رپورتاژ

تور هند (دهلی ،آگرا،جیپور)

هواپیمایی آریا استار مجری مستقیم تور هند از استانهای مختلف ایران می باشد. هند کشوری است که در جنوب آسیا واقع است پایتخت آن دهلی نواست و دومین کشور پرجمعیت و هفتمین کشور پهناوردنیاست وازلحاظ پهناوری دوبرابرایران است.هند کشوری پر باران ومربوط است وهمچنین دارای خاک حاصلخیزوهمین امرباعث شده است که بتواند جمعیت بسیارزیادی را درخود جای دهد.بمبئی با جمعیتی بالغ برچهارده میلیون فرپرجمعیت ترین شهرهند است.بمبئی ،دهلی،کلکته،مدرس، بنگلور،اگرا وجی پوربرخی ازشهرهای مهم این کشورپرجمعیت است .

به غیر از دو زبان هندی وانگلیسی که زبان رسمی این کشور پهناور است بیست و دو زبان دیگر در یک یا چند ایالت زبان موقعیت رسمی را دارند. در مدت هشتصد سال که ایرانیان و ترکان فارسی زبان بر هند تسلط داشتند این کشور از فرهنگ ایران و زبان فارسی آنها تاثیر بسیاری را پذیرفته است. زبان فارسی قبل از آنکه هند مستعمره انگلستان شود اولین زبان رسمی این کشور به شمار می رفت و با فرمانروایی دودمان گورکانیان هند زبان رسمی شد.

جاذبه های گردشگری هند بسیار جالب و قابل توجه است بنابراین یک تور هند میتواند برای همه فوق العاده شگفت انگیزباشد.

برای رزرو تور هند شما کاربران که مربوط به  ww.ask2020.com عزیزمیتوانید به صورت مستقیم به سایت شرکت هواپیمایی آریا استار است مراجعه فرمایید و سفری تکرار نشدنی را با آریا استار تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =