رپورتاژ

کابینت قهوه ای سوخته

کابینت قهوه ای سوخته

 

کابینت قهوه ای سوخته  رنگ آن جز دسته رنگ هایی است که به هیچ یک از رنگ های ثانویه و اولیه متمایل نیست. با این تعریف رنگ های کم مایه مانند قهوه ای سوخته جز رنگ های خنثی محسوب نمی شوند. ولی رنگ کرم , قهوه ای , سفید مشکی براق از جمله این رنگ ها به حساب می آید. همین مسئله در مورد خاکستری روشن که از مشکی نشات گرفته است نیز صدق می کند. رنگ هایی مثل قهوه ای و مشکی براق در بسیاری از کابینت ها مانند کابینت سفید مشکی براق , ام دی اف , هایگلاس , ممبران دیده می شودرنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و کاربردی هستند.

خنثی بودن آن ها به این معنا است که می توانید به راحتی در کنار هر رنگ دیگری بدون احتمال وجود از دست رفتن زیبایی های هر یک به خصوص رنگ ها ترکیبی مناسب در فضا ایجاد کرد با توجه به آن که این رنگ ها نیز آرام بخش و ملایم هستند با پوشش دیوار به یکی از آن ها می توان پس زمینه خوبی برای نصب تابلو نوار های چاپی و کاغذی پرده ها و به طور کلی دیوار کوب ها فراهم آورد . اگر فضا به قدری از لوازم دکوراسیونی پر شده باشد که احساس آرامش را برهم ریزند یکی از راه  های ایجاد تعادل در محیط با حفظ همان وسائل رنگ آمیزی با رنگ های قهوه ای سوخته و یا سفید مشکی براق برای سطوح اصلی یا تعویض پوشش های ثانویه مانند رومبلی پرده کابینت سفید مشکی براق و… می باشد.

هنگامی که قصد دارید قسمتی از فضا مانند یک دیوار یا قسمتی از درب یک کابینت قهوه ای سوخته  را به محض ورود بیننده به داخل نظر او را جلب نکند آن ها را به یکی از سمپل رنگ agt های خنثی مانند قهوه ای سوخته رنگ آمیزی کرده و یا رنگ خنثی را در انتخاب آنها در نظر بگیرید. از این خاصیت رنگ های خنثی برای رفع عیوب معماری و شکستگی ها و فرورفتگی ها می توان بهره زیادی کسب کرد به طور مثال با رنگ آمیزی بخشی از فضا که دارای مشکل ساختاری است و شما نمی خواهید مورد توجه بیننده قرار بگیرد توسط یکی از رنگ های خنثی به راحتی می توانید آن را در نظر اول بپوشانید. به کار گیری رنگ های خنثی در محیط نیز با اهداف گوناگون دکوراسیونی صورت می گیرد. نصب تابلویی با استفاده از سمپل رنگagt  رنگ قهوه ای سوخته با خاصیت گرم در فضایی که اغلب پوشش ها و لوازم دکوراسیونی مانند کابینت از رنگ های خنثی اتتخاب شده است می تواند دارای دو هدف باشد.

 

جلب نظر بیننده به طرف اثر هنری تابلو که در اینجا با نورپردازی این تاکید را بیشتر کرده است.

تغییر فضای یکنواختی با عنصری با رنگ آمیزی گرمتر و انرژی دارتر رنگ های خنثی در پرده های مختلف از روشن تا تیره وجود دارند و به لحاظ سبک جز سمپل رنگ های مورد استفاده در سبک کلاسیک هستند. به عنوان نمونه اگر طراح داخلی به لزوم جلوه دادن فرورفتگی در کنار پنجره و پله تاکید داشت به طور قطع یک و یا ترکیبی از چند رنگ گرم مانند سفید مشکی براق در کنار رنگ ها ملایم و خنثی به کار می برد تا به این ترتیب نظر هر  بیننده در حال عبوراز آن محیط را به خود جلب کند ولی اکنون با انتخاب اغلب پوشش های محیط به رنگ های خنثی مقصودی برعکس داشته و ممکن است هنگامی که فردی از پایین به بالا آمده و یا از پله ها به طبقه پایین می رود حتا این فضا را نادیده بگذرد

 

جهت انتخاب ست رنگ برای دکوراسیون داخلی منزل خود با مشاوران ما در ارتباط باشید:

۱۱۱۱ ۳۴۳۴ ۰۳۱

۲۹۵۷ ۳۱۷ ۰۹۱۳

۰۰۵۰ ۰۶۶ ۰۹۱۳

فراچوب

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *