اخبار اقتصادیرپورتاژ

کابینت ام دی اف

ام دی اف مخفف کلمه  medium Density Fiberboard

است و جزء فرآورده های چوبی می باشد . با پیدایش ام دی اف چوب رفته رفته از عرصه بازار حذف گردید و جای خود را به ام دی اف داد.

در دهه های ۶۰ تا ۷۰ کابینت ها معمولا از جنس فلز یا چوب بودند و با بوجود آمدن ام دی اف آرام آرام نقش کابینت های چوبی و فلزی کم رنگ شده و کابینت های ام دی اف جایگزین آنها شد و در حال حاضر نزدیک به دو  دهه می باشد که کابینت ام دی اف بازار را بدست گرفته است ولی تقریبا با گذشت دو  دهه باز کابینت های چوبی پا به بازار گذاشته و علاوه بر زیبایی دوام بیشتری نصبت به کابینت های دهه های قبلی به دلیل وکیوم شدن دارا می باشد

کابینت های چوبی علاوه بر زیبایی حس زندگی را به خانه بازگردانده چون در کابینت ام دی اف از رنگ های مصنوعی استفاده می شود

 

در ادامه شما را با انواع کابینت آشپزخانه آشنا خواهیم کرد

کابینت های آشپزخانه به دسته های زیر تقسیم می شوند:

– روستایی

– روستیک

– مدرن

– سنتی

– معاصر

– کلبه‌ای

– پاریسی

– کلاسیک

– مدیترانه‌ای

– تلفیقی

سبک کابینت آشپزخانه‌های مدرن

واژه «مدرن» تعاریف گسترده‌ای دارد، اما وقتی به طراحی مدرن کابینت آشپزخانه فکر می‌کنیم معمولا به یاد کابینت‌های یک‌تکه، وسایل براق و ساده، خطوط افقی قدرتمند، نبود تزئینات اضافه، و هم‌چنین زیبایی طبیعی مصالح براق می‌افتیم.

سبک کابینت آشپزخانه‌های سنتی

آشپزخانه‌های سنتی با جزئیات‌شان هستند که تعریف می‌شوند که شامل آرک‌ها، گچ‌بری‌ها و پیش‌آمدگی‌های تزئینی، کابینت‌ها با پنل‌های برجسته، ترکیبی از سطوح آنتیک و پایه‌های تراشیده‌شده مبل‌مانند، و حتی یک لوستر هستند.
خواه این آشپزخانه‌ها تم انگلیسی کلاسیک داشته باشند و خواه تم دنیای کهن، هم‌چنان چیزهایی از سلیقه شخصی مالک خود را در خود دارند.

 

 

 

گروه فنی مهندسی فراچوب با بیش از نیم قرن تجربه در ساخت انواع کابینت (ام دی اف , فلزی , تمام چوب ممبران) انواع درب (درب لابی , درب ورودی , درب اتاق و…) کمد , دیوارکوب , پارکت , کفپوش , سقف کاذب آماده خدمات رسانی به شما هموطنان گرامی در سراسر کشور می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *