رپورتاژ

۹ پیش بینی برای سئو درسال ۲۰۱۸

# ۱: جستجوی صوتی بیش از ۲۵٪ از همه جستجوهای ایالات متحده درعرض ۱۲ ماه خواهد بود. با وجود این، حجم کامیپوترها و تلفن همراه (غیر صدا) همچنان رشد خواهد کرد.

ما داده ها را بر اساس حجم جستجو در دسکتاپ و تلفن همراه از طریق Jumpshot نشان می دهیم، که نشان می دهد که سابقا نسبتا صاف باقی مانده است و رشد می کند.

اما، متاسفانه، ما درصد جستجوهایی را که با صدا انجام می شود را نمی دانیم، حتی  صفحه کلید و صفحه نمایش را هم نمی دانیم. حدس من این است که ۲۵ درصد از همه جستجوها خیلی زیاد است، اما تا زمانی که Google تصمیم به اشتراک گذاری اطلاعات نکند ، همه ما داریم از آمار قدیمی ۲۰۱۶ استفاده می کنیم  که ۲۰ درصد از جستجوهای تلفن همراه از طریق ورودی صوتی انجام می شوند.

# ۲: گوگل به عنوان مرجع برتر ترافیک وب سایت با ۵X + باقی خواهد ماند. نه فیس بوک، و نه هر منبع دیگر، فقط میزان کمی استفاده می شوند.

درست به هدف زدن، منصفانه نیست، هیچ رقیب جدی وجود ندارد. شبکه های اجتماعی و رهبران الكترونیكی وب، مردم را در سایت خود متمركز می كنند، نمی گذارند به جاهای دیگر بروند. جای تعجب نیست که گوگل تنها رجیستر بزرگ ترافیک را ترک کرده است.

# ۳: فضای  تکنولوژی بازاریابی ، تثبیت زیادی ندارد (خروج و خرید کمتر از درصد، از سال ۲۰۱۵ یا ۲۰۱۶)، اما حداقل یکی از خروجی عمده یا IPO در میان ارائه دهندگان اصلی نرم افزار SEO وجود خواهد داشت.

به همان اندازه که من می توانم از پایگاه داده کامل Index.co بگویم (که، BTW، مورد توجه بیشتری نسبت به Crunchbase دارد، که داده های من از کیفیت پایین بسیار پایین تر است)، Martech به طور کلی تقریبا نصف تعداد خرید را داشت در ۲۰۱۷ (۲۲) در مقابل ۲۰۱۶ (۳۹). ۲۰۱۷، با این حال، IPO Yext را ببینید، بنابراین من حدس معتبری در این مورد دارم.

گروه فنی مهندسی باتیس ارائه دهنده خدمات سئو داخلی سایت آماده خدمت رسانی به مدیران سایت می‌باشد

 

پایان بخش اول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 3 =