رپورتاژ

ماشین لباسشویی سامسونگ

امروزه برای تسریع امور نظافت، محصولاتی کارآمد و کاربردی از سوی شرکت های مختلفی در دنیا از جمله شرکت کره ای سامسونگ (SAMSUNG) طراحی و تولید می شوند. یکی از محصولات سامسونگ، انواع ماشین لباسشویی می باشد که در زندگی های پر مشغله امروزی وجود این وسیله بسیار ضروری است. در هنگام خرید ماشین لباسشویی سامسونگ، اولین فاکتور دانستن قیمت روز ماشین لباسشویی سامسونگ است. سایت اسک این امکان را برای شما مهیا میکند که بتوانید لیست قیمت محصولات سامسونگ از جمله لیست قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ را مشاهده کنید چرا که قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ در مدل های مختلف، متفاوت است و باید مدلی را انتخاب نمایید که علاوه بر پاسخگو بودن به نیاز شما، با توان مالیتان سازگاری داشته باشد تا بتوانید خریدی مناسب از فروشگاه مورد نظرتان داشته باشید. امکانات مختلف و شستشوی خوب از دیگر ویژگی های ماشین لباسشویی سامسونگ محسوب می شود و یکی دیگر از ویژگی های بارز ماشین لباسشویی سامسونگ کم مصرف بودن آن با کلاس انرژی A+++ است. شرکت سامسونگ جزء اولین شرکت هایی محسوب می شود که در لباسشویی های خود از موتور دایرکت درایو یا بدون تسمه بهره گرفته است که مزیت های مختلفی چون کاهش مصرف برق، کاهش انرژی، افزایش دور موتور و … را به دنبال دارد. از این رو خرید ماشین لباسشویی سامسونگ بدون تسمه برای شما در طول زمان از لحاظ مالی به صرفه تر است. اکثر مدل های ماشین لباسشویی سامسونگ که قبل از سال ۲۰۱۶ تولید شده اند دارای موتور تسمه دار هستند. نوع موتور استفاده شده بر روی قیمت لباسشویی سامسونگ تاثیر گذار است. نمایندگی سامسونگ در ایران شرکت سام سرویس می باشد و به عنوان نماینده اصلی و انحصاری به ارائه ی خدمات پس از فروش به صورت ۲۴ ساعته می پردازد.

طراحی ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی سامسونگ در چند نوع اصلی ماشین لباسشویی درب از جلو، ماشین لباسشویی درب از بالا، ماشین لباسشویی و خشک کن قرار می‌گیرد. انواع ماشین لباسشویی های سامسونگ در ظرفیت های مختلف ۸ تا ۱۲ کیلوگرمی با سرعت دور موتور مختلف طراحی و تولید می شوند، میزان ظرفیت و سرعت موتور موجب تفاوت قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ در مدل های مختلف شده است. ماشین لباسشویی سامسونگ از طراحی زیبا برخوردار بوده به و در مدل های مختلف و رنگ بندی متنوع سفید، مشکی، نقره ای و استیل تولید شده و تمامی دکوراسیون های آشپزخانه را پوشش می دهد. رنگ بندی نیز می تواند یکی از فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ با اندکی تفاوت باشد.

فناوری های ماشین لباسشویی سامسونگ

وجود برنامه های متنوع شستشوی انواع البسه نظیر پارچه پشمی، لباس ورزشی، الیاف منصوعی، نخی، پنبه ای  و … موجب حفظ الیاف البسه و بالا بردن کیفیت شستشو در ماشین لباسشویی های سامسونگ گردیده است. فناوری حباب ساز یا اکوبابل به همراه دیگ الماسه از فناوری های مدرن قرار گرفته در مدل های ماشین لباسشویی سامسونگ محسوب می شود این دو فناوری درکنار هم موجب می شوند شستشوی البسه به بهترین نحو انجام شود. از مزیت های مهم برخی از مدل های ماشین لباسشویی سامسونگ که در سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ اضافه شده است فناوری ادواش (Add Wash) می باشد. این فناوری با اضافه شدن یک درب دوم به ماشین لباسشویی، امکان افزودن البسه ی فراموش شده را به ماشین لباسشویی، برای کاربر مهیا می سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + ده =