رپورتاژ

چرا با آژانس مسافرتی راه جویان ققنوس شرق همراه شویم؟

آژانس هواپیمایی راه جویان ققنوس شرق با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری و گردشگری منطقه آزاد اروند. مجری اصلی تورهای مسافرتی خارجی و داخلی بوده و تا کنون با برگزاری تورهای مختلف مسافرتی، داخلی و خارجی با بالاترین درجه کیفیت  و مناسب ترین قیمت همواره در جهت جلب رضایت مشتریان خود گام برداشته است.

کارشناسان خبره آژانس هواپیمایی راه جویان ققنوس شرق هفت روز هفته همراه شما بوده و با گشاده‌رویی پاسخگوی تمام سوالات در زمینه خرید بلیط، تورهای خارجی و هر گونه پرسش دیگر، در ارتباط با سفر با شما هستند.

ما به منظور رفاه حال مشتریان عزیز خود، همواره تلاش کرده ایم با کمترین سود ممکن، تورها و بلیط ‌های سفرهای مختلف را به فروش رسانده .

هدف اصلی آژانس هواپیمایی ، فراهم آوردن شرایطی مطمئن و مناسب برای سفر و جلب رضایت گردشگران عزیز بوده است. با این هدف بزرگ، امور حرفه‌ای خود را همواره با استعانت از خداوند متعال به پیش برده و از صمیم قلب باور داریم که روزی ما در گرو رضایت کامل مسافرین از سفر و تعامل با ما می باشد. در عین حال بر این باور هستیم که روزی ما در گرو رضایت کامل مشتریان بوده و همواره با اخذ نظرات آنها هر چه می‌گذرد بر باور خود استوارتر می‌شویم. راه جویان ققنوس شرق سفر بسیار خاطره انگیز و لذت بخشی برای شما فراهم می کند.

 

نشانی شرکت راه جویان ققنوس شرق: خوزستان،خرمشهر،۴۰ متری،جنب مسجد امام جعفر صادق(ع)،ساختمان قدیم کشتیرانی والفجر پلاک ۱۳۴

کد پستی :  ۶۴۱۶۷۵۶۱۴۸               تلفن شرکت:  ۵۳۳-۵۲۲-۰۶۱۵۳۵۱۰۵۲۱                    پشتیبانی: ۰۹۳۵۴۴۳۵۵۵۲

EMAIL: sghoghnos@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 4 =