اخبار اجتماعی

مه گرفتگی و کاهش دید در محورهای شمالی

سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت ترافیک در جاده های کشور گفت: برابر آخرین گزارش های دریافتی تا این لحظه، شاهد بارش برف  در استان آذربایجان غربی (گردنه مائین بلاغ) و بارش باران  در محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، مازندران، اردبیل، گیلان، گلستان و خراسان رضوی (اکثر محورها)، استان زنجان (محورهای قیدار-ابهر، زنجان-میانه)  و استان کردستان (محورهای سقز-بوکان و سقز-سردشت) هستیم.

وی افزود: همچنین مه گرفتگی همراه با کاهش دید  در ارتفاعات محورهای کرج-چالوس ,هراز و فیروزکوه، استان آذربایجان شرقی (محور تبریز-اهر)، استان آذربایجان غربی (محورهای شاهین دژ-تکاب و گردنه مائین بلاغ) و استان اردبیل (محورهای رضی گرمی و اردبیل-سرچم) گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی در ادامه گفت: در استان آذربایجان غربی(گردنه مائین بلاغ) نیز شاهد کولاک و یخ زدگی هستیم و تردد با زنجیر چرخ صورت بگیرد. ضمن اینکه در استان خوزستان(اکثر محورها) هم به دلیل گرد و خاک با کاهش دید رو به رو هستیم.

وی در خاتمه با اشاره به ترافیک در آزادراه کرج نیز گفت: در باند جنوبی آزادراه کرج-قزوین (محدوده پل استاندارد تا پل فردیس) و باند جنوبی آزادراه تهران-کرج (محدوده پل فردیس تا گرمدره) ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

اخبار افغانستان | پکینگ برج خنک کننده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *