رپورتاژ

یک ایمیل سرور برای سیستم عامل های مایکروسافت ویندوز MDaemon

MDaemon یک ایمیل سرور برای سیستم عامل های مایکروسافت ویندوز است. این نرم افزار توسط یک شرکت نرم افزاری آمریکایی Alt-N Technologies واقع در Grapevine، تگزاس طراحی و توسعه یافته است. طراحی آن توسط Arvel Hathcock در سال ۱۹۹۶ به بازار معرفی شد.

 

مقایسه ایمیل سرور MDaemon

MDaemon (به روز شده در M-Day-mon) یکی از رایج ترین سرویس دهنده های پست الکترونیک در جهان است که توسط مشتریان در بیش از ۹۰ کشور مورد استفاده قرار گرفته است تا نیازهای کسب و کارهای کوچک و متوسط خود را برآورده کنند. MDaemon یک سرور ایمیل معتبر و ایمن است نصب و راه اندازی ایمیل سرورMDaemon   که نیازی به هزینه گرایی و یا هزینه های بالای کاربر را ندارد. مدیریت ایمیل ها و تنظیمات و کار با آن بسیار راحت و کاربر پسند می باشد.

ویژگی های اصلی

با استفاده از MDaemon، می توانید ایمیل یا ایمیل های شرکت را با استفاده از یک سرویس دهنده خدمات اینترنت (ISP) یا میزبانی یک دامنه کامل مستقیما در شبکه خود با سرویسSMTP سرور MDaemon مدیریت کنید.

این سیستم از هر نوع اتصال (ISDN، ADSL یا خطوط اختصاصی، اجازه می دهد تا تمامی پروتکل های استاندارد حتی در اتصالات ایمن را مدیریت کند)، را پشتیبانی میکند و هر پیکربندی شبکه محلی، یکپارچه سازی توابع حفاظت از آنتی ویروس و هرزنامه، و همچنین شامل قابلیت های گروهی برای به اشتراک گذاری عناوین و تقویم ها را داراست و به ما قدرت  ویژگی های زیادی در جهت ارائه یک سرویس ایمیل عالی می دهد.راه اندازی MDaemon بسیار ساده تر از آنچه است که شما فکر میکنید.

MDaemon با یک ماژول وب سایتیکه به آن  (WorldClient)  میگویند ادغام شده است، که به شما امکان دسترسی به صندوق پستی خود از طریق وب را برای مدیریت ایمیل، مخاطبین و دفترچه یادداشت و یک ابزار از طریق آن برای مدیریت سرور ایمیل از طریق مرورگر (WebAdmin)  نیز ادغام شده است. نصب و راه اندازی ایمیل سرور MDaemon را به شما توصیه میکنیم.

با MDaemon شما می توانید ایمیل را از کامپیوتر با هر مشتری ایمیل، از مرورگر با استفاده از وب میل و از هر دستگاه تلفن همراه iOS، Android، Windows Mobile و BlackBerry و همچنین شبکه دامین Active Directory چک کنید.

از زبان های مختلف از جمله ایتالیایی و چند افزونه پشتیبانی می کند تا شما در اکثر زبان ها بتوانید با نصب MDaemon یک ایمیل سرور قدرتمند را داشته باشید.

 

ویژگی های ایمیل سرور MDaemon

MDaemon – سرور ایمیل

سرور ایمیل MDaemon از پروتکل های IMAP، SMTP و POP3 پشتیبانی می کند و عملکرد کاملی از ویژگی های غنی و کاربر پسند خود ارائه می دهد.

