رپورتاژ

آزادی در طراحی کابینت آشپزخانه

در گذشته، آشپزخانه ها عملا به عنوان پناه گاه و محل مورد استفاده برای کدبانوها بوده اند ، عمدتا با این نظر محیط آشپزخانه ها طراحی شده بودند. آخرین نوآوری های تولید کنندگان آشپزخانه، هر دو عملکرد و زیبایی شناختی را متحد می کنند . برای مدت طولانی آشپزخانه صرفا یک فضای کاری بود.

آشپزخانه همواره کانون ارتباطی و اجتماعی یک خانه بوده است. در حالی که در دهه های اخیر اغلب توسط درب ها مشخص شده است، آشپزخانه در حال حاضر به طور فزاینده ای به عنوان یک منطقه زندگی در نظر گرفته می شوند. این به نوبه خود الزامات زیبایی شناختی را که مشتریان برای طراحی آشپزخانه دارند، افزایش می دهد. انتظار میرود آشپزخانه به لحاظ بصری با مفهوم فضایی مجتمع مسکونی همراه باشد.

در نتیجه، مبلمان آشپزخانه، لوازم خانگی، آشپزخانه و مخصوصا کابینت ام دی اف آشپزخانه، اتصالات و سینک ظرفیت کاملا جدیدی به دست می آورند. براساس تحلیل بازار، محل اتصالات آب یکی از مکان های مهم آشپزخانه است که ۶۰ درصد فعالیت ها در آن قرار دارد.

این یافته ها Dornbracht را به دنبال بهینه سازی فرآیندهای آشپزخانه و آشپزخانه های داخلی حرفه ای برده است. این به معنای است که یافتن راه حل هایی برای پاسخگویی به نیازهای مختلف ساکنان است.

در حالی که روند در رابطه با دیگر فضاهای کاری در طراحی کابینت ها است، تاکید بر روی ظرافت است. آنها قلب جدید آشپزخانه هستند و بنابراین باید با زیبایی شناسی و حساس باشند.

با Pivot، Dornbracht اتصالی به بازار عرضه کرده است که انعطاف پذیر ویژه ای دارد. راندمان طولانی در محدوده چرخشی ۵۵ سانتیمتر، با شعاع کاری ۳۶۰ درجه است. بنابراین این محصول به معنای واقع گرایانه جزیره آشپزخانه است. در مقابل، همگام سازی، مزایای دیگر را ارائه می دهد: اتصالات جدید کشویی دارای یک فنر است که می تواند به سمت پایین گسترش یابد و دارای شلنگ کشویی قابل انعطاف است که می تواند به راحتی به هر جا که لازم باشد هدایت شود. این امر حداکثر آزادی حرکت در منطقه مرطوب آشپزخانه را تضمین می کند.

 

گروه فنی مهندسی فراچوب با بیش از نیم قرن تجربه در ساخت کابینت آشپزخانه ام دی اف آماده خدمت رسانی به شما سروران گرامی می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *