بهبود رتبه الکسا

بهبود رتبه الکسا

الکسا (Alexa) چیست؟

الکسا (Alexa) عنوان سرویسی است وابسته به سایت amazon.com که در آدرس Alexa.com ارائه می شود، هدف از این سرویس رتبه بندی پایگاه های اینترنتی از نظر تعداد بازدیدکننده (ترافیک بازدیدها) می باشد که با در نظر گرفتن یک سری معیار های محاسباتی و آماری، نهایتا سایت های مختلف را به لحاظ میزان دیده شدن صفحات آنها، رتبه بندی می کند.

الکسا چگونه کار می کند ؟

برای بهبود رتبه الکسا متن زیر را با دقت مطالعه کنید

بهبود رتبه الکسا

برای کاهش رتبه جهانی و رتبه ایران در الکسا به بازدید با کیفیت نیاز دارید. باید به عوامل مختلف مثل Bounce Rate و Pageviews و Time on Site و Search Traffic

برای کاهش رتبه الکسا به افزایش بازدید سایت نیاز دارید اما این که این بازدید ها دارای چه کیفیتی باشند و چگونه بر ۴ عامل فوق تاثیر دارند و این ۴ عامل به شدت بر روی رتبه سایت شما تاثیر می گذارند

استفاده از پاپ آپ باعث افزایش Bounce Rate و کاهش Pageviews و Time on Site می شود که در نهایت به جای کاهش رتبه الکسا در میان مدت با افزایش رتبه رو به رو خواهید شد.

برای این که بتوانید تمامی موارد را در نظر بگیرید و رتبه ماندگارتر و با کیفیتی داشته باشید از سامانه افزایش بازدید سایت ایران رادا استفاده کنید

Bounce Rate چیست ؟

Bounce Rate درصد غیر مفید بودن سایت یا به عبارتی نرخ پرش یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار به روی رتبه الست. هر چه این درصد به ۱ نزدیک تر باشد سایت شما مفید تر شناخته شده و بهتر است و هر چه به ۱۰۰ نزدیک تر باشد سایت غیر مفید تر و بی کیفیت تر شناخته می شود. استفاده از پاپ آپ این درصد را تا ۹۰% بالا خواهد برد . درصد Bounce Rate استاندارد زیر ۴۰ % هست اما تا ۶۰% هم برای شما مشکلی ایجاد نمی کند. اما اگر Bounce Rate شما از ۶۰% بیشتر است برای بهبود همین الان با کارشناسان ما در تلگرام تماس بگیرید.

Pageviews  چیست ؟

Pageviews  یا بهتر بگوییم Daily Pageviews per Visitor میانگین تعداد بازدید کاربران از صفحات سایت است. به عبارت ساده تر تعداد صفحه ای که هر کاربر مشاهده می کند. هر چه اید عدد بیشتر باشد کیفیت سایت بالا تر است. نرخ استاندارد این عدد در سایت های مختلف متغیر است. برای مثال برای سایت های محتوا محور و فروشگاهی اگر این عدد ۵ یا بیشتر باشد آن سایت از دید کارشناسان مفید است اما برای سایت شرکتی دارید ۳ کافیست. افزایش Pageviews باعث بهبود Bounce Rate و در نهایت باعث بهبود رتبه الکسا می شود. اگر عدد پیج ویو شما از ۲ کمتر است همین الان با کارشناسان ما در تلگرام تماس بگیرید.

Time on Site چیست ؟

همانگونه که از نام این گزینه مشخص است Time on Site میزان زمان ماندگاری کاربران در سایت را نشان می دهد. هر چه تایم ماندگاری کاربران در سایت بیشتر باشد نشان از آن است که آن سایت مفید تر و محبوب تر است. کارشناسان تایم ۳ دقیقه به بالا را استاندارد می دانند. اما اگر تایم ماندگاری در سایت شما از ۱ دقیقه کمتر است برای رفع این مشکل همین الان با کارشناسان ما در تلگرام در ارتباط باشید

بهبود رتبه الکسا

Search Traffic چیست ؟

Search Traffic درصد ورود کاربران از موتورهای جستجو را نشان می دهد. در آبدیت های جدید الکسا سایت هایی که درصد Search Traffic آنها از ۲۵% کمتر باشند دچار بالا رفتن رتبه ناگهانی شده اند. در همین رابطه ایران رادا سرویسی به نام بهبود درصد سرچ ترافیک راه اندازی کرده است. برخی از کارشناسان درصد استاندارد سرچ ترافیک را بین ۳۰ تا ۴۰ درصد می دانند. اگر درصد Search Traffic سایت شما از ۲۵% کمتر است با کارشناسان ما در تلگرام گفتگو کنید.

پکیج های بهبود تضمینی رتبه الکسا

تا هر رتبه ای که بخواهید با کیفیت عالی سایتتان را خواهیم رساند

پس از رسیدن به رتبه الکسا مد نظر از سرویس ماندگاری ماهیانه استفاده کنید

ما تایم ، پیج ویو ، درصد بانس ریت و درصد سرچ ترافیک را با بهترین کیفیت قابل ارائه به شما عرضه خواهیم کرد.

توجه داشته باشید در صورت قطع شدن سایت برای مدت بیش از ۲۴ ساعت سرویس لغو و هزینه عودت نخواهد شد

پکیج جهش

ما یک پکیج جامع رشد آماده کرده ایم. این پکیج ۱۰ روزه بوده و بروی رتبه اکسای شما با هر رتبه ای که باشید تاثیر چشم گیری دارد.