ویژگی های امنیتی ایمیل

MDaemon –  امنیت ایمیل

MDaemon لایه های متعددی از تکنیک های امنیتی مانند کنترل های  محافظت از IP، اعتبار SMTP و جستجوی معکوس را برای به حداقل رساندن سوء استفاده از سرور های احتمالی می سازد. با استفاده از تکنیک های اعتبار سنجی پیشرفته ایمیل توسط VBR (VBR)، و با استفاده از DKIM، DK، Sender-ID و SPF، پیام های اعتباردهی شده و نشانه گذاری می شود. همراه با موتور ضد اسپم، آموزش Bayesian، SSL / TSL، حفاظت پشتی و حفاظت از پیشگیری از بدافزاری MDaemon AntiVirus حفاظت لایه ای را برای محافظت از ارتباطات پیام رسانی خود فراهم می کند.

 

ویژگی های رمزگذاری ایمیل

رمزگذاری ایمیل MDaemon

MDaemon به شما اجازه می دهد تا ایمیل ها و پیوست های خود را رمزگذاری کنید.  کاربران MDaemon Webmail می توانند ویژگی های رمزگذاری اساسی را هنگام ارسال ایمیل و پیوست در منوی تنظیمات وب پست الکترونیکی فعال کنند. در سمت سرور، باز کردن PGP برای MDaemon اضافه شده است که به مدیران توانایی استفاده از رمزگذاری، رمزگشایی و قابلیت های کلیدی مدیریت کلید از طریق پشتیبانی از OpenPGP اضافه شده است. حتما در نصب و راه اندازی MDaemon  از این سرویس امنیتی استفاده کنید.

 

ویژگی های آرشیو ایمیل

MDaemon –  آرشیو ایمیل

قابلیت های آرشیو پیام های ایمیل یکپارچه MDaemon را آسان می کند برای محافظت از پیام های ایمیل شما برای رفع نیازهای قانونی و سیاست های فناوری اطلاعات کسب و کار شما کاربردی بس شگرف دارد.

 

ویژگی های مدیریت دستگاه تلفن همراه

MDaemon –  مدیریت دستگاه تلفن همراه

به دنبال دسترسی بی سیم به ایمیل، تقویم، مخاطبین یا وظایف با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود هستید؟ MDaemon با بسیاری از دستگاه های محبوب تلفن همراه کار می کند به طوری که صرف نظر از پلت فرم شما به اطلاعات مهم خود دسترسی پیدا می کنید در هر کجا که هستید این یک ویژگی خوب در راه اندازی ایمیل سرور می باشد.

 

ویژگی های مدیریت از راه دور

MDaemon –  مدیریت از راه دور

MDaemon شامل یک ابزار مدیریت از راه دور مناسب است که مدیران دسترسی کامل به تمام ویژگی های MDaemon از هر کامپیوتر با مرورگر وب و اتصال به اینترنت را فراهم می کند. این به شما اجازه می دهد همه چیز را از اضافه کردن یا ویرایش حساب ها، مستقیما ویرایش فایل های پیکربندی، بررسی پرونده ها برای رفع اشکال زدایای ایمیل و خیلی بیشتر انجام دهید. با استفاده از قابلیت های SSL ساخته شده در MDaemon، از طریق یک اتصال امن با استفاده از HTTPS، مدیر دوربینی نیز می تواند دسترسی پیدا کند.

 

امکانات Exchange Migration

MDaemon – Exchange Migration

انتقال از یک سرور ایمیل به سرور دیگر به طور معمول باعث چالش مهمی می شود، اما سرور ایمیل MDaemon این کار را برای شما ساده میکند. ویژگی MDMigrator یکپارچه، شامل MDaemon، به طور خاص برای مهاجرت داده های شما از Exchange به MDaemon با چند مرحله ساده است که شما را در راه اندازی و در MDaemon با حداقل خرابی است.

برای داشتن یک ایمیل سرور برای شرکت و سازمان خود کافیست با متخصصان ما در کوشا شبکه تماس حاصل فرمایید تا دنیایی از علم و فن آوری را در صنعت ایمیل سرور ها در اختیار شما قرار دهیم… کوشا شبکه یعنی، جایی که همیشه یک چیز خاص برای شما وجود دارد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =