رپورتاژ

نصب و راه اندازی CRM

نصب و راه اندازی CRM

این یک تعریف ساده از CRM است.

مدیریت ارتباط با مشتری   CRMفناوری برای مدیریت تمام روابط و تعاملات شرکت شما با مشتریان و مشتریان بالقوه است.

هدف ساده است یعنی بهبود روابط تجاری.

سیستم CRM به شرکت ها کمک می کند تا به مشتریان متصل شوند، روند را ساده تر کرده و سودآوری را افزایش دهند.

هنگامی که مردم درباره CRM صحبت می کنند، معمولا آنها به یک سیستم CRM اشاره می کنند که یک ابزار است که به مدیریت تماس، مدیریت فروش، بهره وری و موارد دیگر کمک می کند.

داشتن CRM در فرایند کسب و کار شرکتتان به شما کمک می کند تا روابط سازمان خود را با فرد یا افراد – از جمله مشتریان، کاربران خدمات، همکاران یا تامین کنندگان – تمرکز کنید، در طول چرخه فعالیت کاری خود با آنها، از جمله پیدا کردن مشتری های جدید، کسب کسب و کار خود و ارائه خدمات پشتیبانی و خدمات در طول رابطه تها بخش کوچکی از خدماتی است که میتوانید از CRM  توقع داشته باشد. یکی از کاملترین و کهن ترین CRM های موجود در دنیا بلاشک CRM ارتباط با مشتری مایکروسافت می باشد

 

 CRM مایکروسافت برای چه شخص یا اشخاصی کاربردی است؟

CRM مایکروسافت به همه فعالیت های کاری شما سرویس میدهد – از فروش، خدمات مشتری، توسعه کسب و کار، استخدام، بازاریابی، و یا هر خط دیگر کسب و کار – CRM  راه بهتر برای مدیریت تعاملات خارجی و روابط است که موفقیت را در اختیار شما میگذارد. ابزار CRM به شما امکان می دهد مشتری را ذخیره کنید و اطلاعات مخاطبین را در اختیار داشته باشید، فرصت های فروش، مسائل مربوط به خدمات را ثبت کنید و مبارزات بازاریابی را مدیریت کنید، و همه در یک مکان مرکزی قرار گیرند.

همانطور که میدانید، با دید و دسترسی آسان به اطلاعات، همکاری و افزایش بهره وری، آسان تر است. هر کس در شرکت شما می تواند ببینید که چگونه مشتریان با آنها ارتباط برقرار کرده اند، آنچه که آنها خریداری کرده اند، زمانی که آنها قبلا خریداری کرده اند، چه چیزی پرداخت کرده اند و خیلی بیشتر.

نصب CRM میتواند به شرکتها در همه ابعاد کمک کند تا رشد کسب و کار را افزایش دهند و این میتواند به خصوص برای یک کسب و کار کوچک مفید باشد، زیرا تیمها اغلب نیاز به یافتن راههایی برای انجام بهرهبری بیشتر با کمتر دارند.

 

به این دلایل راه اندازی CRM برای کسب و کار شما اهمیت دارد.

گارتنر پیش بینی می کند که تا سال ۲۰۲۱، CRM تنها بزرگترین منبع درآمد در نرم افزار سازمانی خواهد بود. اگر کسب و کار شما در حال رفتن به بالاترین نقطه خود است، شما می دانید که نیازمند به یک استراتژی برای آینده هستید.

هدف شما برای فروش، اهداف کسب و کار و سودآوری است. اما به روز شدن اطلاعات قابل اعتماد در مورد پیشرفت شما می تواند کمک به پیشرفت سریعتر شما شود و این در دنیای امروزی یک حیله شیرین است.

چگونه بسیاری از جریانهای اطلاعاتی را که از فروش، خدمات مشتری، بازاریابی و نظارت رسانه های اجتماعی به اطلاعات کسب و کار مفید انتقال می دهید.

یک سیستم CRM می تواند به شما یک نمای کلی از مشتریان خود بدهد. شما می توانید همه چیز را در یک مکان ببینید – یک داشبورد ساده و قابل تنظیم که می تواند تاریخ فعالیت های قبلی مشتری را با شما، وضعیت سفارشات خود، مسائل مربوط به خدمات مشتری برجسته و غیره به شما بگوید.

حتی می تواند اطلاعات مربوط به فعالیت های رسانه های عمومی اجتماعی خود را شامل شود – دوست داشتن و دوست داشتن آنها، آنچه آنها می گویند و به اشتراک گذاشتن در مورد شما یا رقبا شما. بازاریابان می توانند از یک راه حل CRM برای درک بهتر خط فروش یک محصول یا چشم انداز های وارد شده استفاده کنند و پیش بینی ساده تر و دقیق تر را پیش بینی کنند.

شما نگرشی واضح و روشن از هر فرصتی یا رهبری خواهید داشت، به شما مسیری روشن از سوالات به فروش را نشان می دهد. برخی از بزرگترین دستاوردها در بهره وری می توانند از فراتر رفتن CRM به عنوان یک ابزار فروش و بازاریابی و جاسازی آن در کسب و کار شما – از HR به خدمات مشتری و مدیریت زنجیره تامین خبر دهند.

اگر چه سیستم های CRM به طور سنتی به عنوان ابزار فروش و بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرند، تیم های خدمات مشتری مزایای زیادی در استفاده از آنها می بینند. مشتری امروز می تواند یک مسئله را در یک کانال (مثلا توییتر) مطرح کند و سپس آن را به صورت خصوصی تغییر دهد به ایمیل یا تلفن.

پلت فرم CRM به شما اجازه می دهد تا بدون نیاز به ردیابی درخواست آن  را مدیریت کنید و فروش، سرویس و بازاریابی یک نمایش واحد از مشتری را انجام دهید.

شرکت کوشا شبکه در زمینه خدمات CRM توانسته است خدمات شایان و ارزنده ای به مشتریان خود داشته باشد، و آنان را به کسب و کار و فعالیت و گسترش پهنه کاری نزدیکتر سازد…در دنیای خود زندگی کنید و در دنیای ما کسب  و کار.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هشت =