رپورتاژ

کسب درآمد از مشاهده آگهی

همانطور که میدانید سایت های در اینترنت وجود دارند که می توانید با عضویت و مشاهده آگهی های داخل آن درآمد کسب کنید. یکی از بهترین گزینه در این زمینه رادا باکس است. برای کسب درآمد از مشاهده آگهی های سایت رادا باکس آموزش هایی در ادامه برای شما آماده کرده ایم.

.

آموزش کسب درآمد از مشاهده آگهی

.

برای شروع به آدرس bux.iranrada.com مراجعه کنید. سپس از منو بالای سایت گزینه عضویت را انتخاب کنید و فرم عضویت را تکمیل کنید. پس از تکمیل عضویت از منو بالا گزینه ورود را انتخاب نمایید و پس از درج مشخصات وارد حساب کاربریتان شوید. پس از ورود از منو بالای سایت گزینه مشاهده آگهی ها را کلیک کنید. در این قسمت ۴ قسمت وجود دارد. اولین بخش آگهی های مدیر است. این آگهی ها مربوط به اسپانسر های سایت است و پس از مشاهده آگهی های این بخش سایر آگهی ها باز شده و قابل نمایش هستند.

.

کسب درآمد از مشاهده آگهی های خیلی کوچک

این آگهی ها با مشاهده هر آگهی ۱۰ ثانیه ای مبلغ ۲ تومان به حساب جاری شما اضافه می شود.

.

کسب درآمد از مشاهده آگهی های کوچک

در این بخش با مشاهده هر آگهی ۱۵ ثانیه مبلغ ۴ تومان به حساب کاربریتان اضافه می گردد

.

کسب درآمد از مشاهده آگهی استاندارد

در این بخش با مشاهده هر آگهی ۳۰ ثانیه ای مبلغ ۸ تومان به حساب کاربری شما اضافه می گردد.

.

اما موضوع به همین جا خلاصه نمی شود و شما می توانید خیلی حرفه ای تر عمل کنید و درآمد بیشتری کسب کنید.

با مراجعه به منو بالا بخش دیگری براش به نام کسب درآمد از آگهی گوگل کلیکی خواهید دید این بخش آگهی های بدون تایمر وجود دارد اما بهتر است ۳ تا ۵ ثانیه صبر کنید که مبلغ آن حساب شود آگهی های این بخش ۱ تومان برای مشاهده هر آگهی می باشد.

لازم به ذکر است در تمام بخش های سایت شما می توانید همزمان به روی همه آگهی ها کلیک کنید و در وقت خود صرفه جویی کنید.

.

چونه از رادا باکس برداشت کنیم ؟

هر زمان که مبلغ موجودی در بخش حساب جاری شما در سایت به ۱۰۰۰ تومان برسد شما می توانید درخواست برداشت بزنید تا مدیر سایت مبلغ آن را برای شما واریز کند. اما لازم است قبل از برداشت از بخش تنظیمات حساب که به شکل یک آچار در منو بالای سایت قرار دارد بروید و اطلاعات خواسته شده در قسمت شماره حساب را تکمیل کنید. توجه داشته باشید درج شماره شبا در این بخش الزامیست زیرا تمامی واریز های رادا باکس از طریق شماره شبا می باشد. لازم به ذکر است واریز فقط به بانک های معتبری مثل : ملی ، ملت ، صادرات ، کشاورزی ، مسکن و اقتصاد نوین انجام می شود و واریز به بانک های سپه ، قوامین ، انصار و دی به دلیل مشکلات در شبا انجام نمی شود.

پس از تکمیل اطلاعات حساب کاربری از منو کنار سایت از بخش مالی و خرید گزینه برداشت موجودی را انتخاب کنید سپس به روی حساب بانکی کلیک کنید حال با کشیدن نوار اسکرولی مبلغ را انتخاب و درخواست برداشت خود را ثبت کنید

درخواست های واریز حداکثر تا ۳ روز کاری انجام و مبلغ به حساب بانکی شما افزوده خواهد شد. لازم به ذکر است شما هر ۷ روز ۱ بار می توانید درخواست برداشت بزنید.

.

چگونه زیر مجموعه گیری کنم و چه سودی دارد ؟

هر زمان که فردی از طریق شما به رادا باکس معرفی شود و به روی آگهی های استاندارد کلیک کند با هر کلیک به روی این نوع آگهی ۱ تومان به حساب شما افزوده خواهد شد. برای جذب زیر مجموعه لینک معرفی را از منو کنار سایت ابزار جذب زیرمجموعه مستقیم را انتخاب و لینک اختصاصی خود را دریافت کنید این لینک را می توانید در وبلاگ خود ، در انجمن ها و یا در تلگرام به سایرین معرفی کنید و زیر مجموعه بگیرید. تبلیغات در دیگر سایت های کلیکی نیز می تواند به جذب زیر مجموعه کمک کند.

.

چند نکته بسیار مهم :

۱- هرگز با موبایل وارد حساب کاربریتان نشوید و کلیک نکنید. استفاده از موبایل برای کلیک در رادا باکس ممنوع است و ممکن است حساب کاربری شما مسدود شود و یا مبلغی برای شما واریز نشود

۲- با هر کامپیوتر یک حساب کاربری ایجاد کنید و از ساخت چندین حساب کاربری بپرهیزید زیرا ممکن هست برای همیشه از کار در رادا باکس محروم شوید

۳- در کانال رادا باکس عضو شوید و از طرح های درآمدی که در کانال معرفی می شود بهره ببرید

.

نشانی کانال تلگرام رادا باکس :  @radabux

.

.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 5 =