رپورتاژ

۸ سبک مشهور درهای کابینت برای انواع آشپزخانه ها

یکی از مهمترین عوامل طراحی کابینت جدید در آشپزخانه سبک در کابینت ها است. نگاهی به برخی از سبک های شناخته شده در اینجا بیندازید و ببینید که چه چیزی برای سبک خانه و بودجه شما مناسب است.

 

Shaker شاکر درب کابینت شاکر شایع ترین سبک در آشپزخانه امروز است. این پنج قطعه پنل فلت دارای یک قاب است که از چهار قطعه و یک پنل مرکزی واحد برای قطعه پنجم ساخته شده است.

 

کابینت شاکر نام خود را از سبک مبلمان Shaker متمایز می گیرد که از خطوط ساده و تمیز استفاده می کند و بر روی ابزار تأکید می کند.

 

درهای به سبک Shaker محبوب شدند، زیرا با سبک ساده خود تقریبا در هر دکور – از معاصر تا سنتی – با تغییراتی در گونه های چوب، رنگ نقاشی و سخت افزارها می پردازد.

Louvered صفحات چوبی افقی معمولا بر روی پنجره ها، قطعات مبلمان و درهای داخلی استفاده می شوند، اما آنها یک سبک معماری مجزا را به کابینت آشپزخانه اضافه می کنند

بسیاری از درب های پنجره ای دارای فضاهای بین هر اسلات هستند و آنها را برای کابینت هایی که نیاز به تهویه دارند مانند کابینت در نزدیکی رادیاتور، کابینت اختصاصی خشک کردن لباس ها در یک اتاق شستشو یا کابینت برای جعبه های کابل و دی وی دی پلیر مناسب با آنها می سازند.

Flat تخت. ساده اما شیک، درب کابینت تخت گران قیمت نیست. خطوط سخت و فرم مینیمالیستی ، آنها را مناسب برای طراحی معاصر و مدرن می کند.

بسیاری از درب های تخت در لمینت تزئینی یا چوبی می آیند. لمینت صرفه جویی بیشتری در بودجه دارد و انواع مختلفی از رنگ ها و درخشندگی ها را ارائه می دهد.

Distressed. اگر همیشه به داشتن یک آشپزخانه با سبک قدیمی عادت کرده اید، به راحتی می توانید از کابینت های Distressed استفاده کنید. هر چند این کار برای شما هزینه دارد.

Beadboard سبک کلبه عشق؟ پنل مرکزی درهای کابینت این سبک مانند پرده های چوبی سنتی به نظر می رسد. Beadboard در گذشته به عنوان یک دیوار تزئینی پیش از گچ، گچ و سیمان و رنگ استفاده می شده است.

Thermofoil ترموفیل این درها از MDF ساخته شده و در یک پوشش پلاستیکی قرار می گیرند و سپس تحت حرارت شدید برای ایجاد مهر و موم غیر قابل نفوذ پخته می شوند. طول عمر و مقرون به صرفه ی، آنها فقط در رنگ های جامد و دانه چوب است.

 

گروه فنی مهندسی فراچوب تولید کننده انواع کابینت آشپزخانه آماده خدمت رسانی به شمما سروران گرامی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =