اخبار ورزشی

والیبالیست های نوجوان ایران سوم آسیا شدند

بردیا سعادت، سهیل مسعود و عرفان جلالی نژاد بازیکنان تیم والیبال نوجوانان ایران بعد از کسب مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا با حضور در جمع خبرنگاران پاسخگوی سوالات آنها شدند.

بردیا سعادت کاپیتان تیم‌نوجوانان ایران درباره عملکرد این تیم در ابتدا گفت: به دلیل اتفاق تلخی که دیروز رخ داد نتوانستیم در فینال مسابقات حضور پیدا کنیم اما دیشب یک عهد و پیمان بستیم که مقام سوم را به دست بیاوریم و در سکوی سوم این مسابقات ماهم باشیم.

وی افزود: ما مطمئنا میتوانستیم قهرمان این مسابقات باشیم اما خوب به هر دلیلی نتوانستیم اما یک قول به مردم می‌دهیم که یک مقام بسیار خوب در جهان بیاوریم و دل تمام مردم ایران را شاد کنیم و مطمئنا یک برنامه ریزی دقیق با این کادر فنی خوب داریم.

در ادامه سهیل مسعود بازیکن تبریزی تیم نوجوانان ایران بیان کرد: ما با اینکه برای آماده شدن به این مسابقات وقتمان بسیار کم بود اما تیم خیلی خوبی بستیم.تمام کادر فنی که در این ۳ ماه برای ما به صورت شبانه روز زحمت کشیدند و در این مقامی که به دست آوردیم حقشان بسیار است اما حق مردم آذربایجان را نباید از یاد ببریم که آنقدر جانانه ما را تشویق کردند و مطمئنم که این برد بدون آنها غیر ممکن بود.

پاسور تیم ایران تصریح کرد: لیاقت بازیکنان ما بیشتر از این مقام بود اما نتوانستیم قهرمان شویم و به مردم قول می‌دهیم که یک مقام بهتر از این را در مسابقات جهانی کسب کنیم.

عرفان جلالی نژاد بازیکن تیم نوجوانان ایران در ادامه با حضور در جمع خبرنگاران خاطر نشان کرد: این دیدار یک بازی بسیار خوبی بود و خوشحالیم که به پیروزی رسیدیم و به دلیل اینکه از چین تایپه یک باخت داشتیم انگیزه ما خیلی بالاتر از بازی های قبل بود و خوشحالیم که توانستیم دل مردم را شاد کنیم.

جلالی نژاد در پایان گفت: حق ما قهرمانی بود اما متاسفانه نتوانستیم اما ان‌شاالله در مسابقات جهانی جبران کنیم.مردم تبریز خیلی خون‌گرم هستند و دست گلشان درد نکند که در تمامی بازی ها مارا تنها نگذاشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + بیست =