رپورتاژ

 یخچال ساید بای ساید بوش

یکی از تولیدات شرکت آلمانی بوش (BOSCH) در زمینه لوازم خانگی، انواع یخچال فریزر ساید بای ساید می باشد. یخچال ساید بای ساید بوش با دارا بودن فناوری و تکنولوژی های مدرن و نوآورانه بوش علاوه بر فضای بسیار زیاد، مواد غذایی را در طولانی مدت با حفظ ارزش غذایی نگهداری می کنند. ساید بای ساید های بوش این توانایی را دارند که میوه و سبزیجات شما را تا ۳ برابر بیشتر تازه تر نگه دارند و از طرفی برای جلوگیری از خرابی مواد غذایی با استفاده از تکنولوژی های روز، تا ۴ ساعت امکان خنک ماندن دمای فریزر را دارند. این محصولات از لحاظ اقتصادی به صرفه بوده و از طرفی دوست دار محیط زیست نیز می باشند. انواع مدل های یخچال ساید بای ساید بوش در سری های ۴ ، ۶ و ۸  طراحی و تولید می شوند و قیمت یخچال ساید بای ساید بوش در هر سری به دلیل فناوری و نوع طراحی متفاوت می باشد. در هنگام خرید یخچال ساید بای ساید بوش می توانید مشخصات و اطلاعات مختلف و از همه مهمتر قیمت روز یخچال ساید بای ساید بوش را در فروشگاه اینترنتی سل مشاهده کنید و همچنین به لیست قیمت یخچال ساید بای ساید برندهای دیگر نیز دسترسی داشته باشید تا با آگاهی از مشخصات فنی انواع یخچال ساید بای ساید، خریدی مطمئن و متناسب با نیازتان داشته باشید.

طراحی یخچال ساید بای ساید بوش

مدل های مختلف یخچال ساید بای ساید بوش در کنار تکنولوژی از طراحی زیبا وشیک برخوردار هستند و در رنگ بندی مختلف سفید، استیل، سیلور و مشکی در بازار موجود می باشند. نمایشگر تصویری دیجیتال تعبیه شده بر روی بدنه ی این محصولات دمای یخچال و فریزر را نمایش داده و امکان تنظیمات را برای شما بدون باز و بسته کردن درب یخچال مهیا می سازد. همچنین برخی از مدل های یخچال ساید بای ساید بوش دارای یخ ساز و آبریز بلند هستند. این شرکت آلمانی انواع مدل های ساید بای ساید را با ظرفیت های گوناگون تولید و به بازار عرضه کرده است، هر چه گنجایش بیشتر باید قیمت خرید یخچال ساید بای ساید بوش نیز بالا می رود. اگر خانواده ی پر جمعیتی دارید بهتر مدل های فوق بزرگ را انتخاب و خریداری کنید. بوش در طراحی برخی از مدل ها محفظه ای به نام بار خانگی (HomeBar) را در درب سمت راست دستگاه تعبیه کرده است. این محفظه مکانی مناسبی برای نگهداری انواع مواد غذایی می باشد.

انواع فناوری های یخچال ساید بای ساید بوش

قیمت یخچال ساید بای ساید بوش در کنار داشتن تکنولوژی، کم مصرف بودن و مجهز بودن به فناوری های روز بسیار مطلوب می باشد. فناوری نوین VitaFresh Plus سبب حفظ تازگی و رطوبت میوه و سبزیجات می شود و در نتیجه ماندگاری آنها در یخچال ساید بای ساید بوش بسیار بالا می رود. ویژگی SuperCoolingسبب می شود مواد غذایی به سرعت در داخل یخچال سرد شوند و ویژگی SuperFreezing در قسمت فریزر از آب شدن یخ موادغذایی در زمان قرار دادن مواد داغ جدید جلوگیری می کند و همچنین باعت می شود مواد غذایی سریع منجمد شوند. این دو ویژگی، هر دو باعث حفظ محیط زیست و صرفه جوی در انرژی می شوند. از دیگر فناوری های موجود در مدل های یخچال ساید بای ساید بوش می توان به سیستم جریان چندگانه هوا (MultiAirflow) و حفظ و جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی تا ۶ ساعت در صورت قطع ناگهانی برق، اشاره داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − ده =