اخبار ورزشی

زمانی که وارد ایران شدم کمرم درد گرفت/ سرباز این کشور هستم

محمد جواد  معنوی نژاد لژیونر والیبال ایران،  طبق اعلام پزشک تیم ملی دو هفته  از رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال را  به دلیل آسیب دیدگی از دست داده است.

معنوی نژاد روز گذشته  تمرینات اختصاصی خود را  انجام داد و سپس  در جمع خبرنگاران درباره آسیب دیدگی اش گفت:  زیر نظر افروز تمرینات خود را ادامه می‌دهم تا  ان‌شاءالله در ادامه شرایطم بهبود یابد.  در ایتالیا درد  نداشتم و  بازی آخر را  نیز برای تیم بازی کردم، در آنجا شرایط عالی بود اما شاید این مشکل در هنگام پرواز به دلیل خستگی ایجاد شد.

لژیونر  والیبال  در ادامه گفت:  زمانی که وارد ایران  شدم از ناحیه کمر احساس درد کردم و هر چه زمان گذشت این درد بیشتر شد. طبق نظر افروز دو هفته  از رقابت‌های ملت ها را از دست  داده ام. در حال حاضر نیز تمرینات توپی خود را آغاز نکرده ام.

او در پاسخ به این سوال که آیا شما را  به بازی های آسیایی اعزام خواهند کرد تا به عنوان سرباز قهرمان از سربازی معاف شوید یا خیر؟ گفت:  من چیزی در این باره  نشنیده ام. هدف نخست ما  حضور در رقابت‌های لیگ ملت های والیبال و انشاءالله پس از آن  بازی های آسیایی است.  من سرباز مملکت هستم  و هرجا  که لازم باشد می روم.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *