اخبار ورزشی

بیرامی می‌کوشد بانوان ایران را سرافراز کند

حسین ساوه شمشکی سرمربی تیم ملی اسکی صحرانوردی در المپیک زمستانی در خصوص مسابقات روز آینده دو نماینده ایران در المپیک عنوان کرد: برای ما کسب سهمیه المپیک و ورودی این بازیها کار بسیار سختی بود. ان‌شاالله که بتوانیم در مسابقات نماینده خوبی برای کشورمان باشیم و تمام تلاشمان را می کنیم تا بهترین عملکردمان را داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است مسائل حاشیه ای هدایای حامی ملی تاثیر منفی روی اسکی بازان ایرانی بگذارد گفت: تا حدودی بله، چون کمی تمرکز اسکی بازان ما را به هم ریخت، ولی خدا را شکر که ما در سه روز گذشته تمرینات خوبی را در پیست مسابقه انجام دادیم  و بچه ها آمادگی کامل را برای یک مسابقه خوب دارند.

ساوه شمشکی در خصوص پیش بینی از عملکرد سید ستار صید باسابقه ترین نماینده المپیکی ایران و بیرامی پرچمدار کاروان در این رقابتها گفت: تمام تلاشمان را می کنیم تا از دوره های قبل بهتر و قوی تر ظاهر شویم. سمانه بیرامی هم تمام تلاشش را می کند تا بتواند جامعه اسکی صحرانوردی و همچنین بانوی ایرانی را سرافراز کند.

سرمربی تیم ملی اسکی صحرانوردی با اشاره به حمایتهای مسئولان و مردم گفت: ان شاءالله بتوانیم جواب زحمات و حمایت های مسئولین و همچنین مردم خوب کشورمان که حسابی ما را حمایت کردند جبران کنیم. با این حمایتها احساس غرور کردیم و تمام تلاشمان را می کنیم تا جواب این محبتها را با کسب نتیجه بدهیم.

 

 

لوله پلی اتیلن | محافظ لوازم خانگی

One Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *