربران واقعی رخ می دهد. کاربران از سامانه رادا باکس bux.iranrada.com با هدف کسب درآمد وارد سایت شما می شوند.

.

قبل از خرید بازدید چگونه متوجه شویم که بازدید واقعی است یا غیر واقعی ؟

قبل از هر اقدامی از فروشنده بازدید سوال کنید که چگونه بازدید را برای شما تامین می کند. ایران رادا برای این که کاربران سایت شما را مشاهده کنند به کاربران در ازای بازدید از سایت شما مبلغی پرداخت می کند. برای صحت این موضوع در رادا باکس به نشانی bux.iranrada.com عضو شوید و سایر سایت های فعال در سیستم را مشاهده کنید

.

ایران رادا چگونه اثبات می کند که بازدید واقعی ارائه می دهد ؟

شما می توانید قبل از خرید از سامانه افزایش بازدید سایت ایران رادا که با نام رادا باکس شهرت دارد به نشانی bux.iranrada.com مراجعه نمایید و از واقعی بودن کاربران ما اطمینان حاصل کنید. کاربران رادا باکس در انجمن آن سامانه نیز فعال هستند.

.

من فروشگاه اینترنتی دارم ، آیا با خرید بازدید فروش من بالا می رود ؟

از آنجایی که کاربران ما با هدف کسب درآمد از مشاهده سایت ها در سامانه ثبت نام کرده اند و تنها زمان مورد نظر ( مثلا ۱۰ ثانیه یا ۳۰ ثانیه) در سایت شما می مانند احتمال خرید بسیار کم است و ما تضمینی بابت خرید به شما نمی دهیم. اما این بازدید ها می تواند محصولات شما را در موتور های جستجو به صفحه اول بیاورد که در این صورت فروش مطلوب برای شما رخ می دهد.

.

چقدر بازدید لازم است که سایت من به صفحه اول گوگل بیاید ؟

اصلا مشخص نیست. این میزان برای هر سایت و کلمه کلیدی متفاوت است. اما اگر برای بهبود گوگل می خواهید بازدید خرید کنید بهتر است تعداد از ۵۰۰۰ تا بیشتر باشد.

.

من می خواهم سایتم به صفحه اول گوگل بیاید . چه کار کنم ؟

از منو بالا سفارش سئو را انتخاب کنید و روند خود را از آن بخش دنبال نمایید.

.

برای رتبه الکسای ۱۰۰۰ چقدر بازدید بخرم ؟

از منو بالا گزینه بهبود رتبه الکسا را انتخاب نمایید.

.

سوالات ، انتقادات و پیشنهادات خود را با پشتیبانی در میان بگذارید.