نوشته ها

تاثیر افزایش بازدید سایت بر سئو

در این مقاله قصد داریم تاثیر افزایش بازدید سایت بر سئو را را توضیح بدهیم

بسیاری از سئو کار های حرفه ای بر این باور هستند که افزایش بازدید سایت موجب افزایش قدرت دامنه و همچنین افزایش قدرت پیج می شود.

گاهی اوقات ممکن وب سایتی دارای آمار بازدید فوق العاده بالایی باشد ولی رتبه آن از وب سایت های با آمار بازدید کم نیز کمتر باشد ، افزایش آمار سایت باید براساس اصول خود انجام شود و سعی کنیم آمار سایت را به استفاده از روش های واقعی افزایش دهیم .

متاسفانه شاهد آن هستیم برخی از سامانه های افزایش بازدید سایت از نرم افزار ها و روش های فیک استفاده می کنند. بازدید فیک یا بازدید های ساختگی و نرم افزاری بجای تاثیر مثبت تاثیر منفی دارد

پس نتیجه می گیریم افزایش بازدید سایت با هر روشی لزوما نمی تواند باعث تاثیر بازدید سایت بر سئو شود و زمانی افزایش بازدید تاثیر دارد که ارزش بالایی داشته باشد ، منظور از ارزش بالایی داشته باشد این است که بازدید کنندگان به روش درست و مناسب به سایت شما راهی شده باشند . متاسفانه بساری از افراد جهت افزایش بازدید سایت خود از روش هایی همچون تبلیغات پاپ آپ استفاده می کنند .

پاپ آپ به دلیل این که صفحه خیلی سریع توسط کاربر بسته می شود موجب می شود میانگین تایم ماندگاری کاربران در سایت کاهش یاد و این از نظر گوگل یعنی سایت شما برای کاربران مفید نبوده و در نتیجه سایتتان از نتایج اولیه حذف می شود.

تاثیر افزایش بازدید سایت بر سئو در کوتاه مدت نیز دیده نمی شود . برخی از کاربران بر این باور هستند که تعداد کم رشد کوچکی ببینند و این کار را ادامه بدهند. اما باید بگوییم هرکز با یک بار سایتتان رشد نخواهد کرد.

لازم است برنامه ای سه ماه برای روند افزایش بازدید سایت تدوین کنید تا تاثیر جادویی آن را ببینید. اگر سایت خبری یا فروشگاهی دارید بهتر است برای تک تک صفحاتتان به میزان کم ولی مداوم بازدید تهیه کنید. هر بار برای چند صفحه و این روند را تا سه ماه ادامه بدهید. اگر سایت شما شرکتی است است پیشنهاد می کنیم برای چند صفحه ای که دارید برای مدت سه ماه بازدید تهیه کنید.

.

 

پیشنهاد ما سامانه افزایش بازدید ایران رادا می باشد چرا که :

۱- از بازدید فیک و یا نرم افزاری استفاده نمی کند.

۲- تمامی کاربرانی که سایت شما را مشاهده می کنند کاربران واقعی هستند

۳- بازدید ها داری تایمر هستند و موجب نمی شود سایت غیر مفید جلوه کند

۴- کاربران با کلیک روی کلمه کلیدی مد نظر وارد سایت شما می شوند

۵- کاربران ثابت هستند و موجب می شود امتیاز وفاداری سایت شما در گوگل افزایش یابد.

 

 

در مورد تاثیر افزایش بازدید سایت بر سئو اگر سوالی دارید با مشاوران ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *