اخبار سیاسی

تشکیل کمیته مشترک دولت و مجلس برای بررسی ایرادات لایحه بودجه ۹۷

احمد امیرآبادی در خصوص جلسه امروز کمیسیون تلفیق برای بررسی ایرادات رئیس مجلس شورای اسلامی به لایحه بودجه ۹۷، گفت: در جلسه امروز این موضوع مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد کمیته مشترک از دولت و مجلس انتقادات مورد نظر آقای لاریجانی را در موضوعات مختلف مانند هدفمندی یارانه ها، نظام اداری کشور و… مورد بررسی قرار دهد.

به گزارش مهر علی لاریجانی رئیس شورای اسلامی، هفته گذشته در آخرین روز بررسی بخش های درآمدی لایحه بودجه در مجلس شورای اسلامی انتقادات جدی به لایحه بودجه وارد کرد و خواستار اصلاح لایحه بودجه شد.

لاریجانی هدفمندی یارانه ها، ساختار اداری کشور، موضوعات مربوط به بحران آب، آلودگی هوا، صندوق های بازنشستگی را در آخرین جلسه بررسی لایحه بودجه در مجلس مورد انتقاد قرار داد و خواستار رسیدگی به این موضوعات در کمیسیون تلفیق شد.

طبق آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، زمانی که کلیات لایحه بودجه در مجلس شورای اسلامی به تصویب می رسد، بررسی جزئیات آن در دستور کار مجلس قرار می گیرد و در صورت رد بندهای لایحه بودجه، تنها آن بندها قابل بررسی هستند و کل لایحه بودجه قابلیت بازگشت به کمیسیون تلفیق و اصلاح را ندارد.

پارک ساحلی آفتاب | فروش سیم کارت ایرانسل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شش =