اخبار اجتماعی

مذاکره برای جلوگیری از قطع برق چراغ های راهنمایی

۱۱تیرماه قطع شدن برق برخی چراغ های راهنمایی در سطح شهر تهران باعث سردرگمی راننده ها و به تبع آن تحمیل ترافیک سنگین تر در خیابان های پایتخت شد.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک راهنمایی و رانندگی پایتخت با اشاره به این موضوع گفت: به دلیل قطعی برق در مناطق مرکزی و غربی تهران چراغ‌های راهنمایی خاموش شدند و مأموران پلیس راهور، تردد خودروها را مدیریت می‌کنند.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، با اشاره به قطعی‌های اخیر برق در برخی از مناطق تهران و خاموشی چراغ‌های راهنمایی و رانندگی اعلام کرد: در روزهای اخیر شاهد قطع برق در برخی مناطق تهران خصوصاً در ساعات بعد از ظهر بوده‌ایم. این مسئله باعث خاموشی چراغ‌های راهنمایی و رانندگی می‌شود و در صورتی که حق تقدم در این زمان‌ها رعایت نشود امکان بروز حادثه وجود دارد.

در این رابطه به رانندگان و عابرین توصیه می‌شود که حتماً به فرامین عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی توجه لازم را داشته و همکاری لازم را به‌عمل آورند.

سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت با اشاره به این موضوع و ترافیک حاصل از آن گفت: قطع برق چراغ های راهنمایی مشکلات فراوان و زحمت بسیاری را برای همکاران من در پلیس راهنمایی و رانندگی ایجاد کرده است.

وی افزود: به دلیل ترافیک ذاتی تهران، فقط کافی است دقایقی این اتفاق بیفتد تا مشکلات ترافیکی دو برابر شود.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به این موضوع که در روزهای اخیر سعی کردیم با حضور خودمان و تلاش همکاران این مشکل را حل کنیم یا ترافیک را کاهش دهیم گفت: روز گذشته با مدیرعامل شرکت برق تهران جلسه ای داشتیم و قرار شد این قطع برق دیگر تکرار نشود.

سردار رحیمی همچنین افزود: ما در عین حال از شهرداری درخواست داریم در بخش برق اضطراری برای چراغ های راهنمایی و رانندگی در تقاطع ها به دلیل حساسیت های موجود عنایت و توجه ویژه داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =