رپورتاژ

بهبود وب سایت با برترین پلاگین های وردپرس در سال ۲۰۱۸ قسمت دوم

۳. NextGEN Gallery & NextGEN Pro

NextGen Gallery یک پلاگین open-source رایگان ورد پرس است که قویترین نرم افزار در نوع خود است. بیش از یک دهه به عنوان یک استاندارد صنعتی مورد توجه قرار گرفته است و در حال حاضر ۱.۳ میلیون کاربر فعال و بیش از ۲۰ میلیون بارگیری داشته باشد.

Gallery NextGEN رایگان است اگر چه برای طراح سایت و طراحان مجرب سایت به طور یکسان طراحی شده است، اما مبتدیان هم آن را دوست دارند، زیرا آن را یک راه آسان برای ایجاد گالری های کوچک تا متوسط می دادند.

NextGen Gallery همراه، NextGEN Pro، دارای گالری های متنوع و گسترده تر و افزونه های تجارت الکترونیک است.

ویژگی های سمت کاربر، NextGEN عبارتند از نمایش اسلایدی و گالری سبک thumbnail ، سبک های آلبوم و تعدادی از سبک های طراحی است. ویژگی های سمت سرور شامل سیستم مدیریت گالری، قابلیت وارد کردن داده ها و آپلود، گروه بندی و ئسته بندی تصویر و ویرایش thumbnail می باشد.

۴. Blog2Social

ویژگی های اتوماسیون پست رسانه Blog2Social یک ذخیره کننده وقت واقعی است. زمانی که شما نیاز به سفارشی کردن، مدیریت و ارسال اطلاعات از طریق رسانه های اجتماعی به شبکه های اجتماعی دارید. با استفاده از Blog2Social، شما می توانید فرمت، محتوا و تصاویر پست های منحصر به فرد در شبکه را تغییر دهید تا هر پستی را شخصی کنید.

تقویم رسانه های اجتماعی اجازه می دهد تا شما برنامه، کد رنگ و پست های متوالی را بکار ببرید و از برنامه درگ و دراپ کردن برای تنظیم مجدد برنامه استفاده کنید. یکی دیگر از ویژگی های بسیار محبوب و مفید است.

 

این مقاله با همکاری BAWMedia ایجاد شده است. با تشکر از حمایت شما همراهان که  باتیس (شرکت طراحی سایت در اصفهان) را همراهی می کنید.

.

.

بهبود وب سایت با برترین پلاگین های وردپرس در سال ۲۰۱۸ – قسمت اول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =