اخبار شرکت هارپورتاژ

چرا باید تیزر موشن گرافیک داشته باشیم؟

موشن گرافیک به ویدئوهای کوتاهی گفته می‌شود که علاوه بر جنبه زیبایی و جذابیت ، جنبه بازاریابی نیز دارد. امروزه استفاده از موشن گرافیک به‌قدری مهم شده که تمامی کسب کارها اعم از نوپا و حتی کسب‌وکارهای شناخته‌شده نیز از آن استفاده می‌کنند. همان‌طور که گفته شد موشن گرافیک یکی از مؤثرترین راه‌ها در بازاریابی دیجیتال می‌باشد. در بازاریابی برای اطلاع‌رسانی خدمات و فعالیت‌ها به مشتریان از موشن گرافیک ها استفاده می‌شود . تیزر های موشن گرافیک در جذب مشتری بسیار مفید هستند.

کاربردهای موشن گرافیک

با اطمینان کامل می‌توان گفت که محتوای ویدئویی قطعاً می‌تواند نتایج بازاریابی شما را افزایش دهد . به‌عنوان‌مثال فیلم‌های بازاریابی متحرک یکی از ابزارهای بسیار مفید برای ارائه ایده کسب‌وکار شما در عرض چند ثانیه است. مدت‌زمان کم و زیبایی بالا این ویدئوها ، مخاطبین را درگیر خود می‌کند و آن‌ها را به گام‌های بعدی و خرید هدایت می‌کند. حال می‌توان گفت موشن گرافیک یکی از محبوب‌ترین فن‌ها است.

یکی دیگر از دلایل و فواید استفاده از موشن گرافیک این است که به شما کمک می‌کند تا هر نوع مفهوم را انتقال دهید، خصوصاً اگر برقراری ارتباط برای شما سخت باشید. زمانی که تمایل دارید یک ایده را برای دوستان یا مشتریان تان بیان کنید سپس دنبال یک راه ساده و آسان هستید. در این میان بهترین گزینه استفاده از ویدئو می‌باشد. حال اگر این ویدئو زیبا و دارای جلوهای بصری جذاب باشد، در جذب مخاطب کارایی بیشتری دارد ، اینجاست که باز مفهوم موشن گرافیک پیش می‌آید چون موشن گرافیک معمولا شامل تمامی این ویژگی هاست.

اهمیت استفاده از موشن گرافیک ها

با توجه به اینکه استفاده از موشن گرافیک ها و انیمیشن‌ها در سراسر جهان رو به رشد است ، می‌توان استفاده از انیمیشن‌ها و موشن گرافیک ها را سئو دیجیتال ۲۰۱۸ دانست پس استفاده از آن اهمیت بالای دارد. یعنی میتوانید کسب و کارتان را در فضای آنلاین خیلی ساده گسترش دهید. این تکنیک بسیار مفید در بازاریابی دیجیتال و سئو است .

موشن گرافیک برای چه کسانی مفید است؟

موشن گرافیک برای تمامی کسب کارهای آنلاین ، محصولات آموزشی آنلاین ، صاحبان اپ های اندروید و آی او اس ، وب‌سایت‌های فروشگاهی ، ایده‌های نو برای جذب سرمایه‌گذار و… مفید و قابل‌استفاده است. پس اگر شما هم جز این موارد یا مشابه هستید حتماً به فکر طراحی و ساخت یک موشن گرافیک برای کسب‌وکار خود باشید.

تیم رستا آی تی طراح تیزر های موشن گرافیک

حال که بااهمیت فوق‌العاده بالای موشن گرافیک ها آشنا شده‌اید ، باید به فکر انتخاب یک شرکت و تیم عالی برای ثبت سفارش خود باشید. در این میان تیم‌ها بسیاری وجود دارد اما یکی از حرفه‌ترین آن‌ها تیم رستا ای تی می‌باشد.
در تیم ما سعی میکنیم ابتدا یک مشاور خوب باشیم سپس با توجه به کسب و کار مشتری، بهترین پیشنهاد را به آن بدهیم.

چرا رستا آی تی مشاوره تبلیغاتی مناسبی است؟

تیم طراحی موشن گرافیک رستا آی تی ، توانسته در یک مدت کوتاه نمونه کارهای زیادی را تولید کند. طراحی موشن گرافیک برای بانک آینده ، بیمه تأمین اجتماعی ، دانشگاه شهید مدرس تهران ، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و…. از برجسته‌ترین نمونه کارهای تیم رستا آی تی است. این تیم برای طراحی موشن گرافیک از مراحل زیر پیروی می‌کند.

دریافت اطلاعات مشتری

قبل از شروع طراحی ، تمامی ویژگی‌هایی که مشتری مدنظر دارد را بررسی می‌کند. برای همین تیم رستا آی تی ، سایت ، پیج اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی را زیر ذره‌بین می‌گذارد.

ایده پردازی

هر موضوع نیاز به تفکر دارد تا بتواند به بهترین نحو پیام را به مخاطب برساند. ایده پردازی مهم‌ترین بخش پروسه تولید موشن گرافیک است.

همفکری

بعد از ایده پردازی تیم رستا آی تی مطابق باسلیقه یک سناریو می‌نویسد تا مشتری هم ‌روی آن نظر بدهد تا به یک تعامل برای تولید موشن گرافیک برسید

نریشن

تا اینجا یک متن برای ساخت موشن گرافیک دارید. الآن زمان تحویل نریشن به گوینده حرفه‌ای است تا متن را هماهنگ با موضوع تیزر بخواند.

تائید مشتری

نریشن باید دقیقاً ازنظر ریتم با متن یکسان باشد. بعد از تائید مشتری آهنگ پس‌زمینه به‌صوت گوینده اضافه می‌شود. تا اینجا ساختار کلی تیزر چیده شده است.

تائید نهایی تیزر

این آخرین مرحله تیم رستا ای تی در تولید موشن گرافیک است. یک ویدئو کم‌حجم آزمایشی برای مشتری ارسال می‌شود پس از تائید همه موارد خروجی نهایی برای انتشار ارائه می‌شود.

تعامل عالی با مشتری و ساخت موشن گرافیک‌های حرفه‌ای از ویژگی‌های تیم رستا آی تی است. جهت مشاوره رایگان و سفارش کلیک کنید.

One Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *