اخبار فرهنگی

روزنامه «شهروند» پس از وقفه‌ای چندروزه به دکه برمی‌گردد

اسماعیل رمضانی مدیرمسئول روزنامه «شهروند» ، درباره‌ علت توقف در عرضه این روزنامه روی دکه‌ها و کیوسک‌های مطبوعاتی و عرضه آن تنها در داروخانه‌های زیرمجموعه جمعیت حلال احمر سازمان، گفت: ما قطع، فُرم، لوگو و لاجرم نسخه چاپی روزنامه را تغییر داده‌ایم و در واقع انتشار «شهروند» با شکل و شمایل جدید در این هفته، به صورت آزمایشی انجام شده است.

وی افزود: به همین خاطر سهمیه‌هایی از روزنامه که معمولاً به ساختمان‌ها و واحدهای اداری جمعیت هلال احمر و از جمله داروخانه‌های هلال داده می‌شد، در این هفته در میان مراجعه کنندگان به صورت رایگان عرضه شده است تا از این شیوه، بازخورد بگیریم.

مدیرمسئول شهروند در پاسخ به اینکه این شیوه در انتشار روزنامه متبوعش تا کی ادامه خواهد یافت؟، گفت: توزیع «شهروند» روی کیوسک، قبلاً خیلی محدود بود اما در دوره جدید و با توجه به تغییراتی که در فُرم و قطع روزنامه انجام شده است، اندکی به تیراژ آن روی دکه، اضافه خواهد شد.

رمضانی با بیان اینکه امروز (یکشنبه) دومین روزی است که «شهروند» به شیوه جدید عرضه می‌شود، اعلام کرد: روزنامه شهروند ظرف یکی دو روز آینده با شمایل جدید به دکه برمی‌گردد.

روزنامه «شهروند» سه ماهی است که وارد ششمین سال فعالیت خود شده است. صاحب امتیاز این روزنامه، جمعیت هلال‌احمر است و با نگاه ویژه به مسائل اجتماعی منتشر می‌شود. اسفندماه سال گذشته بود که با حکم رئیس جمعیت هلال احمر، اسماعیل رمضانی به عنوان سرپرست روزنامه شهروند منصوب و جایگزین عبدالرسول وصال شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + پانزده =