نوشته ها

سایت کلیکی ایرانی با درآمد بالا

سایت کلیکی ایرانی با در آمد بالا

سایت کلیکی چیه و چطور به ما سود می ده؟

بسیاری از افراد به دلیل نداشتن آگاهی در مورد سایت های کلیکی و فعالیتش خیلی ساده از کنارش رد میشن و این سایتها رو جز تبلیغات پوچی که در دنیای نت هستند می دونند. در حالیکه این سایتها یکی از روشهای محبوب در زمینه کسب درآمدهای اینترنتی محسوب می شه که طرفداران زیادی داشته و روزانه به تعداد آنها اضافه می شه.

رادا باکس با تجربه چندین ساله خود و همچنین به عنوان بهترین سایت کلیکی کشور در مورد نحوه فعالیت این سایت ها ثابت می کند که این سایتها جز درآمد سازترین سایت ها هستند.

رادا باکس چیست؟

کسب در آمد کلیکی یا پی تی سی رادا باکس در واقع یک روش کسب درآمد اینترنتی است که در آن کاربران با کلیک روی هر محتوای تبلیغاتی یا باز کردن لینک صفحات اینترنتی مختلف، مبلغی را دریافت می کنن.

برای دیدن هر یک از آگهی های اصلی سایت کلیکی ایران رادا به شما ۸ تومان داده می شود. علاوه بر آن آگهی های ۲تومانی و ۴ تومانی هم دارد که کلیک روی آنها اجباری نیست.

از طریق انجام کلیک های خودتان در سایت رادا باکس هر روز بین ۳۲ تا ۱۲۰۰ تومان از کلیک خودتان در آمد داشته باشید.  حداقل برداشت در ایران رادا ۱۰۰۰تومان و حداکثر برداشت نامحدود است. یکی از تفاوتهای اصلی که این سایت پی تی سی با دیگر سایت های کلیکی دارد این است که شما می توانید همزمان چند آگهی را با هم کلیک و مشاهده کنید که باعث افزایش وقت شما میشود.

سایت کلیکی ایرانی با در آمد بالا

پیشنهاد رادا باکس برای افزایش میزان در آمد شما اینه که…

۱)می تونید دوستان خودتون رو هم به این سایت معرفی کنید تا زیر مجموعه هاتون بیشتر بشه 

۲)یه موضوع جالب دیگه اینکه عضویت در رادا باکس کاملا رایگانه و هیچ نیازی به سرمایه گذاری نداره اینو به دوستانتون هم بگید.

برای اینکه در ایران رادا عضو شوید کافی است اینجا کلیک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *